Autorady.skDatabáza áut

Honda Civic 2004: oplatí sa kúpiť? Spoľahlivosť a poruchy

Z 1 124 pravidelných technických kontrol áut Honda Civic prvýkrát registrovaných v roku 2004.

28 %
viac vážnych chýb na STK ako priemerné auto rovnakého veku. Vážnu chybu malo 11,3 % áut Honda Civic z roku 2004, pri rovnako starých autách je to 8,8 %.

Honda Civic 2004 v skratke

  • Ročník 2004 má o 28 % viac vážnych chýb ako iné autá z toho roku – pri kúpe buď opatrnejší.
  • Najčastejšie neprejde STK pre: emisie – zlá zmes paliva so vzduchom (lambda).
  • Polovica áut má najazdené menej ako 209 tis. km – výrazne vyšší stav tachometra pri ponuke stojí za otázku.
  • Spoľahlivejšie vychádzajú susedné ročníky 2002, 2005, 2006, 2007.
11,3 %
malo na STK vážnu chybu
209 tis. km
bežný nájazd (medián), priemer áut tohto veku 223 tis. km
+28 %
vážnych chýb oproti priemeru ročníka 2004

Na čo sa pozrieť pri kúpe

Vážne chyby, kvôli ktorým Honda Civic z roku 2004 najčastejšie neprešla STK.

Emisie – zlá zmes paliva so vzduchom (lambda)
auto kvôli tomu neprešlo pri 4,09 % kontrol
4,09 %
Emisie – výfukové plyny prekračujú hodnoty výrobcu
auto kvôli tomu neprešlo pri 3,29 % kontrol
3,29 %
Výfuk – zjavne netesný
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,51 % kontrol
1,51 %
Svetlomety – poškodené sklo či teleso ovplyvňuje svietenie
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,42 % kontrol
1,42 %
Karoséria – korózia narúša pevnosť
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,16 % kontrol
1,16 %

Najčastejšie chyby na STK

Všetky zapísané chyby vrátane drobných.

Svetlomety – poškodené sklo alebo teleso, bez vplyvu na svietenie
pri 22,1 % kontrol
22,1 %
Riadenie – poškodené manžety kĺbov tyčí riadenia
pri 11,0 % kontrol
11,0 %
Osvetlenie ŠPZ – nesvieti niektorá žiarovka
pri 8,6 % kontrol
8,6 %
Brzdy – hadica povrchovo odretá či popraskaná, spodná vrstva celá
pri 7,5 % kontrol
7,5 %
Sklo – menšia prasklina mimo stieranej plochy alebo do 20 mm v nej
pri 7,0 % kontrol
7,0 %
Palivové potrubie – poškodené hadice alebo spony, bez úniku
pri 5,5 % kontrol
5,5 %
Ručná brzda – opotrebenie mechanizmu bez vplyvu na funkciu
pri 4,8 % kontrol
4,8 %
Blatníky – uvoľnené alebo poškodené, bez vplyvu na funkciu
pri 4,6 % kontrol
4,6 %

Susedné ročníky

Podiel áut s vážnou chybou. Staršie autá majú prirodzene viac chýb – porovnávaj s priemerom.

Civic 20008,0 %priemer 9,3 %
Civic 200110,2 %priemer 8,7 %
Civic 20028,6 %priemer 8,7 %
Civic 20039,7 %priemer 8,7 %
Civic 200411,3 %priemer 8,8 %
Civic 20056,7 %priemer 8,8 %
Civic 20066,8 %priemer 8,5 %
Civic 20077,0 %priemer 8,2 %
Civic 20087,6 %priemer 7,8 %

← Všetky ročníky a motory Honda Civic

Rady ku kúpe jazdeného auta

Z magazínu Autorady.sk.

Hrdza na prahu a STK: Kedy ešte auto prejde a kedy už korózia znamená vážnu chybuChystáš sa kúpiť auto zo zahraničia? Na Slovensku platia nové pravidlá homologizácie, pri prihlásení môžeš mať problémSTK sa môže výrazne zmeniť. EÚ rieši kontrolu softvéru, kamier aj asistenčných systémovKupuješ jazdené pneumatiky? Pekný dezén ešte neznamená, že sú bezpečné

Zdroj: Ministerstvo dopravy ČR, otvorené dáta technických prehliadok (ISTP), kontroly 21. 09. 2024 – 20. 09. 2026. „Vážna chyba“ = chyba kategórie B alebo C. Údaje sú z Česka, kde jazdia rovnaké modely ako na Slovensku. Metodika