Autorady.skDatabáza áut

Volvo V40 2002: oplatí sa kúpiť? Spoľahlivosť a poruchy

Z 319 pravidelných technických kontrol áut Volvo V40 prvýkrát registrovaných v roku 2002.

59 %
viac vážnych chýb na STK ako priemerné auto rovnakého veku. Vážnu chybu malo 13,8 % áut Volvo V40 z roku 2002, pri rovnako starých autách je to 8,7 %.

Volvo V40 2002 v skratke

  • Ročník 2002 má o 59 % viac vážnych chýb ako iné autá z toho roku – pri kúpe buď opatrnejší.
  • Najčastejšie neprejde STK pre: brzdy – brzdové potrubie alebo spoje poškodené alebo hĺbkovo skorodované.
  • Polovica áut má najazdené menej ako 268 tis. km – výrazne vyšší stav tachometra pri ponuke stojí za otázku.
  • Spoľahlivejšie vychádzajú susedné ročníky 2003.
13,8 %
malo na STK vážnu chybu
268 tis. km
bežný nájazd (medián), priemer áut tohto veku 227 tis. km
+59 %
vážnych chýb oproti priemeru ročníka 2002

Na čo sa pozrieť pri kúpe

Vážne chyby, kvôli ktorým Volvo V40 z roku 2002 najčastejšie neprešla STK.

Brzdy – brzdové potrubie alebo spoje poškodené alebo hĺbkovo skorodované
auto kvôli tomu neprešlo pri 2,19 % kontrol
2,19 %
Emisie – riadiaca jednotka hlási chyby týkajúce sa emisií
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,88 % kontrol
1,88 %
Karoséria – korózia narúša pevnosť
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,88 % kontrol
1,88 %
Brzdy – kotúč silno skorodovaný (viac ako 1/5 trecej plochy)
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,57 % kontrol
1,57 %
Emisie – výfukové plyny prekračujú hodnoty výrobcu
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,25 % kontrol
1,25 %

Najčastejšie chyby na STK

Všetky zapísané chyby vrátane drobných.

Riadenie – poškodené manžety kĺbov tyčí riadenia
pri 17,6 % kontrol
17,6 %
Svetlomety – poškodené sklo alebo teleso, bez vplyvu na svietenie
pri 12,8 % kontrol
12,8 %
Brzdy – hadica povrchovo odretá či popraskaná, spodná vrstva celá
pri 12,5 % kontrol
12,5 %
Sklo – menšia prasklina mimo stieranej plochy alebo do 20 mm v nej
pri 11,0 % kontrol
11,0 %
Osvetlenie ŠPZ – nesvieti niektorá žiarovka
pri 6,6 % kontrol
6,6 %
Ručná brzda – opotrebenie mechanizmu bez vplyvu na funkciu
pri 6,3 % kontrol
6,3 %
Blatníky – uvoľnené alebo poškodené, bez vplyvu na funkciu
pri 6,3 % kontrol
6,3 %
Stierače – zadný chýba alebo zle stiera
pri 6,3 % kontrol
6,3 %

Susedné ročníky

Podiel áut s vážnou chybou. Staršie autá majú prirodzene viac chýb – porovnávaj s priemerom.

V40 20018,0 %priemer 8,7 %
V40 200213,8 %priemer 8,7 %
V40 20039,9 %priemer 8,7 %
V40 200410,6 %priemer 8,8 %

← Všetky ročníky a motory Volvo V40

Rady ku kúpe jazdeného auta

Z magazínu Autorady.sk.

Hrdza na prahu a STK: Kedy ešte auto prejde a kedy už korózia znamená vážnu chybuChystáš sa kúpiť auto zo zahraničia? Na Slovensku platia nové pravidlá homologizácie, pri prihlásení môžeš mať problémSTK sa môže výrazne zmeniť. EÚ rieši kontrolu softvéru, kamier aj asistenčných systémovKupuješ jazdené pneumatiky? Pekný dezén ešte neznamená, že sú bezpečné

Zdroj: Ministerstvo dopravy ČR, otvorené dáta technických prehliadok (ISTP), kontroly 21. 09. 2024 – 20. 09. 2026. „Vážna chyba“ = chyba kategórie B alebo C. Údaje sú z Česka, kde jazdia rovnaké modely ako na Slovensku. Metodika