Autorady.skDatabáza áut

Citroën Xsara Picasso 2007: oplatí sa kúpiť? Spoľahlivosť a poruchy

Z 1 406 pravidelných technických kontrol áut Citroën Xsara Picasso prvýkrát registrovaných v roku 2007.

26 %
viac vážnych chýb na STK ako priemerné auto rovnakého veku. Vážnu chybu malo 10,3 % áut Citroën Xsara Picasso z roku 2007, pri rovnako starých autách je to 8,2 %.

Citroën Xsara Picasso 2007 v skratke

  • Ročník 2007 má o 26 % viac vážnych chýb ako iné autá z toho roku – pri kúpe buď opatrnejší.
  • Najčastejšie neprejde STK pre: emisie – príliš veľký rozptyl nameranej dymivosti.
  • Polovica áut má najazdené menej ako 192 tis. km – výrazne vyšší stav tachometra pri ponuke stojí za otázku.
  • Spoľahlivejšie vychádzajú susedné ročníky 2005, 2009, 2010.
10,3 %
malo na STK vážnu chybu
192 tis. km
bežný nájazd (medián), priemer áut tohto veku 229 tis. km
+26 %
vážnych chýb oproti priemeru ročníka 2007

Na čo sa pozrieť pri kúpe

Vážne chyby, kvôli ktorým Citroën Xsara Picasso z roku 2007 najčastejšie neprešla STK.

Emisie – príliš veľký rozptyl nameranej dymivosti
auto kvôli tomu neprešlo pri 2,77 % kontrol
2,77 %
Emisie – dymivosť nad hodnotou zo štítku výrobcu
auto kvôli tomu neprešlo pri 2,35 % kontrol
2,35 %
Obrysové a denné svetlá – nesvieti niektoré svetlo
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,21 % kontrol
1,21 %
Osvetlenie ŠPZ – nesvieti žiadna žiarovka
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,07 % kontrol
1,07 %
Emisie – riadiaca jednotka hlási chyby týkajúce sa emisií
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,07 % kontrol
1,07 %

Najčastejšie chyby na STK

Všetky zapísané chyby vrátane drobných.

Svetlomety – poškodené sklo alebo teleso, bez vplyvu na svietenie
pri 21,7 % kontrol
21,7 %
Riadenie – poškodené manžety kĺbov tyčí riadenia
pri 11,9 % kontrol
11,9 %
Osvetlenie ŠPZ – nesvieti niektorá žiarovka
pri 9,1 % kontrol
9,1 %
Sklo – menšia prasklina mimo stieranej plochy alebo do 20 mm v nej
pri 7,3 % kontrol
7,3 %
Brzdy – hadica povrchovo odretá či popraskaná, spodná vrstva celá
pri 7,2 % kontrol
7,2 %
Ručná brzda – opotrebenie mechanizmu bez vplyvu na funkciu
pri 4,8 % kontrol
4,8 %
Riadenie – netesnosť prevodky riadenia
pri 4,8 % kontrol
4,8 %
Blatníky – uvoľnené alebo poškodené, bez vplyvu na funkciu
pri 4,8 % kontrol
4,8 %

Susedné ročníky

Podiel áut s vážnou chybou. Staršie autá majú prirodzene viac chýb – porovnávaj s priemerom.

Xsara Picasso 200310,6 %priemer 8,7 %
Xsara Picasso 200412,0 %priemer 8,8 %
Xsara Picasso 20059,4 %priemer 8,8 %
Xsara Picasso 200610,1 %priemer 8,5 %
Xsara Picasso 200710,3 %priemer 8,2 %
Xsara Picasso 20089,1 %priemer 7,8 %
Xsara Picasso 20096,9 %priemer 7,5 %
Xsara Picasso 20106,1 %priemer 6,8 %

← Všetky ročníky a motory Citroën Xsara Picasso

Rady ku kúpe jazdeného auta

Z magazínu Autorady.sk.

Hrdza na prahu a STK: Kedy ešte auto prejde a kedy už korózia znamená vážnu chybuChystáš sa kúpiť auto zo zahraničia? Na Slovensku platia nové pravidlá homologizácie, pri prihlásení môžeš mať problémSTK sa môže výrazne zmeniť. EÚ rieši kontrolu softvéru, kamier aj asistenčných systémovKupuješ jazdené pneumatiky? Pekný dezén ešte neznamená, že sú bezpečné

Zdroj: Ministerstvo dopravy ČR, otvorené dáta technických prehliadok (ISTP), kontroly 21. 09. 2024 – 20. 09. 2026. „Vážna chyba“ = chyba kategórie B alebo C. Údaje sú z Česka, kde jazdia rovnaké modely ako na Slovensku. Metodika