Autorady.skDatabáza áut

BMW Rad 5 2001: oplatí sa kúpiť? Spoľahlivosť a poruchy

Z 1 445 pravidelných technických kontrol áut BMW Rad 5 prvýkrát registrovaných v roku 2001.

10 %
menej vážnych chýb na STK ako priemerné auto rovnakého veku. Vážnu chybu malo 7,8 % áut BMW Rad 5 z roku 2001, pri rovnako starých autách je to 8,7 %.

BMW Rad 5 2001 v skratke

  • Ročník 2001 je spoľahlivosťou priemerný.
  • Najčastejšie neprejde STK pre: úniky kvapalín – únik oleja či inej kvapaliny.
  • Polovica áut má najazdené menej ako 330 tis. km – výrazne vyšší stav tachometra pri ponuke stojí za otázku.
  • Spoľahlivejšie vychádzajú susedné ročníky 2000, 2004.
7,8 %
malo na STK vážnu chybu
330 tis. km
bežný nájazd (medián), priemer áut tohto veku 239 tis. km
−10 %
vážnych chýb oproti priemeru ročníka 2001

Na čo sa pozrieť pri kúpe

Vážne chyby, kvôli ktorým BMW Rad 5 z roku 2001 najčastejšie neprešla STK.

Úniky kvapalín – únik oleja či inej kvapaliny
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,45 % kontrol
1,45 %
Karoséria – korózia narúša pevnosť
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,11 % kontrol
1,11 %
Počítadlo kilometrov – zjavne nefunguje
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,04 % kontrol
1,04 %
Emisie – zlá zmes paliva so vzduchom (lambda)
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,97 % kontrol
0,97 %
Emisie – výfukové plyny prekračujú hodnoty výrobcu
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,83 % kontrol
0,83 %

Najčastejšie chyby na STK

Všetky zapísané chyby vrátane drobných.

Svetlomety – poškodené sklo alebo teleso, bez vplyvu na svietenie
pri 17,0 % kontrol
17,0 %
Riadenie – poškodené manžety kĺbov tyčí riadenia
pri 11,9 % kontrol
11,9 %
Ručná brzda – opotrebenie mechanizmu bez vplyvu na funkciu
pri 10,7 % kontrol
10,7 %
Sklo – menšia prasklina mimo stieranej plochy alebo do 20 mm v nej
pri 9,1 % kontrol
9,1 %
Brzdy – hadica povrchovo odretá či popraskaná, spodná vrstva celá
pri 8,9 % kontrol
8,9 %
Osvetlenie ŠPZ – nesvieti niektorá žiarovka
pri 8,3 % kontrol
8,3 %
Palivové potrubie – poškodené hadice alebo spony, bez úniku
pri 7,4 % kontrol
7,4 %
Riadenie – netesnosť prevodky riadenia
pri 7,0 % kontrol
7,0 %

Susedné ročníky

Podiel áut s vážnou chybou. Staršie autá majú prirodzene viac chýb – porovnávaj s priemerom.

Rad 5 19978,6 %priemer 8,8 %
Rad 5 19987,3 %priemer 9,2 %
Rad 5 19997,3 %priemer 9,1 %
Rad 5 20007,1 %priemer 9,3 %
Rad 5 20017,8 %priemer 8,7 %
Rad 5 20026,7 %priemer 8,7 %
Rad 5 20037,5 %priemer 8,7 %
Rad 5 20045,7 %priemer 8,8 %
Rad 5 20055,8 %priemer 8,8 %

← Všetky ročníky a motory BMW Rad 5

Rady ku kúpe jazdeného auta

Z magazínu Autorady.sk.

Hrdza na prahu a STK: Kedy ešte auto prejde a kedy už korózia znamená vážnu chybuChystáš sa kúpiť auto zo zahraničia? Na Slovensku platia nové pravidlá homologizácie, pri prihlásení môžeš mať problémSTK sa môže výrazne zmeniť. EÚ rieši kontrolu softvéru, kamier aj asistenčných systémovKupuješ jazdené pneumatiky? Pekný dezén ešte neznamená, že sú bezpečné

Zdroj: Ministerstvo dopravy ČR, otvorené dáta technických prehliadok (ISTP), kontroly 21. 09. 2024 – 20. 09. 2026. „Vážna chyba“ = chyba kategórie B alebo C. Údaje sú z Česka, kde jazdia rovnaké modely ako na Slovensku. Metodika