BMW Rad 5: spoľahlivosť, poruchy a spotreba
Z 52 209 pravidelných technických kontrol a z údajov o 109 013 nových autách predaných v EÚ v rokoch 2023 – 2025.
Spoľahlivosť podľa ročníka
Koľko percent áut malo na STK vážnu alebo nebezpečnú chybu. Čím nižší stĺpec, tým lepšie. Čiara ukazuje priemer všetkých áut rovnakého ročníka.
Pre čo najčastejšie neprejde STK
Vážne chyby, kvôli ktorým musí auto na opakovanú kontrolu. Na tieto miesta sa pri kúpe jazdenky pozri ako prvé.
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,67 % kontrol
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,34 % kontrol
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,31 % kontrol
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,27 % kontrol
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,26 % kontrol
Najčastejšie chyby na STK
Všetky chyby, ktoré technik zapísal, vrátane drobných (napríklad poškodené sklo svetla bez vplyvu na svietenie).
pri 9,4 % kontrol
pri 5,8 % kontrol
pri 4,8 % kontrol
pri 4,0 % kontrol
pri 3,2 % kontrol
pri 2,7 % kontrol
pri 2,7 % kontrol
pri 2,2 % kontrol
Motory a spotreba
Katalógová spotreba (WLTP) a skutočná spotreba z palubných počítačov áut v EÚ za rok 2024. Počet nových áut predaných na Slovensku v roku 2025.
| Motor | Katalóg | Skutočne | Predaných v SR |
|---|---|---|---|
| 2,0 hybrid 145 kW (197 k) 1 909 kg · CO₂ 145 g/km | 5,5 l | – | 64 |
| 2,0 plug-in hybrid 140 kW (190 k) 2 137 kg · CO₂ 19 g/km | 1,0 l | 6,1 l | 20 |
| 3,0 hybrid 210 kW (286 k) 2 002 kg · CO₂ 158 g/km | 6,0 l | – | 60 |
| 2,0 hybrid 140 kW (190 k) 1 839 kg · CO₂ 137 g/km | 5,5 l | 7,4 l | 3 |
| 3,0 plug-in hybrid 230 kW (313 k) 2 254 kg · CO₂ 25 g/km | 1,2 l | 7,1 l | 50 |
| 2,0 plug-in hybrid 135 kW (184 k) 1 990 kg · CO₂ 40 g/km | 1,8 l | 6,9 l | 0 |
| 3,0 hybrid 250 kW (340 k) 1 987 kg · CO₂ 163 g/km | 6,2 l | – | 0 |
| 2,0 hybrid 180 kW (245 k) 1 799 kg · CO₂ 164 g/km | 7,2 l | 8,8 l | 0 |
| 3,0 hybrid 245 kW (333 k) 1 878 kg · CO₂ 181 g/km | 7,9 l | 9,6 l | 0 |
| 2,0 hybrid 135 kW (184 k) 1 787 kg · CO₂ 148 g/km | 6,3 l | 7,9 l | 0 |
| 3,0 plug-in hybrid 210 kW (286 k) 2 020 kg · CO₂ 44 g/km | 2,0 l | 7,6 l | 0 |
| 2,0 hybrid 120 kW (163 k) 1 875 kg · CO₂ 111 g/km | 5,2 l | 7,4 l | 0 |
| 3,0 hybrid 183 kW (249 k) 2 011 kg · CO₂ 158 g/km | 6,0 l | – | 0 |
| 2,0 nafta 140 kW (190 k) 1 845 kg · CO₂ 152 g/km | 4,5 l | 6,6 l | 0 |
Koľko najazdia
Medián stavu tachometra na STK podľa ročníka. Polovica áut má najazdené menej, polovica viac.
Stav tachometra klesol medzi dvoma kontrolami pri 57 z 24 922 áut (0,23 %). Ide o stočený alebo vymenený tachometer zistený v Česku – stočenie pred dovozom tieto údaje neukážu.
Rady ku kúpe jazdeného auta
Z magazínu Autorady.sk.
Hrdza na prahu a STK: Kedy ešte auto prejde a kedy už korózia znamená vážnu chybu
Chystáš sa kúpiť auto zo zahraničia? Na Slovensku platia nové pravidlá homologizácie, pri prihlásení môžeš mať problém
STK sa môže výrazne zmeniť. EÚ rieši kontrolu softvéru, kamier aj asistenčných systémov
Kupuješ jazdené pneumatiky? Pekný dezén ešte neznamená, že sú bezpečnéSpoľahlivosť: pravidelné technické kontroly osobných áut v ČR (Ministerstvo dopravy ČR, otvorené dáta technických prehliadok (ISTP), 21. 09. 2024 – 20. 09. 2026). „Vážna chyba“ = chyba kategórie B alebo C, auto musí na opakovanú kontrolu. Porovnanie s priemerom berie do úvahy vek auta. Spotreba a predaje: © Európska environmentálna agentúra (EEA), CC BY 4.0. Ako počítame