Fiat: spoľahlivosť a spotreba modelov
Spoľahlivosť na STK
| Model | Vážna chyba | Priemer rovnako starých | Hodnotenie |
|---|---|---|---|
| Fiat Punto 33 974 kontrol | 8,1 % | 7,9 % | Priemerne spoľahlivé |
| Fiat Panda 22 691 kontrol | 6,7 % | 7,2 % | Priemerne spoľahlivé |
| Fiat Ducato 13 907 kontrol | 6,4 % | 6,3 % | Priemerne spoľahlivé |
| Fiat 500 9 827 kontrol | 5,7 % | 5,0 % | Priemerne spoľahlivé |
| Fiat Tipo 9 111 kontrol | 3,6 % | 2,7 % | Podpriemerne spoľahlivé |
| Fiat Stilo 7 398 kontrol | 9,6 % | 8,7 % | Priemerne spoľahlivé |
| Fiat Freemont 6 167 kontrol | 8,5 % | 5,0 % | Podpriemerne spoľahlivé |
| Fiat Bravo 5 976 kontrol | 9,1 % | 7,3 % | Podpriemerne spoľahlivé |
| Fiat Scudo 4 276 kontrol | 9,4 % | 6,5 % | Podpriemerne spoľahlivé |
| Fiat Sedici 3 374 kontrol | 6,4 % | 7,2 % | Priemerne spoľahlivé |
| Fiat Croma 3 272 kontrol | 9,3 % | 8,0 % | Podpriemerne spoľahlivé |
| Fiat 500L 2 793 kontrol | 4,3 % | 3,8 % | Priemerne spoľahlivé |
| Fiat Seicento 2 306 kontrol | 7,9 % | 8,9 % | Priemerne spoľahlivé |
| Fiat 500X 1 918 kontrol | 3,8 % | 3,3 % | Priemerne spoľahlivé |
| Fiat Fiorino 1 659 kontrol | 8,4 % | 6,8 % | Podpriemerne spoľahlivé |
| Fiat Ulysse 1 515 kontrol | 10,2 % | – % | |
| Fiat Brava 1 425 kontrol | 11,2 % | 9,1 % | Podpriemerne spoľahlivé |
| Fiat Linea 1 342 kontrol | 9,7 % | 7,6 % | Podpriemerne spoľahlivé |
| Fiat Talento 1 336 kontrol | 5,9 % | 2,6 % | Podpriemerne spoľahlivé |
| Fiat Multipla 1 272 kontrol | 11,2 % | – % | |
| Fiat Barchetta 1 197 kontrol | 6,1 % | 8,8 % | Nadpriemerne spoľahlivé |
| Fiat Idea 1 187 kontrol | 9,1 % | 8,7 % | Priemerne spoľahlivé |
| Fiat Dobló 1 141 kontrol | 9,6 % | 6,5 % | Podpriemerne spoľahlivé |