Autorady.skDatabáza áut

Audi A3 2006: oplatí sa kúpiť? Spoľahlivosť a poruchy

Z 3 275 pravidelných technických kontrol áut Audi A3 prvýkrát registrovaných v roku 2006.

8 %
menej vážnych chýb na STK ako priemerné auto rovnakého veku. Vážnu chybu malo 7,8 % áut Audi A3 z roku 2006, pri rovnako starých autách je to 8,5 %.

Audi A3 2006 v skratke

  • Ročník 2006 je spoľahlivosťou priemerný.
  • Najčastejšie neprejde STK pre: emisie – dymivosť nad hodnotou zo štítku výrobcu.
  • Polovica áut má najazdené menej ako 262 tis. km – výrazne vyšší stav tachometra pri ponuke stojí za otázku.
  • Spoľahlivejšie vychádzajú susedné ročníky 2008.
7,8 %
malo na STK vážnu chybu
262 tis. km
bežný nájazd (medián), priemer áut tohto veku 217 tis. km
−8 %
vážnych chýb oproti priemeru ročníka 2006

Na čo sa pozrieť pri kúpe

Vážne chyby, kvôli ktorým Audi A3 z roku 2006 najčastejšie neprešla STK.

Emisie – dymivosť nad hodnotou zo štítku výrobcu
auto kvôli tomu neprešlo pri 2,29 % kontrol
2,29 %
Emisie – príliš veľký rozptyl nameranej dymivosti
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,65 % kontrol
1,65 %
Úniky kvapalín – únik oleja či inej kvapaliny
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,07 % kontrol
1,07 %
Brzdové svetlá – nesvieti niektoré povinné brzdové svetlo
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,98 % kontrol
0,98 %
Svetlomety – zle uložená či chybná žiarovka, zlý svetelný obraz, oslňuje
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,70 % kontrol
0,70 %

Najčastejšie chyby na STK

Všetky zapísané chyby vrátane drobných.

Svetlomety – poškodené sklo alebo teleso, bez vplyvu na svietenie
pri 18,3 % kontrol
18,3 %
Sklo – menšia prasklina mimo stieranej plochy alebo do 20 mm v nej
pri 8,2 % kontrol
8,2 %
Osvetlenie ŠPZ – nesvieti niektorá žiarovka
pri 8,0 % kontrol
8,0 %
Riadenie – poškodené manžety kĺbov tyčí riadenia
pri 7,9 % kontrol
7,9 %
Poloos – prasknutá manžeta, mazivo neuniká
pri 5,0 % kontrol
5,0 %
Brzdy – hadica povrchovo odretá či popraskaná, spodná vrstva celá
pri 4,8 % kontrol
4,8 %
Ručná brzda – opotrebenie mechanizmu bez vplyvu na funkciu
pri 3,7 % kontrol
3,7 %
Blatníky – uvoľnené alebo poškodené, bez vplyvu na funkciu
pri 3,5 % kontrol
3,5 %

Susedné ročníky

Podiel áut s vážnou chybou. Staršie autá majú prirodzene viac chýb – porovnávaj s priemerom.

A3 20028,6 %priemer 8,7 %
A3 20039,8 %priemer 8,7 %
A3 20049,3 %priemer 8,8 %
A3 20057,8 %priemer 8,8 %
A3 20067,8 %priemer 8,5 %
A3 20077,3 %priemer 8,2 %
A3 20086,0 %priemer 7,8 %
A3 20096,0 %priemer 7,5 %
A3 20105,5 %priemer 6,8 %

← Všetky ročníky a motory Audi A3

Rady ku kúpe jazdeného auta

Z magazínu Autorady.sk.

Hrdza na prahu a STK: Kedy ešte auto prejde a kedy už korózia znamená vážnu chybuChystáš sa kúpiť auto zo zahraničia? Na Slovensku platia nové pravidlá homologizácie, pri prihlásení môžeš mať problémSTK sa môže výrazne zmeniť. EÚ rieši kontrolu softvéru, kamier aj asistenčných systémovKupuješ jazdené pneumatiky? Pekný dezén ešte neznamená, že sú bezpečné

Zdroj: Ministerstvo dopravy ČR, otvorené dáta technických prehliadok (ISTP), kontroly 21. 09. 2024 – 20. 09. 2026. „Vážna chyba“ = chyba kategórie B alebo C. Údaje sú z Česka, kde jazdia rovnaké modely ako na Slovensku. Metodika