Autorady.skDatabáza áut

Citroën C8 2006: oplatí sa kúpiť? Spoľahlivosť a poruchy

Z 592 pravidelných technických kontrol áut Citroën C8 prvýkrát registrovaných v roku 2006.

27 %
viac vážnych chýb na STK ako priemerné auto rovnakého veku. Vážnu chybu malo 10,8 % áut Citroën C8 z roku 2006, pri rovnako starých autách je to 8,5 %.

Citroën C8 2006 v skratke

  • Ročník 2006 má o 27 % viac vážnych chýb ako iné autá z toho roku – pri kúpe buď opatrnejší.
  • Najčastejšie neprejde STK pre: emisie – dymivosť nad hodnotou zo štítku výrobcu.
  • Polovica áut má najazdené menej ako 263 tis. km – výrazne vyšší stav tachometra pri ponuke stojí za otázku.
  • Spoľahlivejšie vychádzajú susedné ročníky 2007.
10,8 %
malo na STK vážnu chybu
263 tis. km
bežný nájazd (medián), priemer áut tohto veku 217 tis. km
+27 %
vážnych chýb oproti priemeru ročníka 2006

Na čo sa pozrieť pri kúpe

Vážne chyby, kvôli ktorým Citroën C8 z roku 2006 najčastejšie neprešla STK.

Emisie – dymivosť nad hodnotou zo štítku výrobcu
auto kvôli tomu neprešlo pri 2,70 % kontrol
2,70 %
Karoséria – korózia narúša pevnosť
auto kvôli tomu neprešlo pri 2,20 % kontrol
2,20 %
Emisie – príliš veľký rozptyl nameranej dymivosti
auto kvôli tomu neprešlo pri 2,20 % kontrol
2,20 %
Ručná brzda – niektoré koleso nedosahuje požadovaný účinok
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,52 % kontrol
1,52 %
Čap riadenia (rejdový čap) – priečna vôľa väčšia, než je prípustné
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,52 % kontrol
1,52 %

Najčastejšie chyby na STK

Všetky zapísané chyby vrátane drobných.

Svetlomety – poškodené sklo alebo teleso, bez vplyvu na svietenie
pri 19,4 % kontrol
19,4 %
Riadenie – poškodené manžety kĺbov tyčí riadenia
pri 13,5 % kontrol
13,5 %
Brzdy – hadica povrchovo odretá či popraskaná, spodná vrstva celá
pri 10,1 % kontrol
10,1 %
Sklo – menšia prasklina mimo stieranej plochy alebo do 20 mm v nej
pri 9,8 % kontrol
9,8 %
Osvetlenie ŠPZ – nesvieti niektorá žiarovka
pri 9,6 % kontrol
9,6 %
Ručná brzda – opotrebenie mechanizmu bez vplyvu na funkciu
pri 9,3 % kontrol
9,3 %
Riadenie – netesnosť prevodky riadenia
pri 5,2 % kontrol
5,2 %
Stierače – zadný chýba alebo zle stiera
pri 5,1 % kontrol
5,1 %

Susedné ročníky

Podiel áut s vážnou chybou. Staršie autá majú prirodzene viac chýb – porovnávaj s priemerom.

C8 200315,2 %priemer 8,7 %
C8 200412,5 %priemer 8,8 %
C8 200511,6 %priemer 8,8 %
C8 200610,8 %priemer 8,5 %
C8 20077,1 %priemer 8,2 %
C8 200812,3 %priemer 7,8 %
C8 20098,6 %priemer 7,5 %
C8 201010,2 %priemer 6,8 %

← Všetky ročníky a motory Citroën C8

Rady ku kúpe jazdeného auta

Z magazínu Autorady.sk.

Hrdza na prahu a STK: Kedy ešte auto prejde a kedy už korózia znamená vážnu chybuChystáš sa kúpiť auto zo zahraničia? Na Slovensku platia nové pravidlá homologizácie, pri prihlásení môžeš mať problémSTK sa môže výrazne zmeniť. EÚ rieši kontrolu softvéru, kamier aj asistenčných systémovKupuješ jazdené pneumatiky? Pekný dezén ešte neznamená, že sú bezpečné

Zdroj: Ministerstvo dopravy ČR, otvorené dáta technických prehliadok (ISTP), kontroly 21. 09. 2024 – 20. 09. 2026. „Vážna chyba“ = chyba kategórie B alebo C. Údaje sú z Česka, kde jazdia rovnaké modely ako na Slovensku. Metodika