Autorady.skDatabáza áut

Mini Cooper 2006: oplatí sa kúpiť? Spoľahlivosť a poruchy

Z 692 pravidelných technických kontrol áut Mini Cooper prvýkrát registrovaných v roku 2006.

12 %
menej vážnych chýb na STK ako priemerné auto rovnakého veku. Vážnu chybu malo 7,5 % áut Mini Cooper z roku 2006, pri rovnako starých autách je to 8,5 %.

Mini Cooper 2006 v skratke

  • Ročník 2006 je spoľahlivosťou priemerný.
  • Najčastejšie neprejde STK pre: úniky kvapalín – únik oleja či inej kvapaliny.
  • Polovica áut má najazdené menej ako 171 tis. km – výrazne vyšší stav tachometra pri ponuke stojí za otázku.
  • Spoľahlivejšie vychádzajú susedné ročníky 2004, 2005.
7,5 %
malo na STK vážnu chybu
171 tis. km
bežný nájazd (medián), priemer áut tohto veku 217 tis. km
−12 %
vážnych chýb oproti priemeru ročníka 2006

Na čo sa pozrieť pri kúpe

Vážne chyby, kvôli ktorým Mini Cooper z roku 2006 najčastejšie neprešla STK.

Úniky kvapalín – únik oleja či inej kvapaliny
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,88 % kontrol
1,88 %
Zavesenie kolies – vôľa v čapoch, puzdrách, silentblokoch alebo uvoľnené spoje
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,30 % kontrol
1,30 %
Emisie – zlá zmes paliva so vzduchom (lambda)
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,16 % kontrol
1,16 %
Emisie – výfukové plyny prekračujú hodnoty výrobcu
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,16 % kontrol
1,16 %
Emisie – chyba diagnostiky OBD alebo s vozidlom nejde komunikovať
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,87 % kontrol
0,87 %

Najčastejšie chyby na STK

Všetky zapísané chyby vrátane drobných.

Svetlomety – poškodené sklo alebo teleso, bez vplyvu na svietenie
pri 14,7 % kontrol
14,7 %
Osvetlenie ŠPZ – nesvieti niektorá žiarovka
pri 5,5 % kontrol
5,5 %
Riadenie – poškodené manžety kĺbov tyčí riadenia
pri 5,2 % kontrol
5,2 %
Sklo – menšia prasklina mimo stieranej plochy alebo do 20 mm v nej
pri 4,8 % kontrol
4,8 %
Riadenie – netesnosť prevodky riadenia
pri 3,3 % kontrol
3,3 %
Brzdy – hadica povrchovo odretá či popraskaná, spodná vrstva celá
pri 3,2 % kontrol
3,2 %
Ručná brzda – opotrebenie mechanizmu bez vplyvu na funkciu
pri 3,0 % kontrol
3,0 %
Úniky kvapalín – únik oleja či inej kvapaliny
pri 1,9 % kontrol · ako vážna chyba 1,9 %
1,9 %

Susedné ročníky

Podiel áut s vážnou chybou. Staršie autá majú prirodzene viac chýb – porovnávaj s priemerom.

Cooper 20026,9 %priemer 8,7 %
Cooper 20039,4 %priemer 8,7 %
Cooper 20045,7 %priemer 8,8 %
Cooper 20055,6 %priemer 8,8 %
Cooper 20067,5 %priemer 8,5 %
Cooper 20076,6 %priemer 8,2 %
Cooper 20089,9 %priemer 7,8 %
Cooper 200910,1 %priemer 7,5 %
Cooper 20107,4 %priemer 6,8 %

← Všetky ročníky a motory Mini Cooper

Rady ku kúpe jazdeného auta

Z magazínu Autorady.sk.

Hrdza na prahu a STK: Kedy ešte auto prejde a kedy už korózia znamená vážnu chybuChystáš sa kúpiť auto zo zahraničia? Na Slovensku platia nové pravidlá homologizácie, pri prihlásení môžeš mať problémSTK sa môže výrazne zmeniť. EÚ rieši kontrolu softvéru, kamier aj asistenčných systémovKupuješ jazdené pneumatiky? Pekný dezén ešte neznamená, že sú bezpečné

Zdroj: Ministerstvo dopravy ČR, otvorené dáta technických prehliadok (ISTP), kontroly 21. 09. 2024 – 20. 09. 2026. „Vážna chyba“ = chyba kategórie B alebo C. Údaje sú z Česka, kde jazdia rovnaké modely ako na Slovensku. Metodika