Autorady.skDatabáza áut

Peugeot 106 1996: oplatí sa kúpiť? Spoľahlivosť a poruchy

Z 781 pravidelných technických kontrol áut Peugeot 106 prvýkrát registrovaných v roku 1996.

27 %
viac vážnych chýb na STK ako priemerné auto rovnakého veku. Vážnu chybu malo 11,5 % áut Peugeot 106 z roku 1996, pri rovnako starých autách je to 9,0 %.

Peugeot 106 1996 v skratke

  • Ročník 1996 má o 27 % viac vážnych chýb ako iné autá z toho roku – pri kúpe buď opatrnejší.
  • Najčastejšie neprejde STK pre: emisie – výfukové plyny prekračujú hodnoty výrobcu.
  • Polovica áut má najazdené menej ako 155 tis. km – výrazne vyšší stav tachometra pri ponuke stojí za otázku.
  • Spoľahlivejšie vychádzajú susedné ročníky 1995.
11,5 %
malo na STK vážnu chybu
155 tis. km
bežný nájazd (medián), priemer áut tohto veku 170 tis. km
+27 %
vážnych chýb oproti priemeru ročníka 1996

Na čo sa pozrieť pri kúpe

Vážne chyby, kvôli ktorým Peugeot 106 z roku 1996 najčastejšie neprešla STK.

Emisie – výfukové plyny prekračujú hodnoty výrobcu
auto kvôli tomu neprešlo pri 4,99 % kontrol
4,99 %
Emisie – zlá zmes paliva so vzduchom (lambda)
auto kvôli tomu neprešlo pri 4,35 % kontrol
4,35 %
Karoséria – korózia narúša pevnosť
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,41 % kontrol
1,41 %
Brzdy – nedostatočná brzdná sila na jednom alebo viacerých kolesách
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,15 % kontrol
1,15 %
Výfuk – zjavne netesný
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,02 % kontrol
1,02 %

Najčastejšie chyby na STK

Všetky zapísané chyby vrátane drobných.

Svetlomety – poškodené sklo alebo teleso, bez vplyvu na svietenie
pri 16,5 % kontrol
16,5 %
Riadenie – poškodené manžety kĺbov tyčí riadenia
pri 15,4 % kontrol
15,4 %
Brzdy – hadica povrchovo odretá či popraskaná, spodná vrstva celá
pri 12,4 % kontrol
12,4 %
Ručná brzda – opotrebenie mechanizmu bez vplyvu na funkciu
pri 8,3 % kontrol
8,3 %
Sklo – menšia prasklina mimo stieranej plochy alebo do 20 mm v nej
pri 8,2 % kontrol
8,2 %
Poloos – prasknutá manžeta, mazivo neuniká
pri 8,2 % kontrol
8,2 %
Osvetlenie ŠPZ – nesvieti niektorá žiarovka
pri 6,7 % kontrol
6,7 %
Blatníky – uvoľnené alebo poškodené, bez vplyvu na funkciu
pri 6,4 % kontrol
6,4 %

Susedné ročníky

Podiel áut s vážnou chybou. Staršie autá majú prirodzene viac chýb – porovnávaj s priemerom.

106 19958,1 %priemer 8,8 %
106 199611,5 %priemer 9,0 %
106 19979,9 %priemer 8,8 %
106 199812,2 %priemer 9,2 %
106 199912,0 %priemer 9,1 %
106 20009,3 %priemer 9,3 %

← Všetky ročníky a motory Peugeot 106

Rady ku kúpe jazdeného auta

Z magazínu Autorady.sk.

Hrdza na prahu a STK: Kedy ešte auto prejde a kedy už korózia znamená vážnu chybuChystáš sa kúpiť auto zo zahraničia? Na Slovensku platia nové pravidlá homologizácie, pri prihlásení môžeš mať problémSTK sa môže výrazne zmeniť. EÚ rieši kontrolu softvéru, kamier aj asistenčných systémovKupuješ jazdené pneumatiky? Pekný dezén ešte neznamená, že sú bezpečné

Zdroj: Ministerstvo dopravy ČR, otvorené dáta technických prehliadok (ISTP), kontroly 21. 09. 2024 – 20. 09. 2026. „Vážna chyba“ = chyba kategórie B alebo C. Údaje sú z Česka, kde jazdia rovnaké modely ako na Slovensku. Metodika