Autorady.skDatabáza áut

Opel Vectra 2000: oplatí sa kúpiť? Spoľahlivosť a poruchy

Z 307 pravidelných technických kontrol áut Opel Vectra prvýkrát registrovaných v roku 2000.

8 %
viac vážnych chýb na STK ako priemerné auto rovnakého veku. Vážnu chybu malo 10,1 % áut Opel Vectra z roku 2000, pri rovnako starých autách je to 9,3 %.

Opel Vectra 2000 v skratke

  • Ročník 2000 je spoľahlivosťou priemerný.
  • Najčastejšie neprejde STK pre: karoséria – korózia narúša pevnosť.
  • Polovica áut má najazdené menej ako 220 tis. km – výrazne vyšší stav tachometra pri ponuke stojí za otázku.
  • Spoľahlivejšie vychádzajú susedné ročníky 2002.
10,1 %
malo na STK vážnu chybu
220 tis. km
bežný nájazd (medián), priemer áut tohto veku 225 tis. km
+8 %
vážnych chýb oproti priemeru ročníka 2000

Na čo sa pozrieť pri kúpe

Vážne chyby, kvôli ktorým Opel Vectra z roku 2000 najčastejšie neprešla STK.

Karoséria – korózia narúša pevnosť
auto kvôli tomu neprešlo pri 2,93 % kontrol
2,93 %
Úniky kvapalín – únik oleja či inej kvapaliny
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,95 % kontrol
1,95 %
Emisie – zlá zmes paliva so vzduchom (lambda)
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,95 % kontrol
1,95 %
Brzdy – kotúč silno skorodovaný (viac ako 1/5 trecej plochy)
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,63 % kontrol
1,63 %
Výfuk – poškodená, zmenená alebo chýbajúca časť, ovplyvňuje funkciu
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,30 % kontrol
1,30 %

Najčastejšie chyby na STK

Všetky zapísané chyby vrátane drobných.

Svetlomety – poškodené sklo alebo teleso, bez vplyvu na svietenie
pri 25,4 % kontrol
25,4 %
Brzdy – hadica povrchovo odretá či popraskaná, spodná vrstva celá
pri 12,1 % kontrol
12,1 %
Riadenie – poškodené manžety kĺbov tyčí riadenia
pri 11,4 % kontrol
11,4 %
Sklo – menšia prasklina mimo stieranej plochy alebo do 20 mm v nej
pri 10,8 % kontrol
10,8 %
Osvetlenie ŠPZ – nesvieti niektorá žiarovka
pri 10,4 % kontrol
10,4 %
Blatníky – uvoľnené alebo poškodené, bez vplyvu na funkciu
pri 9,8 % kontrol
9,8 %
Ručná brzda – opotrebenie mechanizmu bez vplyvu na funkciu
pri 9,4 % kontrol
9,4 %
Palivové potrubie – poškodené hadice alebo spony, bez úniku
pri 6,5 % kontrol
6,5 %

Susedné ročníky

Podiel áut s vážnou chybou. Staršie autá majú prirodzene viac chýb – porovnávaj s priemerom.

Vectra 19967,8 %priemer 9,0 %
Vectra 199711,2 %priemer 8,8 %
Vectra 199811,5 %priemer 9,2 %
Vectra 19999,3 %priemer 9,1 %
Vectra 200010,1 %priemer 9,3 %
Vectra 20018,6 %priemer 8,7 %
Vectra 20027,5 %priemer 8,7 %
Vectra 20039,8 %priemer 8,7 %
Vectra 20049,3 %priemer 8,8 %

← Všetky ročníky a motory Opel Vectra

Rady ku kúpe jazdeného auta

Z magazínu Autorady.sk.

Hrdza na prahu a STK: Kedy ešte auto prejde a kedy už korózia znamená vážnu chybuChystáš sa kúpiť auto zo zahraničia? Na Slovensku platia nové pravidlá homologizácie, pri prihlásení môžeš mať problémSTK sa môže výrazne zmeniť. EÚ rieši kontrolu softvéru, kamier aj asistenčných systémovKupuješ jazdené pneumatiky? Pekný dezén ešte neznamená, že sú bezpečné

Zdroj: Ministerstvo dopravy ČR, otvorené dáta technických prehliadok (ISTP), kontroly 21. 09. 2024 – 20. 09. 2026. „Vážna chyba“ = chyba kategórie B alebo C. Údaje sú z Česka, kde jazdia rovnaké modely ako na Slovensku. Metodika