Autorady.skDatabáza áut

Suzuki Ignis 2001: oplatí sa kúpiť? Spoľahlivosť a poruchy

Z 462 pravidelných technických kontrol áut Suzuki Ignis prvýkrát registrovaných v roku 2001.

18 %
menej vážnych chýb na STK ako priemerné auto rovnakého veku. Vážnu chybu malo 7,1 % áut Suzuki Ignis z roku 2001, pri rovnako starých autách je to 8,7 %.

Suzuki Ignis 2001 v skratke

  • Ročník 2001 je nadpriemerne spoľahlivý – o 18 % menej vážnych chýb ako iné autá z toho roku.
  • Najčastejšie neprejde STK pre: emisie – výfukové plyny prekračujú hodnoty výrobcu.
  • Polovica áut má najazdené menej ako 181 tis. km – výrazne vyšší stav tachometra pri ponuke stojí za otázku.
7,1 %
malo na STK vážnu chybu
181 tis. km
bežný nájazd (medián), priemer áut tohto veku 239 tis. km
−18 %
vážnych chýb oproti priemeru ročníka 2001

Na čo sa pozrieť pri kúpe

Vážne chyby, kvôli ktorým Suzuki Ignis z roku 2001 najčastejšie neprešla STK.

Emisie – výfukové plyny prekračujú hodnoty výrobcu
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,73 % kontrol
1,73 %
Brzdy – nedostatočná brzdná sila na jednom alebo viacerých kolesách
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,30 % kontrol
1,30 %
Svetlomety – poškodené sklo či teleso ovplyvňuje svietenie
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,08 % kontrol
1,08 %
Emisie – chyba diagnostiky OBD alebo s vozidlom nejde komunikovať
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,87 % kontrol
0,87 %
Karoséria – korózia narúša pevnosť
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,87 % kontrol
0,87 %

Najčastejšie chyby na STK

Všetky zapísané chyby vrátane drobných.

Svetlomety – poškodené sklo alebo teleso, bez vplyvu na svietenie
pri 28,4 % kontrol
28,4 %
Brzdy – hadica povrchovo odretá či popraskaná, spodná vrstva celá
pri 11,7 % kontrol
11,7 %
Riadenie – poškodené manžety kĺbov tyčí riadenia
pri 10,8 % kontrol
10,8 %
Osvetlenie ŠPZ – nesvieti niektorá žiarovka
pri 8,0 % kontrol
8,0 %
Sklo – menšia prasklina mimo stieranej plochy alebo do 20 mm v nej
pri 7,4 % kontrol
7,4 %
Palivové potrubie – poškodené hadice alebo spony, bez úniku
pri 6,3 % kontrol
6,3 %
Blatníky – uvoľnené alebo poškodené, bez vplyvu na funkciu
pri 4,8 % kontrol
4,8 %
Poloos – prasknutá manžeta, mazivo neuniká
pri 4,3 % kontrol
4,3 %

Susedné ročníky

Podiel áut s vážnou chybou. Staršie autá majú prirodzene viac chýb – porovnávaj s priemerom.

Ignis 20017,1 %priemer 8,7 %
Ignis 20029,1 %priemer 8,7 %
Ignis 200310,3 %priemer 8,7 %
Ignis 20048,8 %priemer 8,8 %
Ignis 20057,8 %priemer 8,8 %

← Všetky ročníky a motory Suzuki Ignis

Rady ku kúpe jazdeného auta

Z magazínu Autorady.sk.

Hrdza na prahu a STK: Kedy ešte auto prejde a kedy už korózia znamená vážnu chybuChystáš sa kúpiť auto zo zahraničia? Na Slovensku platia nové pravidlá homologizácie, pri prihlásení môžeš mať problémSTK sa môže výrazne zmeniť. EÚ rieši kontrolu softvéru, kamier aj asistenčných systémovKupuješ jazdené pneumatiky? Pekný dezén ešte neznamená, že sú bezpečné

Zdroj: Ministerstvo dopravy ČR, otvorené dáta technických prehliadok (ISTP), kontroly 21. 09. 2024 – 20. 09. 2026. „Vážna chyba“ = chyba kategórie B alebo C. Údaje sú z Česka, kde jazdia rovnaké modely ako na Slovensku. Metodika