Autorady.skDatabáza áut

Audi A6 2001: oplatí sa kúpiť? Spoľahlivosť a poruchy

Z 830 pravidelných technických kontrol áut Audi A6 prvýkrát registrovaných v roku 2001.

13 %
menej vážnych chýb na STK ako priemerné auto rovnakého veku. Vážnu chybu malo 7,6 % áut Audi A6 z roku 2001, pri rovnako starých autách je to 8,7 %.

Audi A6 2001 v skratke

  • Ročník 2001 je spoľahlivosťou priemerný.
  • Najčastejšie neprejde STK pre: úniky kvapalín – únik oleja či inej kvapaliny.
  • Polovica áut má najazdené menej ako 323 tis. km – výrazne vyšší stav tachometra pri ponuke stojí za otázku.
7,6 %
malo na STK vážnu chybu
323 tis. km
bežný nájazd (medián), priemer áut tohto veku 239 tis. km
−13 %
vážnych chýb oproti priemeru ročníka 2001

Na čo sa pozrieť pri kúpe

Vážne chyby, kvôli ktorým Audi A6 z roku 2001 najčastejšie neprešla STK.

Úniky kvapalín – únik oleja či inej kvapaliny
auto kvôli tomu neprešlo pri 2,17 % kontrol
2,17 %
Svetlomety – poškodené sklo či teleso ovplyvňuje svietenie
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,96 % kontrol
0,96 %
Zadná hmlovka – nesvieti na ľavej strane (bližšie k stredu cesty)
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,96 % kontrol
0,96 %
Zavesenie kolies – vôľa v čapoch, puzdrách, silentblokoch alebo uvoľnené spoje
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,84 % kontrol
0,84 %
Obrysové a denné svetlá – nesvieti niektoré svetlo
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,84 % kontrol
0,84 %

Najčastejšie chyby na STK

Všetky zapísané chyby vrátane drobných.

Svetlomety – poškodené sklo alebo teleso, bez vplyvu na svietenie
pri 23,5 % kontrol
23,5 %
Riadenie – poškodené manžety kĺbov tyčí riadenia
pri 14,5 % kontrol
14,5 %
Poloos – prasknutá manžeta, mazivo neuniká
pri 10,5 % kontrol
10,5 %
Sklo – menšia prasklina mimo stieranej plochy alebo do 20 mm v nej
pri 10,1 % kontrol
10,1 %
Osvetlenie ŠPZ – nesvieti niektorá žiarovka
pri 10,0 % kontrol
10,0 %
Brzdy – hadica povrchovo odretá či popraskaná, spodná vrstva celá
pri 8,2 % kontrol
8,2 %
Ručná brzda – opotrebenie mechanizmu bez vplyvu na funkciu
pri 6,5 % kontrol
6,5 %
Blatníky – uvoľnené alebo poškodené, bez vplyvu na funkciu
pri 6,1 % kontrol
6,1 %

Susedné ročníky

Podiel áut s vážnou chybou. Staršie autá majú prirodzene viac chýb – porovnávaj s priemerom.

A6 199710,0 %priemer 8,8 %
A6 19987,5 %priemer 9,2 %
A6 19997,3 %priemer 9,1 %
A6 20008,3 %priemer 9,3 %
A6 20017,6 %priemer 8,7 %
A6 20026,6 %priemer 8,7 %
A6 20038,5 %priemer 8,7 %
A6 20047,8 %priemer 8,8 %
A6 20056,5 %priemer 8,8 %

← Všetky ročníky a motory Audi A6

Čítaj aj na Autorady.sk

Z magazínu Autorady.sk.

Legendárne Audi A6 allroad je späť. Po prvý raz dostalo plug-in hybrid, no jeden detail bude fanúšikov škrieťHrdza na prahu a STK: Kedy ešte auto prejde a kedy už korózia znamená vážnu chybuChystáš sa kúpiť auto zo zahraničia? Na Slovensku platia nové pravidlá homologizácie, pri prihlásení môžeš mať problémSTK sa môže výrazne zmeniť. EÚ rieši kontrolu softvéru, kamier aj asistenčných systémov

Zdroj: Ministerstvo dopravy ČR, otvorené dáta technických prehliadok (ISTP), kontroly 21. 09. 2024 – 20. 09. 2026. „Vážna chyba“ = chyba kategórie B alebo C. Údaje sú z Česka, kde jazdia rovnaké modely ako na Slovensku. Metodika