Autorady.skDatabáza áut

Fiat Stilo 2003: oplatí sa kúpiť? Spoľahlivosť a poruchy

Z 1 675 pravidelných technických kontrol áut Fiat Stilo prvýkrát registrovaných v roku 2003.

19 %
viac vážnych chýb na STK ako priemerné auto rovnakého veku. Vážnu chybu malo 10,3 % áut Fiat Stilo z roku 2003, pri rovnako starých autách je to 8,7 %.

Fiat Stilo 2003 v skratke

  • Ročník 2003 má o 19 % viac vážnych chýb ako iné autá z toho roku – pri kúpe buď opatrnejší.
  • Najčastejšie neprejde STK pre: emisie – dymivosť nad hodnotou zo štítku výrobcu.
  • Polovica áut má najazdené menej ako 222 tis. km – výrazne vyšší stav tachometra pri ponuke stojí za otázku.
  • Spoľahlivejšie vychádzajú susedné ročníky 2002.
10,3 %
malo na STK vážnu chybu
222 tis. km
bežný nájazd (medián), priemer áut tohto veku 238 tis. km
+19 %
vážnych chýb oproti priemeru ročníka 2003

Na čo sa pozrieť pri kúpe

Vážne chyby, kvôli ktorým Fiat Stilo z roku 2003 najčastejšie neprešla STK.

Emisie – dymivosť nad hodnotou zo štítku výrobcu
auto kvôli tomu neprešlo pri 2,21 % kontrol
2,21 %
Emisie – príliš veľký rozptyl nameranej dymivosti
auto kvôli tomu neprešlo pri 2,03 % kontrol
2,03 %
Ručná brzda – niektoré koleso nedosahuje požadovaný účinok
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,85 % kontrol
1,85 %
Svetlomety – poškodené sklo či teleso ovplyvňuje svietenie
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,25 % kontrol
1,25 %
Ručná brzda – na niektorom kolese nefunguje
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,07 % kontrol
1,07 %

Najčastejšie chyby na STK

Všetky zapísané chyby vrátane drobných.

Svetlomety – poškodené sklo alebo teleso, bez vplyvu na svietenie
pri 27,3 % kontrol
27,3 %
Riadenie – poškodené manžety kĺbov tyčí riadenia
pri 13,6 % kontrol
13,6 %
Brzdy – hadica povrchovo odretá či popraskaná, spodná vrstva celá
pri 10,4 % kontrol
10,4 %
Ručná brzda – opotrebenie mechanizmu bez vplyvu na funkciu
pri 9,0 % kontrol
9,0 %
Sklo – menšia prasklina mimo stieranej plochy alebo do 20 mm v nej
pri 8,4 % kontrol
8,4 %
Poloos – prasknutá manžeta, mazivo neuniká
pri 6,9 % kontrol
6,9 %
Blatníky – uvoľnené alebo poškodené, bez vplyvu na funkciu
pri 6,6 % kontrol
6,6 %
Osvetlenie ŠPZ – nesvieti niektorá žiarovka
pri 5,8 % kontrol
5,8 %

Susedné ročníky

Podiel áut s vážnou chybou. Staršie autá majú prirodzene viac chýb – porovnávaj s priemerom.

Stilo 20027,2 %priemer 8,7 %
Stilo 200310,3 %priemer 8,7 %
Stilo 20049,7 %priemer 8,8 %
Stilo 20059,2 %priemer 8,8 %
Stilo 200610,2 %priemer 8,5 %
Stilo 20079,5 %priemer 8,2 %

← Všetky ročníky a motory Fiat Stilo

Rady ku kúpe jazdeného auta

Z magazínu Autorady.sk.

Hrdza na prahu a STK: Kedy ešte auto prejde a kedy už korózia znamená vážnu chybuChystáš sa kúpiť auto zo zahraničia? Na Slovensku platia nové pravidlá homologizácie, pri prihlásení môžeš mať problémSTK sa môže výrazne zmeniť. EÚ rieši kontrolu softvéru, kamier aj asistenčných systémovKupuješ jazdené pneumatiky? Pekný dezén ešte neznamená, že sú bezpečné

Zdroj: Ministerstvo dopravy ČR, otvorené dáta technických prehliadok (ISTP), kontroly 21. 09. 2024 – 20. 09. 2026. „Vážna chyba“ = chyba kategórie B alebo C. Údaje sú z Česka, kde jazdia rovnaké modely ako na Slovensku. Metodika