Autorady.skDatabáza áut

Opel Vectra 1999: oplatí sa kúpiť? Spoľahlivosť a poruchy

Z 334 pravidelných technických kontrol áut Opel Vectra prvýkrát registrovaných v roku 1999.

≈
Rovnako ako priemer. Vážnu chybu malo 9,3 % áut Opel Vectra z roku 1999, pri rovnako starých autách je to 9,1 %.

Opel Vectra 1999 v skratke

  • Ročník 1999 je spoľahlivosťou priemerný.
  • Najčastejšie neprejde STK pre: emisie – výfukové plyny prekračujú hodnoty výrobcu.
  • Polovica áut má najazdené menej ako 215 tis. km – výrazne vyšší stav tachometra pri ponuke stojí za otázku.
  • Spoľahlivejšie vychádzajú susedné ročníky 2002.
9,3 %
malo na STK vážnu chybu
215 tis. km
bežný nájazd (medián), priemer áut tohto veku 226 tis. km
+2 %
vážnych chýb oproti priemeru ročníka 1999

Na čo sa pozrieť pri kúpe

Vážne chyby, kvôli ktorým Opel Vectra z roku 1999 najčastejšie neprešla STK.

Emisie – výfukové plyny prekračujú hodnoty výrobcu
auto kvôli tomu neprešlo pri 2,40 % kontrol
2,40 %
Brzdy – brzdové potrubie alebo spoje poškodené alebo hĺbkovo skorodované
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,50 % kontrol
1,50 %
Brzdy – kotúč silno skorodovaný (viac ako 1/5 trecej plochy)
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,20 % kontrol
1,20 %
Emisie – príliš veľký rozptyl nameranej dymivosti
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,90 % kontrol
0,90 %
Karoséria – korózia narúša pevnosť
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,90 % kontrol
0,90 %

Najčastejšie chyby na STK

Všetky zapísané chyby vrátane drobných.

Riadenie – poškodené manžety kĺbov tyčí riadenia
pri 16,8 % kontrol
16,8 %
Svetlomety – poškodené sklo alebo teleso, bez vplyvu na svietenie
pri 16,5 % kontrol
16,5 %
Brzdy – hadica povrchovo odretá či popraskaná, spodná vrstva celá
pri 13,2 % kontrol
13,2 %
Ručná brzda – opotrebenie mechanizmu bez vplyvu na funkciu
pri 9,9 % kontrol
9,9 %
Blatníky – uvoľnené alebo poškodené, bez vplyvu na funkciu
pri 9,9 % kontrol
9,9 %
Sklo – menšia prasklina mimo stieranej plochy alebo do 20 mm v nej
pri 9,6 % kontrol
9,6 %
Osvetlenie ŠPZ – nesvieti niektorá žiarovka
pri 7,2 % kontrol
7,2 %
Brzdy – uvoľnená časť uchytenia brzdového potrubia, bez rizika poškodenia
pri 6,6 % kontrol
6,6 %

Susedné ročníky

Podiel áut s vážnou chybou. Staršie autá majú prirodzene viac chýb – porovnávaj s priemerom.

Vectra 19967,8 %priemer 9,0 %
Vectra 199711,2 %priemer 8,8 %
Vectra 199811,5 %priemer 9,2 %
Vectra 19999,3 %priemer 9,1 %
Vectra 200010,1 %priemer 9,3 %
Vectra 20018,6 %priemer 8,7 %
Vectra 20027,5 %priemer 8,7 %
Vectra 20039,8 %priemer 8,7 %

← Všetky ročníky a motory Opel Vectra

Rady ku kúpe jazdeného auta

Z magazínu Autorady.sk.

Hrdza na prahu a STK: Kedy ešte auto prejde a kedy už korózia znamená vážnu chybuChystáš sa kúpiť auto zo zahraničia? Na Slovensku platia nové pravidlá homologizácie, pri prihlásení môžeš mať problémSTK sa môže výrazne zmeniť. EÚ rieši kontrolu softvéru, kamier aj asistenčných systémovKupuješ jazdené pneumatiky? Pekný dezén ešte neznamená, že sú bezpečné

Zdroj: Ministerstvo dopravy ČR, otvorené dáta technických prehliadok (ISTP), kontroly 21. 09. 2024 – 20. 09. 2026. „Vážna chyba“ = chyba kategórie B alebo C. Údaje sú z Česka, kde jazdia rovnaké modely ako na Slovensku. Metodika