Autorady.skDatabáza áut

Citroën C5 2003: oplatí sa kúpiť? Spoľahlivosť a poruchy

Z 968 pravidelných technických kontrol áut Citroën C5 prvýkrát registrovaných v roku 2003.

17 %
viac vážnych chýb na STK ako priemerné auto rovnakého veku. Vážnu chybu malo 10,1 % áut Citroën C5 z roku 2003, pri rovnako starých autách je to 8,7 %.

Citroën C5 2003 v skratke

  • Ročník 2003 má o 17 % viac vážnych chýb ako iné autá z toho roku – pri kúpe buď opatrnejší.
  • Najčastejšie neprejde STK pre: emisie – dymivosť nad hodnotou zo štítku výrobcu.
  • Polovica áut má najazdené menej ako 261 tis. km – výrazne vyšší stav tachometra pri ponuke stojí za otázku.
  • Spoľahlivejšie vychádzajú susedné ročníky 2001, 2002.
10,1 %
malo na STK vážnu chybu
261 tis. km
bežný nájazd (medián), priemer áut tohto veku 238 tis. km
+17 %
vážnych chýb oproti priemeru ročníka 2003

Na čo sa pozrieť pri kúpe

Vážne chyby, kvôli ktorým Citroën C5 z roku 2003 najčastejšie neprešla STK.

Emisie – dymivosť nad hodnotou zo štítku výrobcu
auto kvôli tomu neprešlo pri 3,00 % kontrol
3,00 %
Emisie – príliš veľký rozptyl nameranej dymivosti
auto kvôli tomu neprešlo pri 2,48 % kontrol
2,48 %
Ručná brzda – na niektorom kolese nefunguje
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,65 % kontrol
1,65 %
Úniky kvapalín – únik oleja či inej kvapaliny
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,65 % kontrol
1,65 %
Brzdy – brzdové potrubie alebo spoje poškodené alebo hĺbkovo skorodované
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,14 % kontrol
1,14 %

Najčastejšie chyby na STK

Všetky zapísané chyby vrátane drobných.

Svetlomety – poškodené sklo alebo teleso, bez vplyvu na svietenie
pri 26,6 % kontrol
26,6 %
Riadenie – poškodené manžety kĺbov tyčí riadenia
pri 13,4 % kontrol
13,4 %
Sklo – menšia prasklina mimo stieranej plochy alebo do 20 mm v nej
pri 10,2 % kontrol
10,2 %
Osvetlenie ŠPZ – nesvieti niektorá žiarovka
pri 9,2 % kontrol
9,2 %
Ručná brzda – opotrebenie mechanizmu bez vplyvu na funkciu
pri 9,1 % kontrol
9,1 %
Brzdy – hadica povrchovo odretá či popraskaná, spodná vrstva celá
pri 8,9 % kontrol
8,9 %
Poloos – prasknutá manžeta, mazivo neuniká
pri 6,1 % kontrol
6,1 %
Riadenie – netesnosť prevodky riadenia
pri 5,1 % kontrol
5,1 %

Susedné ročníky

Podiel áut s vážnou chybou. Staršie autá majú prirodzene viac chýb – porovnávaj s priemerom.

C5 20017,6 %priemer 8,7 %
C5 20028,5 %priemer 8,7 %
C5 200310,1 %priemer 8,7 %
C5 20049,4 %priemer 8,8 %
C5 20059,5 %priemer 8,8 %
C5 200610,0 %priemer 8,5 %
C5 20079,3 %priemer 8,2 %

← Všetky ročníky a motory Citroën C5

Rady ku kúpe jazdeného auta

Z magazínu Autorady.sk.

Hrdza na prahu a STK: Kedy ešte auto prejde a kedy už korózia znamená vážnu chybuChystáš sa kúpiť auto zo zahraničia? Na Slovensku platia nové pravidlá homologizácie, pri prihlásení môžeš mať problémSTK sa môže výrazne zmeniť. EÚ rieši kontrolu softvéru, kamier aj asistenčných systémovKupuješ jazdené pneumatiky? Pekný dezén ešte neznamená, že sú bezpečné

Zdroj: Ministerstvo dopravy ČR, otvorené dáta technických prehliadok (ISTP), kontroly 21. 09. 2024 – 20. 09. 2026. „Vážna chyba“ = chyba kategórie B alebo C. Údaje sú z Česka, kde jazdia rovnaké modely ako na Slovensku. Metodika