Autorady.skDatabáza áut

Suzuki Ignis 2002: oplatí sa kúpiť? Spoľahlivosť a poruchy

Z 525 pravidelných technických kontrol áut Suzuki Ignis prvýkrát registrovaných v roku 2002.

5 %
viac vážnych chýb na STK ako priemerné auto rovnakého veku. Vážnu chybu malo 9,1 % áut Suzuki Ignis z roku 2002, pri rovnako starých autách je to 8,7 %.

Suzuki Ignis 2002 v skratke

  • Ročník 2002 je spoľahlivosťou priemerný.
  • Najčastejšie neprejde STK pre: emisie – výfukové plyny prekračujú hodnoty výrobcu.
  • Polovica áut má najazdené menej ako 175 tis. km – výrazne vyšší stav tachometra pri ponuke stojí za otázku.
  • Spoľahlivejšie vychádzajú susedné ročníky 2001, 2005.
9,1 %
malo na STK vážnu chybu
175 tis. km
bežný nájazd (medián), priemer áut tohto veku 227 tis. km
+5 %
vážnych chýb oproti priemeru ročníka 2002

Na čo sa pozrieť pri kúpe

Vážne chyby, kvôli ktorým Suzuki Ignis z roku 2002 najčastejšie neprešla STK.

Emisie – výfukové plyny prekračujú hodnoty výrobcu
auto kvôli tomu neprešlo pri 2,67 % kontrol
2,67 %
Brzdové svetlá – nesvieti niektoré povinné brzdové svetlo
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,90 % kontrol
1,90 %
Brzdy – brzdové potrubie alebo spoje poškodené alebo hĺbkovo skorodované
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,71 % kontrol
1,71 %
Karoséria – korózia narúša pevnosť
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,14 % kontrol
1,14 %
Ručná brzda – niektoré koleso nedosahuje požadovaný účinok
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,95 % kontrol
0,95 %

Najčastejšie chyby na STK

Všetky zapísané chyby vrátane drobných.

Svetlomety – poškodené sklo alebo teleso, bez vplyvu na svietenie
pri 24,9 % kontrol
24,9 %
Riadenie – poškodené manžety kĺbov tyčí riadenia
pri 13,1 % kontrol
13,1 %
Brzdy – hadica povrchovo odretá či popraskaná, spodná vrstva celá
pri 10,3 % kontrol
10,3 %
Osvetlenie ŠPZ – nesvieti niektorá žiarovka
pri 8,4 % kontrol
8,4 %
Sklo – menšia prasklina mimo stieranej plochy alebo do 20 mm v nej
pri 6,5 % kontrol
6,5 %
Palivové potrubie – poškodené hadice alebo spony, bez úniku
pri 6,3 % kontrol
6,3 %
Ručná brzda – opotrebenie mechanizmu bez vplyvu na funkciu
pri 5,7 % kontrol
5,7 %
Brzdy – uvoľnená časť uchytenia brzdového potrubia, bez rizika poškodenia
pri 5,1 % kontrol
5,1 %

Susedné ročníky

Podiel áut s vážnou chybou. Staršie autá majú prirodzene viac chýb – porovnávaj s priemerom.

Ignis 20017,1 %priemer 8,7 %
Ignis 20029,1 %priemer 8,7 %
Ignis 200310,3 %priemer 8,7 %
Ignis 20048,8 %priemer 8,8 %
Ignis 20057,8 %priemer 8,8 %
Ignis 20066,3 %priemer 8,5 %

← Všetky ročníky a motory Suzuki Ignis

Rady ku kúpe jazdeného auta

Z magazínu Autorady.sk.

Hrdza na prahu a STK: Kedy ešte auto prejde a kedy už korózia znamená vážnu chybuChystáš sa kúpiť auto zo zahraničia? Na Slovensku platia nové pravidlá homologizácie, pri prihlásení môžeš mať problémSTK sa môže výrazne zmeniť. EÚ rieši kontrolu softvéru, kamier aj asistenčných systémovKupuješ jazdené pneumatiky? Pekný dezén ešte neznamená, že sú bezpečné

Zdroj: Ministerstvo dopravy ČR, otvorené dáta technických prehliadok (ISTP), kontroly 21. 09. 2024 – 20. 09. 2026. „Vážna chyba“ = chyba kategórie B alebo C. Údaje sú z Česka, kde jazdia rovnaké modely ako na Slovensku. Metodika