Autorady.skDatabáza áut

Nissan Almera 2002: oplatí sa kúpiť? Spoľahlivosť a poruchy

Z 1 009 pravidelných technických kontrol áut Nissan Almera prvýkrát registrovaných v roku 2002.

18 %
viac vážnych chýb na STK ako priemerné auto rovnakého veku. Vážnu chybu malo 10,2 % áut Nissan Almera z roku 2002, pri rovnako starých autách je to 8,7 %.

Nissan Almera 2002 v skratke

  • Ročník 2002 má o 18 % viac vážnych chýb ako iné autá z toho roku – pri kúpe buď opatrnejší.
  • Najčastejšie neprejde STK pre: emisie – výfukové plyny prekračujú hodnoty výrobcu.
  • Polovica áut má najazdené menej ako 169 tis. km – výrazne vyšší stav tachometra pri ponuke stojí za otázku.
  • Spoľahlivejšie vychádzajú susedné ročníky 1999, 2004.
10,2 %
malo na STK vážnu chybu
169 tis. km
bežný nájazd (medián), priemer áut tohto veku 227 tis. km
+18 %
vážnych chýb oproti priemeru ročníka 2002

Na čo sa pozrieť pri kúpe

Vážne chyby, kvôli ktorým Nissan Almera z roku 2002 najčastejšie neprešla STK.

Emisie – výfukové plyny prekračujú hodnoty výrobcu
auto kvôli tomu neprešlo pri 2,68 % kontrol
2,68 %
Emisie – zlá zmes paliva so vzduchom (lambda)
auto kvôli tomu neprešlo pri 2,38 % kontrol
2,38 %
Karoséria – korózia narúša pevnosť
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,59 % kontrol
1,59 %
Emisie – výfukové plyny prekračujú povolený limit
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,59 % kontrol
1,59 %
Ručná brzda – niektoré koleso nedosahuje požadovaný účinok
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,19 % kontrol
1,19 %

Najčastejšie chyby na STK

Všetky zapísané chyby vrátane drobných.

Svetlomety – poškodené sklo alebo teleso, bez vplyvu na svietenie
pri 16,4 % kontrol
16,4 %
Riadenie – poškodené manžety kĺbov tyčí riadenia
pri 12,8 % kontrol
12,8 %
Brzdy – hadica povrchovo odretá či popraskaná, spodná vrstva celá
pri 11,7 % kontrol
11,7 %
Palivové potrubie – poškodené hadice alebo spony, bez úniku
pri 7,1 % kontrol
7,1 %
Osvetlenie ŠPZ – nesvieti niektorá žiarovka
pri 6,9 % kontrol
6,9 %
Ručná brzda – opotrebenie mechanizmu bez vplyvu na funkciu
pri 6,9 % kontrol
6,9 %
Sklo – menšia prasklina mimo stieranej plochy alebo do 20 mm v nej
pri 6,3 % kontrol
6,3 %
Blatníky – uvoľnené alebo poškodené, bez vplyvu na funkciu
pri 6,0 % kontrol
6,0 %

Susedné ročníky

Podiel áut s vážnou chybou. Staršie autá majú prirodzene viac chýb – porovnávaj s priemerom.

Almera 19998,7 %priemer 9,1 %
Almera 200010,2 %priemer 9,3 %
Almera 200111,1 %priemer 8,7 %
Almera 200210,2 %priemer 8,7 %
Almera 20039,4 %priemer 8,7 %
Almera 20048,7 %priemer 8,8 %
Almera 200510,8 %priemer 8,8 %
Almera 200610,1 %priemer 8,5 %

← Všetky ročníky a motory Nissan Almera

Rady ku kúpe jazdeného auta

Z magazínu Autorady.sk.

Hrdza na prahu a STK: Kedy ešte auto prejde a kedy už korózia znamená vážnu chybuChystáš sa kúpiť auto zo zahraničia? Na Slovensku platia nové pravidlá homologizácie, pri prihlásení môžeš mať problémSTK sa môže výrazne zmeniť. EÚ rieši kontrolu softvéru, kamier aj asistenčných systémovKupuješ jazdené pneumatiky? Pekný dezén ešte neznamená, že sú bezpečné

Zdroj: Ministerstvo dopravy ČR, otvorené dáta technických prehliadok (ISTP), kontroly 21. 09. 2024 – 20. 09. 2026. „Vážna chyba“ = chyba kategórie B alebo C. Údaje sú z Česka, kde jazdia rovnaké modely ako na Slovensku. Metodika