Autorady.skDatabáza áut

Audi A3 2001: oplatí sa kúpiť? Spoľahlivosť a poruchy

Z 1 026 pravidelných technických kontrol áut Audi A3 prvýkrát registrovaných v roku 2001.

11 %
menej vážnych chýb na STK ako priemerné auto rovnakého veku. Vážnu chybu malo 7,7 % áut Audi A3 z roku 2001, pri rovnako starých autách je to 8,7 %.

Audi A3 2001 v skratke

  • Ročník 2001 je spoľahlivosťou priemerný.
  • Najčastejšie neprejde STK pre: emisie – zlá zmes paliva so vzduchom (lambda).
  • Polovica áut má najazdené menej ako 266 tis. km – výrazne vyšší stav tachometra pri ponuke stojí za otázku.
7,7 %
malo na STK vážnu chybu
266 tis. km
bežný nájazd (medián), priemer áut tohto veku 239 tis. km
−11 %
vážnych chýb oproti priemeru ročníka 2001

Na čo sa pozrieť pri kúpe

Vážne chyby, kvôli ktorým Audi A3 z roku 2001 najčastejšie neprešla STK.

Emisie – zlá zmes paliva so vzduchom (lambda)
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,17 % kontrol
1,17 %
Emisie – dymivosť nad hodnotou zo štítku výrobcu
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,17 % kontrol
1,17 %
Emisie – výfukové plyny prekračujú hodnoty výrobcu
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,97 % kontrol
0,97 %
Emisie – príliš veľký rozptyl nameranej dymivosti
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,97 % kontrol
0,97 %
Svetlomety – stretávacie svetlo zle nastavené na výšku
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,68 % kontrol
0,68 %

Najčastejšie chyby na STK

Všetky zapísané chyby vrátane drobných.

Svetlomety – poškodené sklo alebo teleso, bez vplyvu na svietenie
pri 20,1 % kontrol
20,1 %
Riadenie – poškodené manžety kĺbov tyčí riadenia
pri 12,6 % kontrol
12,6 %
Brzdy – hadica povrchovo odretá či popraskaná, spodná vrstva celá
pri 10,6 % kontrol
10,6 %
Osvetlenie ŠPZ – nesvieti niektorá žiarovka
pri 10,3 % kontrol
10,3 %
Sklo – menšia prasklina mimo stieranej plochy alebo do 20 mm v nej
pri 8,8 % kontrol
8,8 %
Ručná brzda – opotrebenie mechanizmu bez vplyvu na funkciu
pri 7,1 % kontrol
7,1 %
Blatníky – uvoľnené alebo poškodené, bez vplyvu na funkciu
pri 5,8 % kontrol
5,8 %
Poloos – prasknutá manžeta, mazivo neuniká
pri 5,6 % kontrol
5,6 %

Susedné ročníky

Podiel áut s vážnou chybou. Staršie autá majú prirodzene viac chýb – porovnávaj s priemerom.

A3 199711,5 %priemer 8,8 %
A3 19988,1 %priemer 9,2 %
A3 19999,7 %priemer 9,1 %
A3 20007,5 %priemer 9,3 %
A3 20017,7 %priemer 8,7 %
A3 20028,6 %priemer 8,7 %
A3 20039,8 %priemer 8,7 %
A3 20049,3 %priemer 8,8 %
A3 20057,8 %priemer 8,8 %

← Všetky ročníky a motory Audi A3

Rady ku kúpe jazdeného auta

Z magazínu Autorady.sk.

Hrdza na prahu a STK: Kedy ešte auto prejde a kedy už korózia znamená vážnu chybuChystáš sa kúpiť auto zo zahraničia? Na Slovensku platia nové pravidlá homologizácie, pri prihlásení môžeš mať problémSTK sa môže výrazne zmeniť. EÚ rieši kontrolu softvéru, kamier aj asistenčných systémovKupuješ jazdené pneumatiky? Pekný dezén ešte neznamená, že sú bezpečné

Zdroj: Ministerstvo dopravy ČR, otvorené dáta technických prehliadok (ISTP), kontroly 21. 09. 2024 – 20. 09. 2026. „Vážna chyba“ = chyba kategórie B alebo C. Údaje sú z Česka, kde jazdia rovnaké modely ako na Slovensku. Metodika