Autorady.skDatabáza áut

Renault Espace 2007: oplatí sa kúpiť? Spoľahlivosť a poruchy

Z 1 077 pravidelných technických kontrol áut Renault Espace prvýkrát registrovaných v roku 2007.

21 %
menej vážnych chýb na STK ako priemerné auto rovnakého veku. Vážnu chybu malo 6,5 % áut Renault Espace z roku 2007, pri rovnako starých autách je to 8,2 %.

Renault Espace 2007 v skratke

  • Ročník 2007 je nadpriemerne spoľahlivý – o 21 % menej vážnych chýb ako iné autá z toho roku.
  • Najčastejšie neprejde STK pre: riadenie – vôľa v kĺbe tyčí riadenia (napr. guľový čap) väčšia než montážna.
  • Polovica áut má najazdené menej ako 280 tis. km – výrazne vyšší stav tachometra pri ponuke stojí za otázku.
6,5 %
malo na STK vážnu chybu
280 tis. km
bežný nájazd (medián), priemer áut tohto veku 229 tis. km
−21 %
vážnych chýb oproti priemeru ročníka 2007

Na čo sa pozrieť pri kúpe

Vážne chyby, kvôli ktorým Renault Espace z roku 2007 najčastejšie neprešla STK.

Riadenie – vôľa v kĺbe tyčí riadenia (napr. guľový čap) väčšia než montážna
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,11 % kontrol
1,11 %
Brzdové svetlá – nesvieti niektoré povinné brzdové svetlo
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,02 % kontrol
1,02 %
Emisie – dymivosť nad hodnotou zo štítku výrobcu
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,02 % kontrol
1,02 %
Úniky kvapalín – únik oleja či inej kvapaliny
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,93 % kontrol
0,93 %
Brzdy – kotúč silno skorodovaný (viac ako 1/5 trecej plochy)
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,65 % kontrol
0,65 %

Najčastejšie chyby na STK

Všetky zapísané chyby vrátane drobných.

Svetlomety – poškodené sklo alebo teleso, bez vplyvu na svietenie
pri 20,6 % kontrol
20,6 %
Riadenie – poškodené manžety kĺbov tyčí riadenia
pri 11,0 % kontrol
11,0 %
Sklo – menšia prasklina mimo stieranej plochy alebo do 20 mm v nej
pri 10,1 % kontrol
10,1 %
Osvetlenie ŠPZ – nesvieti niektorá žiarovka
pri 7,8 % kontrol
7,8 %
Brzdy – hadica povrchovo odretá či popraskaná, spodná vrstva celá
pri 6,6 % kontrol
6,6 %
Blatníky – uvoľnené alebo poškodené, bez vplyvu na funkciu
pri 4,5 % kontrol
4,5 %
Poloos – prasknutá manžeta, mazivo neuniká
pri 3,9 % kontrol
3,9 %
Ručná brzda – opotrebenie mechanizmu bez vplyvu na funkciu
pri 3,3 % kontrol
3,3 %

Susedné ročníky

Podiel áut s vážnou chybou. Staršie autá majú prirodzene viac chýb – porovnávaj s priemerom.

Espace 20037,8 %priemer 8,7 %
Espace 20048,4 %priemer 8,8 %
Espace 20059,4 %priemer 8,8 %
Espace 200612,2 %priemer 8,5 %
Espace 20076,5 %priemer 8,2 %
Espace 20085,4 %priemer 7,8 %
Espace 20095,5 %priemer 7,5 %
Espace 20105,5 %priemer 6,8 %
Espace 20116,6 %priemer 5,9 %

← Všetky ročníky a motory Renault Espace

Rady ku kúpe jazdeného auta

Z magazínu Autorady.sk.

Hrdza na prahu a STK: Kedy ešte auto prejde a kedy už korózia znamená vážnu chybuChystáš sa kúpiť auto zo zahraničia? Na Slovensku platia nové pravidlá homologizácie, pri prihlásení môžeš mať problémSTK sa môže výrazne zmeniť. EÚ rieši kontrolu softvéru, kamier aj asistenčných systémovKupuješ jazdené pneumatiky? Pekný dezén ešte neznamená, že sú bezpečné

Zdroj: Ministerstvo dopravy ČR, otvorené dáta technických prehliadok (ISTP), kontroly 21. 09. 2024 – 20. 09. 2026. „Vážna chyba“ = chyba kategórie B alebo C. Údaje sú z Česka, kde jazdia rovnaké modely ako na Slovensku. Metodika