Autorady.skDatabáza áut

Renault Clio 1998: oplatí sa kúpiť? Spoľahlivosť a poruchy

Z 776 pravidelných technických kontrol áut Renault Clio prvýkrát registrovaných v roku 1998.

6 %
menej vážnych chýb na STK ako priemerné auto rovnakého veku. Vážnu chybu malo 8,6 % áut Renault Clio z roku 1998, pri rovnako starých autách je to 9,2 %.

Renault Clio 1998 v skratke

  • Ročník 1998 je spoľahlivosťou priemerný.
  • Najčastejšie neprejde STK pre: emisie – výfukové plyny prekračujú hodnoty výrobcu.
  • Polovica áut má najazdené menej ako 153 tis. km – výrazne vyšší stav tachometra pri ponuke stojí za otázku.
  • Spoľahlivejšie vychádzajú susedné ročníky 2000, 2001.
8,6 %
malo na STK vážnu chybu
153 tis. km
bežný nájazd (medián), priemer áut tohto veku 192 tis. km
−6 %
vážnych chýb oproti priemeru ročníka 1998

Na čo sa pozrieť pri kúpe

Vážne chyby, kvôli ktorým Renault Clio z roku 1998 najčastejšie neprešla STK.

Emisie – výfukové plyny prekračujú hodnoty výrobcu
auto kvôli tomu neprešlo pri 2,58 % kontrol
2,58 %
Emisie – zlá zmes paliva so vzduchom (lambda)
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,93 % kontrol
1,93 %
Karoséria – korózia narúša pevnosť
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,03 % kontrol
1,03 %
Úniky kvapalín – únik oleja či inej kvapaliny
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,90 % kontrol
0,90 %
Výfuk – zjavne netesný
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,77 % kontrol
0,77 %

Najčastejšie chyby na STK

Všetky zapísané chyby vrátane drobných.

Svetlomety – poškodené sklo alebo teleso, bez vplyvu na svietenie
pri 21,5 % kontrol
21,5 %
Riadenie – poškodené manžety kĺbov tyčí riadenia
pri 11,7 % kontrol
11,7 %
Brzdy – hadica povrchovo odretá či popraskaná, spodná vrstva celá
pri 10,3 % kontrol
10,3 %
Sklo – menšia prasklina mimo stieranej plochy alebo do 20 mm v nej
pri 6,6 % kontrol
6,6 %
Blatníky – uvoľnené alebo poškodené, bez vplyvu na funkciu
pri 6,3 % kontrol
6,3 %
Ručná brzda – opotrebenie mechanizmu bez vplyvu na funkciu
pri 5,9 % kontrol
5,9 %
Palivové potrubie – poškodené hadice alebo spony, bez úniku
pri 5,0 % kontrol
5,0 %
Poloos – prasknutá manžeta, mazivo neuniká
pri 4,4 % kontrol
4,4 %

Susedné ročníky

Podiel áut s vážnou chybou. Staršie autá majú prirodzene viac chýb – porovnávaj s priemerom.

Clio 199711,5 %priemer 8,8 %
Clio 19988,6 %priemer 9,2 %
Clio 19999,3 %priemer 9,1 %
Clio 20007,4 %priemer 9,3 %
Clio 20016,8 %priemer 8,7 %
Clio 20027,5 %priemer 8,7 %

← Všetky ročníky a motory Renault Clio

Čítaj aj na Autorady.sk

Z magazínu Autorady.sk.

Renault Clio bez hybridu prekvapilo v teste. Ukázalo, že na nízku spotrebu netreba vždy elektrickú pomocHrdza na prahu a STK: Kedy ešte auto prejde a kedy už korózia znamená vážnu chybuChystáš sa kúpiť auto zo zahraničia? Na Slovensku platia nové pravidlá homologizácie, pri prihlásení môžeš mať problémSTK sa môže výrazne zmeniť. EÚ rieši kontrolu softvéru, kamier aj asistenčných systémov

Zdroj: Ministerstvo dopravy ČR, otvorené dáta technických prehliadok (ISTP), kontroly 21. 09. 2024 – 20. 09. 2026. „Vážna chyba“ = chyba kategórie B alebo C. Údaje sú z Česka, kde jazdia rovnaké modely ako na Slovensku. Metodika