Autorady.skDatabáza áut

Peugeot 106 2002: oplatí sa kúpiť? Spoľahlivosť a poruchy

Z 355 pravidelných technických kontrol áut Peugeot 106 prvýkrát registrovaných v roku 2002.

20 %
viac vážnych chýb na STK ako priemerné auto rovnakého veku. Vážnu chybu malo 10,4 % áut Peugeot 106 z roku 2002, pri rovnako starých autách je to 8,7 %.

Peugeot 106 2002 v skratke

  • Ročník 2002 má o 20 % viac vážnych chýb ako iné autá z toho roku – pri kúpe buď opatrnejší.
  • Najčastejšie neprejde STK pre: emisie – zlá zmes paliva so vzduchom (lambda).
  • Polovica áut má najazdené menej ako 154 tis. km – výrazne vyšší stav tachometra pri ponuke stojí za otázku.
  • Spoľahlivejšie vychádzajú susedné ročníky 2000, 2001.
10,4 %
malo na STK vážnu chybu
154 tis. km
bežný nájazd (medián), priemer áut tohto veku 227 tis. km
+20 %
vážnych chýb oproti priemeru ročníka 2002

Na čo sa pozrieť pri kúpe

Vážne chyby, kvôli ktorým Peugeot 106 z roku 2002 najčastejšie neprešla STK.

Emisie – zlá zmes paliva so vzduchom (lambda)
auto kvôli tomu neprešlo pri 3,10 % kontrol
3,10 %
Emisie – výfukové plyny prekračujú hodnoty výrobcu
auto kvôli tomu neprešlo pri 2,82 % kontrol
2,82 %
Úniky kvapalín – únik oleja či inej kvapaliny
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,69 % kontrol
1,69 %
Emisie – kontrolka motora nesvieti po zapnutí alebo hlási poruchu
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,69 % kontrol
1,69 %
Smerovky – chybná žiarovka (napr. olúpaná farba), svieti bielo či slabo
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,41 % kontrol
1,41 %

Najčastejšie chyby na STK

Všetky zapísané chyby vrátane drobných.

Riadenie – poškodené manžety kĺbov tyčí riadenia
pri 16,3 % kontrol
16,3 %
Svetlomety – poškodené sklo alebo teleso, bez vplyvu na svietenie
pri 12,4 % kontrol
12,4 %
Brzdy – hadica povrchovo odretá či popraskaná, spodná vrstva celá
pri 11,3 % kontrol
11,3 %
Sklo – menšia prasklina mimo stieranej plochy alebo do 20 mm v nej
pri 10,7 % kontrol
10,7 %
Poloos – prasknutá manžeta, mazivo neuniká
pri 9,0 % kontrol
9,0 %
Ručná brzda – opotrebenie mechanizmu bez vplyvu na funkciu
pri 7,6 % kontrol
7,6 %
Palivové potrubie – poškodené hadice alebo spony, bez úniku
pri 6,2 % kontrol
6,2 %
Osvetlenie ŠPZ – nesvieti niektorá žiarovka
pri 5,9 % kontrol
5,9 %

Susedné ročníky

Podiel áut s vážnou chybou. Staršie autá majú prirodzene viac chýb – porovnávaj s priemerom.

106 199812,2 %priemer 9,2 %
106 199912,0 %priemer 9,1 %
106 20009,3 %priemer 9,3 %
106 20017,7 %priemer 8,7 %
106 200210,4 %priemer 8,7 %
106 20037,2 %priemer 8,7 %

← Všetky ročníky a motory Peugeot 106

Rady ku kúpe jazdeného auta

Z magazínu Autorady.sk.

Hrdza na prahu a STK: Kedy ešte auto prejde a kedy už korózia znamená vážnu chybuChystáš sa kúpiť auto zo zahraničia? Na Slovensku platia nové pravidlá homologizácie, pri prihlásení môžeš mať problémSTK sa môže výrazne zmeniť. EÚ rieši kontrolu softvéru, kamier aj asistenčných systémovKupuješ jazdené pneumatiky? Pekný dezén ešte neznamená, že sú bezpečné

Zdroj: Ministerstvo dopravy ČR, otvorené dáta technických prehliadok (ISTP), kontroly 21. 09. 2024 – 20. 09. 2026. „Vážna chyba“ = chyba kategórie B alebo C. Údaje sú z Česka, kde jazdia rovnaké modely ako na Slovensku. Metodika