Audi A3: spoľahlivosť, poruchy a spotreba
Z 34 075 pravidelných technických kontrol a z údajov o 227 866 nových autách predaných v EÚ v rokoch 2023 – 2025.
Spoľahlivosť podľa ročníka
Koľko percent áut malo na STK vážnu alebo nebezpečnú chybu. Čím nižší stĺpec, tým lepšie. Čiara ukazuje priemer všetkých áut rovnakého ročníka.
Pre čo najčastejšie neprejde STK
Vážne chyby, kvôli ktorým musí auto na opakovanú kontrolu. Na tieto miesta sa pri kúpe jazdenky pozri ako prvé.
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,26 % kontrol
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,06 % kontrol
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,88 % kontrol
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,77 % kontrol
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,64 % kontrol
Najčastejšie chyby na STK
Všetky chyby, ktoré technik zapísal, vrátane drobných (napríklad poškodené sklo svetla bez vplyvu na svietenie).
pri 12,3 % kontrol
pri 6,9 % kontrol
pri 6,9 % kontrol
pri 6,3 % kontrol
pri 4,5 % kontrol
pri 3,6 % kontrol
pri 3,5 % kontrol
pri 3,1 % kontrol
Motory a spotreba
Katalógová spotreba (WLTP) a skutočná spotreba z palubných počítačov áut v EÚ za rok 2024. Počet nových áut predaných na Slovensku v roku 2025.
| Motor | Katalóg | Skutočne | Predaných v SR |
|---|---|---|---|
| 1,5 hybrid 110 kW (150 k) 1 401 kg · CO₂ 128 g/km | 5,7 l | 6,8 l | 152 |
| 2,0 nafta 110 kW (150 k) 1 491 kg · CO₂ 129 g/km | 4,9 l | 5,8 l | 22 |
| 1,0 hybrid 81 kW (110 k) 1 356 kg · CO₂ 119 g/km | 5,2 l | 6,2 l | 0 |
| 1,4 plug-in hybrid 110 kW (150 k) 1 631 kg · CO₂ 28 g/km | 1,2 l | 5,0 l | 0 |
| 2,0 nafta 85 kW (116 k) 1 440 kg · CO₂ 122 g/km | 4,6 l | 5,4 l | 11 |
| 1,5 plug-in hybrid 110 kW (150 k) 1 677 kg · CO₂ 9 g/km | 0,4 l | – | 3 |
| 1,5 hybrid 85 kW (116 k) 1 390 kg · CO₂ 123 g/km | 5,4 l | 6,4 l | 21 |
| 1,5 benzín 110 kW (150 k) 1 378 kg · CO₂ 131 g/km | 5,8 l | 6,8 l | 10 |
| 1,0 benzín 81 kW (110 k) 1 296 kg · CO₂ 127 g/km | 5,6 l | 6,2 l | 0 |
| 1,5 benzín 85 kW (116 k) 1 360 kg · CO₂ 128 g/km | 5,7 l | 6,4 l | 10 |
| 1,5 plug-in hybrid 130 kW (177 k) 1 685 kg · CO₂ 10 g/km | 0,5 l | – | 1 |
| 2,0 benzín 140 kW (190 k) 1 538 kg · CO₂ 163 g/km | 7,3 l | 8,1 l | 0 |
| 2,0 nafta 147 kW (200 k) 1 556 kg · CO₂ 153 g/km | 5,8 l | 6,6 l | 0 |
| 2,0 benzín 150 kW (204 k) 1 534 kg · CO₂ 161 g/km | 7,1 l | – | 15 |
Koľko najazdia
Medián stavu tachometra na STK podľa ročníka. Polovica áut má najazdené menej, polovica viac.
Stav tachometra klesol medzi dvoma kontrolami pri 17 z 16 607 áut (0,10 %). Ide o stočený alebo vymenený tachometer zistený v Česku – stočenie pred dovozom tieto údaje neukážu.
Rady ku kúpe jazdeného auta
Z magazínu Autorady.sk.
Hrdza na prahu a STK: Kedy ešte auto prejde a kedy už korózia znamená vážnu chybu
Chystáš sa kúpiť auto zo zahraničia? Na Slovensku platia nové pravidlá homologizácie, pri prihlásení môžeš mať problém
STK sa môže výrazne zmeniť. EÚ rieši kontrolu softvéru, kamier aj asistenčných systémov
Kupuješ jazdené pneumatiky? Pekný dezén ešte neznamená, že sú bezpečnéSpoľahlivosť: pravidelné technické kontroly osobných áut v ČR (Ministerstvo dopravy ČR, otvorené dáta technických prehliadok (ISTP), 21. 09. 2024 – 20. 09. 2026). „Vážna chyba“ = chyba kategórie B alebo C, auto musí na opakovanú kontrolu. Porovnanie s priemerom berie do úvahy vek auta. Spotreba a predaje: © Európska environmentálna agentúra (EEA), CC BY 4.0. Ako počítame