Ford Galaxy 2004: oplatí sa kúpiť? Spoľahlivosť a poruchy
Z 2 264 pravidelných technických kontrol áut Ford Galaxy prvýkrát registrovaných v roku 2004.
≈
Rovnako ako priemer. Vážnu chybu malo 9,1 % áut Ford Galaxy z roku 2004, pri rovnako starých autách je to 8,8 %.
Ford Galaxy 2004 v skratke
- Ročník 2004 je spoľahlivosťou priemerný.
- Najčastejšie neprejde STK pre: karoséria – korózia narúša pevnosť.
- Polovica áut má najazdené menej ako 302 tis. km – výrazne vyšší stav tachometra pri ponuke stojí za otázku.
9,1 %
malo na STK vážnu chybu
302 tis. km
bežný nájazd (medián), priemer áut tohto veku 223 tis. km
+3 %
vážnych chýb oproti priemeru ročníka 2004
Na čo sa pozrieť pri kúpe
Vážne chyby, kvôli ktorým Ford Galaxy z roku 2004 najčastejšie neprešla STK.
Karoséria – korózia narúša pevnosť
auto kvôli tomu neprešlo pri 2,16 % kontrol
2,16 %auto kvôli tomu neprešlo pri 2,16 % kontrol
Emisie – dymivosť nad hodnotou zo štítku výrobcu
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,94 % kontrol
1,94 %auto kvôli tomu neprešlo pri 1,94 % kontrol
Svetlomety – poškodené sklo či teleso ovplyvňuje svietenie
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,63 % kontrol
1,63 %auto kvôli tomu neprešlo pri 1,63 % kontrol
Brzdy – brzdové potrubie alebo spoje poškodené alebo hĺbkovo skorodované
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,59 % kontrol
1,59 %auto kvôli tomu neprešlo pri 1,59 % kontrol
Úniky kvapalín – únik oleja či inej kvapaliny
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,15 % kontrol
1,15 %auto kvôli tomu neprešlo pri 1,15 % kontrol
Najčastejšie chyby na STK
Všetky zapísané chyby vrátane drobných.
Svetlomety – poškodené sklo alebo teleso, bez vplyvu na svietenie
pri 28,1 % kontrol
28,1 %pri 28,1 % kontrol
Riadenie – poškodené manžety kĺbov tyčí riadenia
pri 15,7 % kontrol
15,7 %pri 15,7 % kontrol
Brzdy – hadica povrchovo odretá či popraskaná, spodná vrstva celá
pri 14,9 % kontrol
14,9 %pri 14,9 % kontrol
Osvetlenie ŠPZ – nesvieti niektorá žiarovka
pri 11,7 % kontrol
11,7 %pri 11,7 % kontrol
Sklo – menšia prasklina mimo stieranej plochy alebo do 20 mm v nej
pri 9,9 % kontrol
9,9 %pri 9,9 % kontrol
Ručná brzda – opotrebenie mechanizmu bez vplyvu na funkciu
pri 9,8 % kontrol
9,8 %pri 9,8 % kontrol
Blatníky – uvoľnené alebo poškodené, bez vplyvu na funkciu
pri 9,6 % kontrol
9,6 %pri 9,6 % kontrol
Poloos – prasknutá manžeta, mazivo neuniká
pri 8,1 % kontrol
8,1 %pri 8,1 % kontrol
Susedné ročníky
Podiel áut s vážnou chybou. Staršie autá majú prirodzene viac chýb – porovnávaj s priemerom.
Rady ku kúpe jazdeného auta
Z magazínu Autorady.sk.
Hrdza na prahu a STK: Kedy ešte auto prejde a kedy už korózia znamená vážnu chybu
Chystáš sa kúpiť auto zo zahraničia? Na Slovensku platia nové pravidlá homologizácie, pri prihlásení môžeš mať problém
STK sa môže výrazne zmeniť. EÚ rieši kontrolu softvéru, kamier aj asistenčných systémov
Kupuješ jazdené pneumatiky? Pekný dezén ešte neznamená, že sú bezpečnéZdroj: Ministerstvo dopravy ČR, otvorené dáta technických prehliadok (ISTP), kontroly 21. 09. 2024 – 20. 09. 2026. „Vážna chyba“ = chyba kategórie B alebo C. Údaje sú z Česka, kde jazdia rovnaké modely ako na Slovensku. Metodika