Autorady.skDatabáza áut

Audi A3 1999: oplatí sa kúpiť? Spoľahlivosť a poruchy

Z 940 pravidelných technických kontrol áut Audi A3 prvýkrát registrovaných v roku 1999.

6 %
viac vážnych chýb na STK ako priemerné auto rovnakého veku. Vážnu chybu malo 9,7 % áut Audi A3 z roku 1999, pri rovnako starých autách je to 9,1 %.

Audi A3 1999 v skratke

  • Ročník 1999 je spoľahlivosťou priemerný.
  • Najčastejšie neprejde STK pre: emisie – výfukové plyny prekračujú hodnoty výrobcu.
  • Polovica áut má najazdené menej ako 284 tis. km – výrazne vyšší stav tachometra pri ponuke stojí za otázku.
  • Spoľahlivejšie vychádzajú susedné ročníky 1998, 2000, 2001.
9,7 %
malo na STK vážnu chybu
284 tis. km
bežný nájazd (medián), priemer áut tohto veku 226 tis. km
+6 %
vážnych chýb oproti priemeru ročníka 1999

Na čo sa pozrieť pri kúpe

Vážne chyby, kvôli ktorým Audi A3 z roku 1999 najčastejšie neprešla STK.

Emisie – výfukové plyny prekračujú hodnoty výrobcu
auto kvôli tomu neprešlo pri 2,45 % kontrol
2,45 %
Emisie – zlá zmes paliva so vzduchom (lambda)
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,91 % kontrol
1,91 %
Emisie – príliš veľký rozptyl nameranej dymivosti
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,17 % kontrol
1,17 %
Emisie – dymivosť nad hodnotou zo štítku výrobcu
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,06 % kontrol
1,06 %
Obrysové a denné svetlá – nesvieti niektoré svetlo
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,96 % kontrol
0,96 %

Najčastejšie chyby na STK

Všetky zapísané chyby vrátane drobných.

Riadenie – poškodené manžety kĺbov tyčí riadenia
pri 14,8 % kontrol
14,8 %
Svetlomety – poškodené sklo alebo teleso, bez vplyvu na svietenie
pri 14,4 % kontrol
14,4 %
Brzdy – hadica povrchovo odretá či popraskaná, spodná vrstva celá
pri 13,5 % kontrol
13,5 %
Osvetlenie ŠPZ – nesvieti niektorá žiarovka
pri 13,3 % kontrol
13,3 %
Sklo – menšia prasklina mimo stieranej plochy alebo do 20 mm v nej
pri 9,8 % kontrol
9,8 %
Blatníky – uvoľnené alebo poškodené, bez vplyvu na funkciu
pri 7,2 % kontrol
7,2 %
Ručná brzda – opotrebenie mechanizmu bez vplyvu na funkciu
pri 6,8 % kontrol
6,8 %
Poloos – prasknutá manžeta, mazivo neuniká
pri 6,0 % kontrol
6,0 %

Susedné ročníky

Podiel áut s vážnou chybou. Staršie autá majú prirodzene viac chýb – porovnávaj s priemerom.

A3 199711,5 %priemer 8,8 %
A3 19988,1 %priemer 9,2 %
A3 19999,7 %priemer 9,1 %
A3 20007,5 %priemer 9,3 %
A3 20017,7 %priemer 8,7 %
A3 20028,6 %priemer 8,7 %
A3 20039,8 %priemer 8,7 %

← Všetky ročníky a motory Audi A3

Rady ku kúpe jazdeného auta

Z magazínu Autorady.sk.

Hrdza na prahu a STK: Kedy ešte auto prejde a kedy už korózia znamená vážnu chybuChystáš sa kúpiť auto zo zahraničia? Na Slovensku platia nové pravidlá homologizácie, pri prihlásení môžeš mať problémSTK sa môže výrazne zmeniť. EÚ rieši kontrolu softvéru, kamier aj asistenčných systémovKupuješ jazdené pneumatiky? Pekný dezén ešte neznamená, že sú bezpečné

Zdroj: Ministerstvo dopravy ČR, otvorené dáta technických prehliadok (ISTP), kontroly 21. 09. 2024 – 20. 09. 2026. „Vážna chyba“ = chyba kategórie B alebo C. Údaje sú z Česka, kde jazdia rovnaké modely ako na Slovensku. Metodika