Autorady.skDatabáza áut

Peugeot 307 2001: oplatí sa kúpiť? Spoľahlivosť a poruchy

Z 2 141 pravidelných technických kontrol áut Peugeot 307 prvýkrát registrovaných v roku 2001.

17 %
menej vážnych chýb na STK ako priemerné auto rovnakého veku. Vážnu chybu malo 7,2 % áut Peugeot 307 z roku 2001, pri rovnako starých autách je to 8,7 %.

Peugeot 307 2001 v skratke

  • Ročník 2001 je nadpriemerne spoľahlivý – o 17 % menej vážnych chýb ako iné autá z toho roku.
  • Najčastejšie neprejde STK pre: svetlomety – poškodené sklo či teleso ovplyvňuje svietenie.
  • Polovica áut má najazdené menej ako 212 tis. km – výrazne vyšší stav tachometra pri ponuke stojí za otázku.
7,2 %
malo na STK vážnu chybu
212 tis. km
bežný nájazd (medián), priemer áut tohto veku 239 tis. km
−17 %
vážnych chýb oproti priemeru ročníka 2001

Na čo sa pozrieť pri kúpe

Vážne chyby, kvôli ktorým Peugeot 307 z roku 2001 najčastejšie neprešla STK.

Svetlomety – poškodené sklo či teleso ovplyvňuje svietenie
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,31 % kontrol
1,31 %
Úniky kvapalín – únik oleja či inej kvapaliny
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,98 % kontrol
0,98 %
Brzdové svetlá – nesvieti niektoré povinné brzdové svetlo
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,89 % kontrol
0,89 %
Emisie – zlá zmes paliva so vzduchom (lambda)
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,79 % kontrol
0,79 %
Karoséria – korózia narúša pevnosť
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,75 % kontrol
0,75 %

Najčastejšie chyby na STK

Všetky zapísané chyby vrátane drobných.

Svetlomety – poškodené sklo alebo teleso, bez vplyvu na svietenie
pri 27,5 % kontrol
27,5 %
Riadenie – poškodené manžety kĺbov tyčí riadenia
pri 12,1 % kontrol
12,1 %
Osvetlenie ŠPZ – nesvieti niektorá žiarovka
pri 9,4 % kontrol
9,4 %
Brzdy – hadica povrchovo odretá či popraskaná, spodná vrstva celá
pri 8,6 % kontrol
8,6 %
Sklo – menšia prasklina mimo stieranej plochy alebo do 20 mm v nej
pri 7,5 % kontrol
7,5 %
Ručná brzda – opotrebenie mechanizmu bez vplyvu na funkciu
pri 7,2 % kontrol
7,2 %
Poloos – prasknutá manžeta, mazivo neuniká
pri 5,4 % kontrol
5,4 %
Blatníky – uvoľnené alebo poškodené, bez vplyvu na funkciu
pri 5,3 % kontrol
5,3 %

Susedné ročníky

Podiel áut s vážnou chybou. Staršie autá majú prirodzene viac chýb – porovnávaj s priemerom.

307 20017,2 %priemer 8,7 %
307 20028,4 %priemer 8,7 %
307 20038,1 %priemer 8,7 %
307 20049,9 %priemer 8,8 %
307 20059,7 %priemer 8,8 %

← Všetky ročníky a motory Peugeot 307

Rady ku kúpe jazdeného auta

Z magazínu Autorady.sk.

Hrdza na prahu a STK: Kedy ešte auto prejde a kedy už korózia znamená vážnu chybuChystáš sa kúpiť auto zo zahraničia? Na Slovensku platia nové pravidlá homologizácie, pri prihlásení môžeš mať problémSTK sa môže výrazne zmeniť. EÚ rieši kontrolu softvéru, kamier aj asistenčných systémovKupuješ jazdené pneumatiky? Pekný dezén ešte neznamená, že sú bezpečné

Zdroj: Ministerstvo dopravy ČR, otvorené dáta technických prehliadok (ISTP), kontroly 21. 09. 2024 – 20. 09. 2026. „Vážna chyba“ = chyba kategórie B alebo C. Údaje sú z Česka, kde jazdia rovnaké modely ako na Slovensku. Metodika