Autorady.skDatabáza áut

Mercedes-Benz Vito 2006: oplatí sa kúpiť? Spoľahlivosť a poruchy

Z 544 pravidelných technických kontrol áut Mercedes-Benz Vito prvýkrát registrovaných v roku 2006.

11 %
menej vážnych chýb na STK ako priemerné auto rovnakého veku. Vážnu chybu malo 7,5 % áut Mercedes-Benz Vito z roku 2006, pri rovnako starých autách je to 8,5 %.

Mercedes-Benz Vito 2006 v skratke

  • Ročník 2006 je spoľahlivosťou priemerný.
  • Najčastejšie neprejde STK pre: karoséria – korózia narúša pevnosť.
  • Polovica áut má najazdené menej ako 338 tis. km – výrazne vyšší stav tachometra pri ponuke stojí za otázku.
7,5 %
malo na STK vážnu chybu
338 tis. km
bežný nájazd (medián), priemer áut tohto veku 217 tis. km
−11 %
vážnych chýb oproti priemeru ročníka 2006

Na čo sa pozrieť pri kúpe

Vážne chyby, kvôli ktorým Mercedes-Benz Vito z roku 2006 najčastejšie neprešla STK.

Karoséria – korózia narúša pevnosť
auto kvôli tomu neprešlo pri 2,57 % kontrol
2,57 %
Svetlomety – poškodené sklo či teleso ovplyvňuje svietenie
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,10 % kontrol
1,10 %
Ručná brzda – niektoré koleso nedosahuje požadovaný účinok
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,10 % kontrol
1,10 %
Brzdové svetlá – nesvieti niektoré povinné brzdové svetlo
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,74 % kontrol
0,74 %
Ručná brzda – na niektorom kolese nefunguje
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,74 % kontrol
0,74 %

Najčastejšie chyby na STK

Všetky zapísané chyby vrátane drobných.

Svetlomety – poškodené sklo alebo teleso, bez vplyvu na svietenie
pri 23,2 % kontrol
23,2 %
Riadenie – poškodené manžety kĺbov tyčí riadenia
pri 10,8 % kontrol
10,8 %
Ručná brzda – opotrebenie mechanizmu bez vplyvu na funkciu
pri 10,7 % kontrol
10,7 %
Blatníky – uvoľnené alebo poškodené, bez vplyvu na funkciu
pri 10,3 % kontrol
10,3 %
Brzdy – hadica povrchovo odretá či popraskaná, spodná vrstva celá
pri 9,7 % kontrol
9,7 %
Sklo – menšia prasklina mimo stieranej plochy alebo do 20 mm v nej
pri 7,7 % kontrol
7,7 %
Osvetlenie ŠPZ – nesvieti niektorá žiarovka
pri 6,6 % kontrol
6,6 %
Riadenie – netesnosť prevodky riadenia
pri 5,5 % kontrol
5,5 %

Susedné ročníky

Podiel áut s vážnou chybou. Staršie autá majú prirodzene viac chýb – porovnávaj s priemerom.

Vito 20048,6 %priemer 8,8 %
Vito 20057,5 %priemer 8,8 %
Vito 20067,5 %priemer 8,5 %
Vito 20077,3 %priemer 8,2 %
Vito 20086,0 %priemer 7,8 %
Vito 20096,7 %priemer 7,5 %
Vito 20106,8 %priemer 6,8 %

← Všetky ročníky a motory Mercedes-Benz Vito

Rady ku kúpe jazdeného auta

Z magazínu Autorady.sk.

Hrdza na prahu a STK: Kedy ešte auto prejde a kedy už korózia znamená vážnu chybuChystáš sa kúpiť auto zo zahraničia? Na Slovensku platia nové pravidlá homologizácie, pri prihlásení môžeš mať problémSTK sa môže výrazne zmeniť. EÚ rieši kontrolu softvéru, kamier aj asistenčných systémovKupuješ jazdené pneumatiky? Pekný dezén ešte neznamená, že sú bezpečné

Zdroj: Ministerstvo dopravy ČR, otvorené dáta technických prehliadok (ISTP), kontroly 21. 09. 2024 – 20. 09. 2026. „Vážna chyba“ = chyba kategórie B alebo C. Údaje sú z Česka, kde jazdia rovnaké modely ako na Slovensku. Metodika