Autorady.skDatabáza áut

Toyota Yaris 2006: oplatí sa kúpiť? Spoľahlivosť a poruchy

Z 4 579 pravidelných technických kontrol áut Toyota Yaris prvýkrát registrovaných v roku 2006.

16 %
menej vážnych chýb na STK ako priemerné auto rovnakého veku. Vážnu chybu malo 7,1 % áut Toyota Yaris z roku 2006, pri rovnako starých autách je to 8,5 %.

Toyota Yaris 2006 v skratke

  • Ročník 2006 je nadpriemerne spoľahlivý – o 16 % menej vážnych chýb ako iné autá z toho roku.
  • Najčastejšie neprejde STK pre: emisie – výfukové plyny prekračujú hodnoty výrobcu.
  • Polovica áut má najazdené menej ako 155 tis. km – výrazne vyšší stav tachometra pri ponuke stojí za otázku.
7,1 %
malo na STK vážnu chybu
155 tis. km
bežný nájazd (medián), priemer áut tohto veku 217 tis. km
−16 %
vážnych chýb oproti priemeru ročníka 2006

Na čo sa pozrieť pri kúpe

Vážne chyby, kvôli ktorým Toyota Yaris z roku 2006 najčastejšie neprešla STK.

Emisie – výfukové plyny prekračujú hodnoty výrobcu
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,27 % kontrol
1,27 %
Emisie – zlá zmes paliva so vzduchom (lambda)
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,22 % kontrol
1,22 %
Osvetlenie ŠPZ – nesvieti žiadna žiarovka
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,96 % kontrol
0,96 %
Svetlomety – poškodené sklo či teleso ovplyvňuje svietenie
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,90 % kontrol
0,90 %
Výfuk – zjavne netesný
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,66 % kontrol
0,66 %

Najčastejšie chyby na STK

Všetky zapísané chyby vrátane drobných.

Svetlomety – poškodené sklo alebo teleso, bez vplyvu na svietenie
pri 22,0 % kontrol
22,0 %
Riadenie – poškodené manžety kĺbov tyčí riadenia
pri 5,8 % kontrol
5,8 %
Sklo – menšia prasklina mimo stieranej plochy alebo do 20 mm v nej
pri 5,1 % kontrol
5,1 %
Palivové potrubie – poškodené hadice alebo spony, bez úniku
pri 4,8 % kontrol
4,8 %
Brzdy – hadica povrchovo odretá či popraskaná, spodná vrstva celá
pri 4,4 % kontrol
4,4 %
Blatníky – uvoľnené alebo poškodené, bez vplyvu na funkciu
pri 3,1 % kontrol
3,1 %
Osvetlenie ŠPZ – nesvieti niektorá žiarovka
pri 2,9 % kontrol
2,9 %
Ručná brzda – opotrebenie mechanizmu bez vplyvu na funkciu
pri 2,7 % kontrol
2,7 %

Susedné ročníky

Podiel áut s vážnou chybou. Staršie autá majú prirodzene viac chýb – porovnávaj s priemerom.

Yaris 20027,6 %priemer 8,7 %
Yaris 20037,8 %priemer 8,7 %
Yaris 20046,7 %priemer 8,8 %
Yaris 20056,6 %priemer 8,8 %
Yaris 20067,1 %priemer 8,5 %
Yaris 20077,9 %priemer 8,2 %
Yaris 20087,0 %priemer 7,8 %
Yaris 20095,4 %priemer 7,5 %
Yaris 20105,1 %priemer 6,8 %

← Všetky ročníky a motory Toyota Yaris

Rady ku kúpe jazdeného auta

Z magazínu Autorady.sk.

Hrdza na prahu a STK: Kedy ešte auto prejde a kedy už korózia znamená vážnu chybuChystáš sa kúpiť auto zo zahraničia? Na Slovensku platia nové pravidlá homologizácie, pri prihlásení môžeš mať problémSTK sa môže výrazne zmeniť. EÚ rieši kontrolu softvéru, kamier aj asistenčných systémovKupuješ jazdené pneumatiky? Pekný dezén ešte neznamená, že sú bezpečné

Zdroj: Ministerstvo dopravy ČR, otvorené dáta technických prehliadok (ISTP), kontroly 21. 09. 2024 – 20. 09. 2026. „Vážna chyba“ = chyba kategórie B alebo C. Údaje sú z Česka, kde jazdia rovnaké modely ako na Slovensku. Metodika