Autorady.skDatabáza áut

Hyundai Getz 2006: oplatí sa kúpiť? Spoľahlivosť a poruchy

Z 3 624 pravidelných technických kontrol áut Hyundai Getz prvýkrát registrovaných v roku 2006.

16 %
viac vážnych chýb na STK ako priemerné auto rovnakého veku. Vážnu chybu malo 9,8 % áut Hyundai Getz z roku 2006, pri rovnako starých autách je to 8,5 %.

Hyundai Getz 2006 v skratke

  • Ročník 2006 má o 16 % viac vážnych chýb ako iné autá z toho roku – pri kúpe buď opatrnejší.
  • Najčastejšie neprejde STK pre: emisie – výfukové plyny prekračujú hodnoty výrobcu.
  • Polovica áut má najazdené menej ako 131 tis. km – výrazne vyšší stav tachometra pri ponuke stojí za otázku.
  • Spoľahlivejšie vychádzajú susedné ročníky 2009.
9,8 %
malo na STK vážnu chybu
131 tis. km
bežný nájazd (medián), priemer áut tohto veku 217 tis. km
+16 %
vážnych chýb oproti priemeru ročníka 2006

Na čo sa pozrieť pri kúpe

Vážne chyby, kvôli ktorým Hyundai Getz z roku 2006 najčastejšie neprešla STK.

Emisie – výfukové plyny prekračujú hodnoty výrobcu
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,19 % kontrol
1,19 %
Svetlomety – poškodené sklo či teleso ovplyvňuje svietenie
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,13 % kontrol
1,13 %
Brzdové svetlá – nesvieti niektoré povinné brzdové svetlo
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,08 % kontrol
1,08 %
Emisie – zlá zmes paliva so vzduchom (lambda)
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,05 % kontrol
1,05 %
Karoséria – korózia narúša pevnosť
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,91 % kontrol
0,91 %

Najčastejšie chyby na STK

Všetky zapísané chyby vrátane drobných.

Svetlomety – poškodené sklo alebo teleso, bez vplyvu na svietenie
pri 20,6 % kontrol
20,6 %
Riadenie – poškodené manžety kĺbov tyčí riadenia
pri 8,0 % kontrol
8,0 %
Osvetlenie ŠPZ – nesvieti niektorá žiarovka
pri 7,5 % kontrol
7,5 %
Brzdy – hadica povrchovo odretá či popraskaná, spodná vrstva celá
pri 7,0 % kontrol
7,0 %
Sklo – menšia prasklina mimo stieranej plochy alebo do 20 mm v nej
pri 5,4 % kontrol
5,4 %
Blatníky – uvoľnené alebo poškodené, bez vplyvu na funkciu
pri 5,3 % kontrol
5,3 %
Ručná brzda – opotrebenie mechanizmu bez vplyvu na funkciu
pri 3,8 % kontrol
3,8 %
Palivové potrubie – poškodené hadice alebo spony, bez úniku
pri 3,4 % kontrol
3,4 %

Susedné ročníky

Podiel áut s vážnou chybou. Staršie autá majú prirodzene viac chýb – porovnávaj s priemerom.

Getz 200215,5 %priemer 8,7 %
Getz 20039,4 %priemer 8,7 %
Getz 200410,3 %priemer 8,8 %
Getz 200510,3 %priemer 8,8 %
Getz 20069,8 %priemer 8,5 %
Getz 20078,2 %priemer 8,2 %
Getz 20088,4 %priemer 7,8 %
Getz 20097,1 %priemer 7,5 %

← Všetky ročníky a motory Hyundai Getz

Rady ku kúpe jazdeného auta

Z magazínu Autorady.sk.

Hrdza na prahu a STK: Kedy ešte auto prejde a kedy už korózia znamená vážnu chybuChystáš sa kúpiť auto zo zahraničia? Na Slovensku platia nové pravidlá homologizácie, pri prihlásení môžeš mať problémSTK sa môže výrazne zmeniť. EÚ rieši kontrolu softvéru, kamier aj asistenčných systémovKupuješ jazdené pneumatiky? Pekný dezén ešte neznamená, že sú bezpečné

Zdroj: Ministerstvo dopravy ČR, otvorené dáta technických prehliadok (ISTP), kontroly 21. 09. 2024 – 20. 09. 2026. „Vážna chyba“ = chyba kategórie B alebo C. Údaje sú z Česka, kde jazdia rovnaké modely ako na Slovensku. Metodika