Autorady.skDatabáza áut

Opel Vivaro 2005: oplatí sa kúpiť? Spoľahlivosť a poruchy

Z 615 pravidelných technických kontrol áut Opel Vivaro prvýkrát registrovaných v roku 2005.

≈
Rovnako ako priemer. Vážnu chybu malo 8,9 % áut Opel Vivaro z roku 2005, pri rovnako starých autách je to 8,8 %.

Opel Vivaro 2005 v skratke

  • Ročník 2005 je spoľahlivosťou priemerný.
  • Najčastejšie neprejde STK pre: karoséria – korózia narúša pevnosť.
  • Polovica áut má najazdené menej ako 306 tis. km – výrazne vyšší stav tachometra pri ponuke stojí za otázku.
  • Spoľahlivejšie vychádzajú susedné ročníky 2003, 2006, 2008.
8,9 %
malo na STK vážnu chybu
306 tis. km
bežný nájazd (medián), priemer áut tohto veku 236 tis. km
+1 %
vážnych chýb oproti priemeru ročníka 2005

Na čo sa pozrieť pri kúpe

Vážne chyby, kvôli ktorým Opel Vivaro z roku 2005 najčastejšie neprešla STK.

Karoséria – korózia narúša pevnosť
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,79 % kontrol
1,79 %
Brzdy – brzdové potrubie alebo spoje poškodené alebo hĺbkovo skorodované
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,63 % kontrol
1,63 %
Úniky kvapalín – únik oleja či inej kvapaliny
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,30 % kontrol
1,30 %
Svetlomety – poškodené sklo či teleso ovplyvňuje svietenie
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,30 % kontrol
1,30 %
Čap riadenia (rejdový čap) – priečna vôľa väčšia, než je prípustné
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,14 % kontrol
1,14 %

Najčastejšie chyby na STK

Všetky zapísané chyby vrátane drobných.

Svetlomety – poškodené sklo alebo teleso, bez vplyvu na svietenie
pri 28,5 % kontrol
28,5 %
Riadenie – poškodené manžety kĺbov tyčí riadenia
pri 15,0 % kontrol
15,0 %
Sklo – menšia prasklina mimo stieranej plochy alebo do 20 mm v nej
pri 14,5 % kontrol
14,5 %
Ručná brzda – opotrebenie mechanizmu bez vplyvu na funkciu
pri 12,0 % kontrol
12,0 %
Brzdy – hadica povrchovo odretá či popraskaná, spodná vrstva celá
pri 8,8 % kontrol
8,8 %
Riadenie – netesnosť prevodky riadenia
pri 6,3 % kontrol
6,3 %
Blatníky – uvoľnené alebo poškodené, bez vplyvu na funkciu
pri 5,4 % kontrol
5,4 %
Palivové potrubie – poškodené hadice alebo spony, bez úniku
pri 4,5 % kontrol
4,5 %

Susedné ročníky

Podiel áut s vážnou chybou. Staršie autá majú prirodzene viac chýb – porovnávaj s priemerom.

Vivaro 200212,3 %priemer 8,7 %
Vivaro 20036,7 %priemer 8,7 %
Vivaro 20048,2 %priemer 8,8 %
Vivaro 20058,9 %priemer 8,8 %
Vivaro 20066,7 %priemer 8,5 %
Vivaro 20079,0 %priemer 8,2 %
Vivaro 20086,0 %priemer 7,8 %
Vivaro 20097,5 %priemer 7,5 %

← Všetky ročníky a motory Opel Vivaro

Rady ku kúpe jazdeného auta

Z magazínu Autorady.sk.

Hrdza na prahu a STK: Kedy ešte auto prejde a kedy už korózia znamená vážnu chybuChystáš sa kúpiť auto zo zahraničia? Na Slovensku platia nové pravidlá homologizácie, pri prihlásení môžeš mať problémSTK sa môže výrazne zmeniť. EÚ rieši kontrolu softvéru, kamier aj asistenčných systémovKupuješ jazdené pneumatiky? Pekný dezén ešte neznamená, že sú bezpečné

Zdroj: Ministerstvo dopravy ČR, otvorené dáta technických prehliadok (ISTP), kontroly 21. 09. 2024 – 20. 09. 2026. „Vážna chyba“ = chyba kategórie B alebo C. Údaje sú z Česka, kde jazdia rovnaké modely ako na Slovensku. Metodika