Autorady.skDatabáza áut

Honda CR-V 2004: oplatí sa kúpiť? Spoľahlivosť a poruchy

Z 417 pravidelných technických kontrol áut Honda CR-V prvýkrát registrovaných v roku 2004.

33 %
viac vážnych chýb na STK ako priemerné auto rovnakého veku. Vážnu chybu malo 11,8 % áut Honda CR-V z roku 2004, pri rovnako starých autách je to 8,8 %.

Honda CR-V 2004 v skratke

  • Ročník 2004 má o 33 % viac vážnych chýb ako iné autá z toho roku – pri kúpe buď opatrnejší.
  • Najčastejšie neprejde STK pre: emisie – riadiaca jednotka hlási chyby týkajúce sa emisií.
  • Polovica áut má najazdené menej ako 226 tis. km – výrazne vyšší stav tachometra pri ponuke stojí za otázku.
  • Spoľahlivejšie vychádzajú susedné ročníky 2005, 2006, 2007.
11,8 %
malo na STK vážnu chybu
226 tis. km
bežný nájazd (medián), priemer áut tohto veku 223 tis. km
+33 %
vážnych chýb oproti priemeru ročníka 2004

Na čo sa pozrieť pri kúpe

Vážne chyby, kvôli ktorým Honda CR-V z roku 2004 najčastejšie neprešla STK.

Emisie – riadiaca jednotka hlási chyby týkajúce sa emisií
auto kvôli tomu neprešlo pri 2,88 % kontrol
2,88 %
Emisie – kontrolka motora nesvieti po zapnutí alebo hlási poruchu
auto kvôli tomu neprešlo pri 2,64 % kontrol
2,64 %
Karoséria – korózia narúša pevnosť
auto kvôli tomu neprešlo pri 2,64 % kontrol
2,64 %
Emisie – chyba diagnostiky OBD alebo s vozidlom nejde komunikovať
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,92 % kontrol
1,92 %
Svetlomety – poškodené sklo či teleso ovplyvňuje svietenie
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,68 % kontrol
1,68 %

Najčastejšie chyby na STK

Všetky zapísané chyby vrátane drobných.

Svetlomety – poškodené sklo alebo teleso, bez vplyvu na svietenie
pri 23,0 % kontrol
23,0 %
Riadenie – poškodené manžety kĺbov tyčí riadenia
pri 12,9 % kontrol
12,9 %
Brzdy – hadica povrchovo odretá či popraskaná, spodná vrstva celá
pri 9,3 % kontrol
9,3 %
Osvetlenie ŠPZ – nesvieti niektorá žiarovka
pri 8,4 % kontrol
8,4 %
Ručná brzda – opotrebenie mechanizmu bez vplyvu na funkciu
pri 7,0 % kontrol
7,0 %
Sklo – menšia prasklina mimo stieranej plochy alebo do 20 mm v nej
pri 4,8 % kontrol
4,8 %
Blatníky – uvoľnené alebo poškodené, bez vplyvu na funkciu
pri 4,6 % kontrol
4,6 %
Poloos – prasknutá manžeta, mazivo neuniká
pri 4,1 % kontrol
4,1 %

Susedné ročníky

Podiel áut s vážnou chybou. Staršie autá majú prirodzene viac chýb – porovnávaj s priemerom.

CR-V 200012,8 %priemer 9,3 %
CR-V 20019,1 %priemer 8,7 %
CR-V 200213,2 %priemer 8,7 %
CR-V 200310,1 %priemer 8,7 %
CR-V 200411,8 %priemer 8,8 %
CR-V 20057,5 %priemer 8,8 %
CR-V 20067,7 %priemer 8,5 %
CR-V 20077,3 %priemer 8,2 %
CR-V 20086,1 %priemer 7,8 %

← Všetky ročníky a motory Honda CR-V

Rady ku kúpe jazdeného auta

Z magazínu Autorady.sk.

Hrdza na prahu a STK: Kedy ešte auto prejde a kedy už korózia znamená vážnu chybuChystáš sa kúpiť auto zo zahraničia? Na Slovensku platia nové pravidlá homologizácie, pri prihlásení môžeš mať problémSTK sa môže výrazne zmeniť. EÚ rieši kontrolu softvéru, kamier aj asistenčných systémovKupuješ jazdené pneumatiky? Pekný dezén ešte neznamená, že sú bezpečné

Zdroj: Ministerstvo dopravy ČR, otvorené dáta technických prehliadok (ISTP), kontroly 21. 09. 2024 – 20. 09. 2026. „Vážna chyba“ = chyba kategórie B alebo C. Údaje sú z Česka, kde jazdia rovnaké modely ako na Slovensku. Metodika