Autorady.skDatabáza áut

Daewoo Matiz 1999: oplatí sa kúpiť? Spoľahlivosť a poruchy

Z 678 pravidelných technických kontrol áut Daewoo Matiz prvýkrát registrovaných v roku 1999.

23 %
viac vážnych chýb na STK ako priemerné auto rovnakého veku. Vážnu chybu malo 11,2 % áut Daewoo Matiz z roku 1999, pri rovnako starých autách je to 9,1 %.

Daewoo Matiz 1999 v skratke

  • Ročník 1999 má o 23 % viac vážnych chýb ako iné autá z toho roku – pri kúpe buď opatrnejší.
  • Najčastejšie neprejde STK pre: emisie – výfukové plyny prekračujú hodnoty výrobcu.
  • Polovica áut má najazdené menej ako 102 tis. km – výrazne vyšší stav tachometra pri ponuke stojí za otázku.
  • Spoľahlivejšie vychádzajú susedné ročníky 2000, 2002.
11,2 %
malo na STK vážnu chybu
102 tis. km
bežný nájazd (medián), priemer áut tohto veku 226 tis. km
+23 %
vážnych chýb oproti priemeru ročníka 1999

Na čo sa pozrieť pri kúpe

Vážne chyby, kvôli ktorým Daewoo Matiz z roku 1999 najčastejšie neprešla STK.

Emisie – výfukové plyny prekračujú hodnoty výrobcu
auto kvôli tomu neprešlo pri 3,83 % kontrol
3,83 %
Emisie – zlá zmes paliva so vzduchom (lambda)
auto kvôli tomu neprešlo pri 2,95 % kontrol
2,95 %
Svetlomety – poškodené sklo či teleso ovplyvňuje svietenie
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,92 % kontrol
1,92 %
Karoséria – korózia narúša pevnosť
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,62 % kontrol
1,62 %
Brzdy – brzdové potrubie alebo spoje poškodené alebo hĺbkovo skorodované
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,47 % kontrol
1,47 %

Najčastejšie chyby na STK

Všetky zapísané chyby vrátane drobných.

Svetlomety – poškodené sklo alebo teleso, bez vplyvu na svietenie
pri 24,9 % kontrol
24,9 %
Riadenie – poškodené manžety kĺbov tyčí riadenia
pri 10,3 % kontrol
10,3 %
Brzdy – hadica povrchovo odretá či popraskaná, spodná vrstva celá
pri 9,3 % kontrol
9,3 %
Poloos – prasknutá manžeta, mazivo neuniká
pri 6,6 % kontrol
6,6 %
Ručná brzda – opotrebenie mechanizmu bez vplyvu na funkciu
pri 6,2 % kontrol
6,2 %
Blatníky – uvoľnené alebo poškodené, bez vplyvu na funkciu
pri 6,0 % kontrol
6,0 %
Osvetlenie ŠPZ – nesvieti niektorá žiarovka
pri 5,9 % kontrol
5,9 %
Palivové potrubie – poškodené hadice alebo spony, bez úniku
pri 5,9 % kontrol
5,9 %

Susedné ročníky

Podiel áut s vážnou chybou. Staršie autá majú prirodzene viac chýb – porovnávaj s priemerom.

Matiz 199810,0 %priemer 9,2 %
Matiz 199911,2 %priemer 9,1 %
Matiz 20008,6 %priemer 9,3 %
Matiz 20019,5 %priemer 8,7 %
Matiz 20029,0 %priemer 8,7 %

← Všetky ročníky a motory Daewoo Matiz

Rady ku kúpe jazdeného auta

Z magazínu Autorady.sk.

Hrdza na prahu a STK: Kedy ešte auto prejde a kedy už korózia znamená vážnu chybuChystáš sa kúpiť auto zo zahraničia? Na Slovensku platia nové pravidlá homologizácie, pri prihlásení môžeš mať problémSTK sa môže výrazne zmeniť. EÚ rieši kontrolu softvéru, kamier aj asistenčných systémovKupuješ jazdené pneumatiky? Pekný dezén ešte neznamená, že sú bezpečné

Zdroj: Ministerstvo dopravy ČR, otvorené dáta technických prehliadok (ISTP), kontroly 21. 09. 2024 – 20. 09. 2026. „Vážna chyba“ = chyba kategórie B alebo C. Údaje sú z Česka, kde jazdia rovnaké modely ako na Slovensku. Metodika