Databáza áut od Autorady.sk – rady a správy pre vodičov← Späť na Autorady.sk
Autorady.skDatabáza áut

Land Rover Range Rover: spotreba a technické údaje

Z údajov o 100 941 nových autách predaných v EÚ v rokoch 2023 – 2025.

8,7 l
skutočná spotreba najčastejšieho motora
333
nových áut predaných na Slovensku v roku 2025

Motory a spotreba

Katalógová spotreba (WLTP) a skutočná spotreba z palubných počítačov áut v EÚ za rok 2024. Počet nových áut predaných na Slovensku v roku 2025.

MotorKatalógSkutočnePredaných v SR
3,0 plug-in hybrid 294 kW (400 k)
2 767 kg · CO₂ 19 g/km
0,9 l8,7 l58
1,5 plug-in hybrid 147 kW (200 k)
2 192 kg · CO₂ 33 g/km
1,5 l7,4 l0
2,0 hybrid 150 kW (204 k)
2 021 kg · CO₂ 172 g/km
6,5 l–46
3,0 hybrid 221 kW (301 k)
2 332 kg · CO₂ 199 g/km
7,6 l–72
3,0 hybrid 183 kW (249 k)
2 403 kg · CO₂ 198 g/km
7,6 l–25
2,0 hybrid 120 kW (163 k)
1 967 kg · CO₂ 170 g/km
6,5 l–16
3,0 hybrid 258 kW (351 k)
2 497 kg · CO₂ 205 g/km
7,8 l–45
2,0 plug-in hybrid 221 kW (301 k)
2 300 kg · CO₂ 44 g/km
2,1 l9,8 l8
1,5 plug-in hybrid 118 kW (160 k)
2 193 kg · CO₂ 34 g/km
1,6 l–14
2,0 hybrid 147 kW (200 k)
1 919 kg · CO₂ 205 g/km
9,0 l11,0 l1
4,4 hybrid 390 kW (530 k)
2 647 kg · CO₂ 265 g/km
11,7 l15,3 l27
4,4 benzín 390 kW (530 k)
2 601 kg · CO₂ 266 g/km
11,7 l15,3 l0
1,5 hybrid 118 kW (160 k)
1 848 kg · CO₂ 181 g/km
8,0 l9,6 l0
2,0 benzín 184 kW (250 k)
1 996 kg · CO₂ 219 g/km
9,7 l11,3 l7

Rady ku kúpe jazdeného auta

Z magazínu Autorady.sk.

Hrdza na prahu a STK: Kedy ešte auto prejde a kedy už korózia znamená vážnu chybuChystáš sa kúpiť auto zo zahraničia? Na Slovensku platia nové pravidlá homologizácie, pri prihlásení môžeš mať problémSTK sa môže výrazne zmeniť. EÚ rieši kontrolu softvéru, kamier aj asistenčných systémovKupuješ jazdené pneumatiky? Pekný dezén ešte neznamená, že sú bezpečné

Spotreba a predaje: © Európska environmentálna agentúra (EEA), CC BY 4.0. Ako počítame