Autorady.skDatabáza áut

Renault Kangoo 2003: oplatí sa kúpiť? Spoľahlivosť a poruchy

Z 960 pravidelných technických kontrol áut Renault Kangoo prvýkrát registrovaných v roku 2003.

8 %
menej vážnych chýb na STK ako priemerné auto rovnakého veku. Vážnu chybu malo 8,0 % áut Renault Kangoo z roku 2003, pri rovnako starých autách je to 8,7 %.

Renault Kangoo 2003 v skratke

  • Ročník 2003 je spoľahlivosťou priemerný.
  • Najčastejšie neprejde STK pre: úniky kvapalín – únik oleja či inej kvapaliny.
  • Polovica áut má najazdené menej ako 227 tis. km – výrazne vyšší stav tachometra pri ponuke stojí za otázku.
8,0 %
malo na STK vážnu chybu
227 tis. km
bežný nájazd (medián), priemer áut tohto veku 238 tis. km
−8 %
vážnych chýb oproti priemeru ročníka 2003

Na čo sa pozrieť pri kúpe

Vážne chyby, kvôli ktorým Renault Kangoo z roku 2003 najčastejšie neprešla STK.

Úniky kvapalín – únik oleja či inej kvapaliny
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,15 % kontrol
1,15 %
Obrysové a denné svetlá – nesvieti niektoré svetlo
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,83 % kontrol
0,83 %
Brzdové svetlá – nesvieti niektoré povinné brzdové svetlo
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,73 % kontrol
0,73 %
Brzdy – brzdové potrubie alebo spoje poškodené alebo hĺbkovo skorodované
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,73 % kontrol
0,73 %
Emisie – príliš veľký rozptyl nameranej dymivosti
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,73 % kontrol
0,73 %

Najčastejšie chyby na STK

Všetky zapísané chyby vrátane drobných.

Svetlomety – poškodené sklo alebo teleso, bez vplyvu na svietenie
pri 17,9 % kontrol
17,9 %
Riadenie – poškodené manžety kĺbov tyčí riadenia
pri 13,7 % kontrol
13,7 %
Osvetlenie ŠPZ – nesvieti niektorá žiarovka
pri 11,5 % kontrol
11,5 %
Sklo – menšia prasklina mimo stieranej plochy alebo do 20 mm v nej
pri 11,0 % kontrol
11,0 %
Brzdy – hadica povrchovo odretá či popraskaná, spodná vrstva celá
pri 9,7 % kontrol
9,7 %
Ručná brzda – opotrebenie mechanizmu bez vplyvu na funkciu
pri 6,7 % kontrol
6,7 %
Poloos – prasknutá manžeta, mazivo neuniká
pri 6,5 % kontrol
6,5 %
Blatníky – uvoľnené alebo poškodené, bez vplyvu na funkciu
pri 6,3 % kontrol
6,3 %

Susedné ročníky

Podiel áut s vážnou chybou. Staršie autá majú prirodzene viac chýb – porovnávaj s priemerom.

Kangoo 19997,3 %priemer 9,1 %
Kangoo 20009,0 %priemer 9,3 %
Kangoo 20019,9 %priemer 8,7 %
Kangoo 20028,4 %priemer 8,7 %
Kangoo 20038,0 %priemer 8,7 %
Kangoo 20048,6 %priemer 8,8 %
Kangoo 20058,1 %priemer 8,8 %
Kangoo 20069,4 %priemer 8,5 %
Kangoo 20078,1 %priemer 8,2 %

← Všetky ročníky a motory Renault Kangoo

Rady ku kúpe jazdeného auta

Z magazínu Autorady.sk.

Hrdza na prahu a STK: Kedy ešte auto prejde a kedy už korózia znamená vážnu chybuChystáš sa kúpiť auto zo zahraničia? Na Slovensku platia nové pravidlá homologizácie, pri prihlásení môžeš mať problémSTK sa môže výrazne zmeniť. EÚ rieši kontrolu softvéru, kamier aj asistenčných systémovKupuješ jazdené pneumatiky? Pekný dezén ešte neznamená, že sú bezpečné

Zdroj: Ministerstvo dopravy ČR, otvorené dáta technických prehliadok (ISTP), kontroly 21. 09. 2024 – 20. 09. 2026. „Vážna chyba“ = chyba kategórie B alebo C. Údaje sú z Česka, kde jazdia rovnaké modely ako na Slovensku. Metodika