Citroën Nuevo: spotreba a technické údaje
Z údajov o 67 893 nových autách predaných v EÚ v rokoch 2023 – 2025.
4,8 l
katalógová spotreba najčastejšieho motora
Motory a spotreba
Katalógová spotreba (WLTP) a skutočná spotreba z palubných počítačov áut v EÚ za rok 2024. Počet nových áut predaných na Slovensku v roku 2025.
| Motor | Katalóg | Skutočne | Predaných v SR |
|---|---|---|---|
| 1,2 hybrid 100 kW (136 k) 1 413 kg · CO₂ 109 g/km | 4,8 l | – | 0 |
| 1,2 benzín 96 kW (131 k) 1 344 kg · CO₂ 124 g/km | 5,5 l | 6,5 l | 0 |
| 1,2 benzín 61 kW (83 k) 1 055 kg · CO₂ 123 g/km | 5,5 l | 6,3 l | 0 |
| 1,2 benzín 74 kW (101 k) 1 245 kg · CO₂ 126 g/km | 5,6 l | 6,7 l | 0 |
| 1,5 nafta 75 kW (102 k) 1 264 kg · CO₂ 124 g/km | 4,7 l | 5,1 l | 0 |
| 1,5 nafta 96 kW (131 k) 1 461 kg · CO₂ 135 g/km | 5,2 l | 5,3 l | 0 |
| elektromobil 53 kW (72 k) 1 509 kg | 17,1 kWh | – | 0 |
| elektromobil 100 kW (136 k) 1 680 kg | 16,8 kWh | – | 0 |
| 1,2 benzín 81 kW (110 k) 1 165 kg · CO₂ 128 g/km | 5,6 l | 6,8 l | 0 |
| 1,2 hybrid 74 kW (101 k) 1 347 kg · CO₂ 112 g/km | 5,0 l | 6,7 l | 0 |
| elektromobil 62 kW (84 k) 1 740 kg | 16,7 kWh | – | 0 |
| elektromobil 57 kW (78 k) 1 647 kg | 15,4 kWh | – | 0 |
| 1,6 plug-in hybrid 132 kW (180 k) 1 797 kg · CO₂ 28 g/km | 1,2 l | 5,2 l | 0 |
| 2,0 nafta 130 kW (177 k) 1 960 kg · CO₂ 190 g/km | 7,3 l | – | 0 |
Rady ku kúpe jazdeného auta
Z magazínu Autorady.sk.
Hrdza na prahu a STK: Kedy ešte auto prejde a kedy už korózia znamená vážnu chybu
Chystáš sa kúpiť auto zo zahraničia? Na Slovensku platia nové pravidlá homologizácie, pri prihlásení môžeš mať problém
STK sa môže výrazne zmeniť. EÚ rieši kontrolu softvéru, kamier aj asistenčných systémov
Kupuješ jazdené pneumatiky? Pekný dezén ešte neznamená, že sú bezpečnéSpotreba a predaje: © Európska environmentálna agentúra (EEA), CC BY 4.0. Ako počítame