Autorady.skDatabáza áut

Subaru Forester 2002: oplatí sa kúpiť? Spoľahlivosť a poruchy

Z 334 pravidelných technických kontrol áut Subaru Forester prvýkrát registrovaných v roku 2002.

21 %
viac vážnych chýb na STK ako priemerné auto rovnakého veku. Vážnu chybu malo 10,5 % áut Subaru Forester z roku 2002, pri rovnako starých autách je to 8,7 %.

Subaru Forester 2002 v skratke

  • Ročník 2002 má o 21 % viac vážnych chýb ako iné autá z toho roku – pri kúpe buď opatrnejší.
  • Najčastejšie neprejde STK pre: karoséria – korózia narúša pevnosť.
  • Polovica áut má najazdené menej ako 259 tis. km – výrazne vyšší stav tachometra pri ponuke stojí za otázku.
  • Spoľahlivejšie vychádzajú susedné ročníky 2003.
10,5 %
malo na STK vážnu chybu
259 tis. km
bežný nájazd (medián), priemer áut tohto veku 227 tis. km
+21 %
vážnych chýb oproti priemeru ročníka 2002

Na čo sa pozrieť pri kúpe

Vážne chyby, kvôli ktorým Subaru Forester z roku 2002 najčastejšie neprešla STK.

Karoséria – korózia narúša pevnosť
auto kvôli tomu neprešlo pri 2,69 % kontrol
2,69 %
Emisie – zlá zmes paliva so vzduchom (lambda)
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,50 % kontrol
1,50 %
Emisie – výfukové plyny prekračujú hodnoty výrobcu
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,50 % kontrol
1,50 %
Výfuk – zjavne netesný
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,20 % kontrol
1,20 %
Stabilizátor – vôľa v uložení či tyčkách alebo uvoľnené spoje
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,90 % kontrol
0,90 %

Najčastejšie chyby na STK

Všetky zapísané chyby vrátane drobných.

Svetlomety – poškodené sklo alebo teleso, bez vplyvu na svietenie
pri 27,5 % kontrol
27,5 %
Riadenie – poškodené manžety kĺbov tyčí riadenia
pri 13,2 % kontrol
13,2 %
Brzdy – hadica povrchovo odretá či popraskaná, spodná vrstva celá
pri 11,4 % kontrol
11,4 %
Osvetlenie ŠPZ – nesvieti niektorá žiarovka
pri 8,1 % kontrol
8,1 %
Sklo – menšia prasklina mimo stieranej plochy alebo do 20 mm v nej
pri 7,8 % kontrol
7,8 %
Palivové potrubie – poškodené hadice alebo spony, bez úniku
pri 6,9 % kontrol
6,9 %
Blatníky – uvoľnené alebo poškodené, bez vplyvu na funkciu
pri 6,3 % kontrol
6,3 %
Riadenie – netesnosť prevodky riadenia
pri 6,0 % kontrol
6,0 %

Susedné ročníky

Podiel áut s vážnou chybou. Staršie autá majú prirodzene viac chýb – porovnávaj s priemerom.

Forester 19998,0 %priemer 9,1 %
Forester 20006,8 %priemer 9,3 %
Forester 200210,5 %priemer 8,7 %
Forester 20038,2 %priemer 8,7 %
Forester 200410,7 %priemer 8,8 %
Forester 200511,8 %priemer 8,8 %
Forester 20068,4 %priemer 8,5 %

← Všetky ročníky a motory Subaru Forester

Rady ku kúpe jazdeného auta

Z magazínu Autorady.sk.

Hrdza na prahu a STK: Kedy ešte auto prejde a kedy už korózia znamená vážnu chybuChystáš sa kúpiť auto zo zahraničia? Na Slovensku platia nové pravidlá homologizácie, pri prihlásení môžeš mať problémSTK sa môže výrazne zmeniť. EÚ rieši kontrolu softvéru, kamier aj asistenčných systémovKupuješ jazdené pneumatiky? Pekný dezén ešte neznamená, že sú bezpečné

Zdroj: Ministerstvo dopravy ČR, otvorené dáta technických prehliadok (ISTP), kontroly 21. 09. 2024 – 20. 09. 2026. „Vážna chyba“ = chyba kategórie B alebo C. Údaje sú z Česka, kde jazdia rovnaké modely ako na Slovensku. Metodika