Autorady.skDatabáza áut

Volkswagen Caravelle 1998: oplatí sa kúpiť? Spoľahlivosť a poruchy

Z 764 pravidelných technických kontrol áut Volkswagen Caravelle prvýkrát registrovaných v roku 1998.

23 %
menej vážnych chýb na STK ako priemerné auto rovnakého veku. Vážnu chybu malo 7,1 % áut Volkswagen Caravelle z roku 1998, pri rovnako starých autách je to 9,2 %.

Volkswagen Caravelle 1998 v skratke

  • Ročník 1998 je nadpriemerne spoľahlivý – o 23 % menej vážnych chýb ako iné autá z toho roku.
  • Najčastejšie neprejde STK pre: emisie – dymivosť nad hodnotou zo štítku výrobcu.
  • Polovica áut má najazdené menej ako 413 tis. km – výrazne vyšší stav tachometra pri ponuke stojí za otázku.
  • Spoľahlivejšie vychádzajú susedné ročníky 1999, 2001.
7,1 %
malo na STK vážnu chybu
413 tis. km
bežný nájazd (medián), priemer áut tohto veku 192 tis. km
−23 %
vážnych chýb oproti priemeru ročníka 1998

Na čo sa pozrieť pri kúpe

Vážne chyby, kvôli ktorým Volkswagen Caravelle z roku 1998 najčastejšie neprešla STK.

Emisie – dymivosť nad hodnotou zo štítku výrobcu
auto kvôli tomu neprešlo pri 2,49 % kontrol
2,49 %
Emisie – príliš veľký rozptyl nameranej dymivosti
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,57 % kontrol
1,57 %
Zavesenie kolies – vôľa v čapoch, puzdrách, silentblokoch alebo uvoľnené spoje
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,79 % kontrol
0,79 %
Osvetlenie ŠPZ – nesvieti žiadna žiarovka
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,79 % kontrol
0,79 %
Karoséria – korózia narúša pevnosť
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,65 % kontrol
0,65 %

Najčastejšie chyby na STK

Všetky zapísané chyby vrátane drobných.

Brzdy – hadica povrchovo odretá či popraskaná, spodná vrstva celá
pri 13,6 % kontrol
13,6 %
Osvetlenie ŠPZ – nesvieti niektorá žiarovka
pri 13,1 % kontrol
13,1 %
Riadenie – poškodené manžety kĺbov tyčí riadenia
pri 12,8 % kontrol
12,8 %
Sklo – menšia prasklina mimo stieranej plochy alebo do 20 mm v nej
pri 12,4 % kontrol
12,4 %
Svetlomety – poškodené sklo alebo teleso, bez vplyvu na svietenie
pri 10,9 % kontrol
10,9 %
Ručná brzda – opotrebenie mechanizmu bez vplyvu na funkciu
pri 7,5 % kontrol
7,5 %
Poloos – prasknutá manžeta, mazivo neuniká
pri 7,5 % kontrol
7,5 %
Brzdy – uvoľnená časť uchytenia brzdového potrubia, bez rizika poškodenia
pri 7,3 % kontrol
7,3 %

Susedné ročníky

Podiel áut s vážnou chybou. Staršie autá majú prirodzene viac chýb – porovnávaj s priemerom.

Caravelle 19968,6 %priemer 9,0 %
Caravelle 19976,6 %priemer 8,8 %
Caravelle 19987,1 %priemer 9,2 %
Caravelle 19995,2 %priemer 9,1 %
Caravelle 20009,1 %priemer 9,3 %
Caravelle 20015,5 %priemer 8,7 %
Caravelle 20026,8 %priemer 8,7 %

← Všetky ročníky a motory Volkswagen Caravelle

Rady ku kúpe jazdeného auta

Z magazínu Autorady.sk.

Hrdza na prahu a STK: Kedy ešte auto prejde a kedy už korózia znamená vážnu chybuChystáš sa kúpiť auto zo zahraničia? Na Slovensku platia nové pravidlá homologizácie, pri prihlásení môžeš mať problémSTK sa môže výrazne zmeniť. EÚ rieši kontrolu softvéru, kamier aj asistenčných systémovKupuješ jazdené pneumatiky? Pekný dezén ešte neznamená, že sú bezpečné

Zdroj: Ministerstvo dopravy ČR, otvorené dáta technických prehliadok (ISTP), kontroly 21. 09. 2024 – 20. 09. 2026. „Vážna chyba“ = chyba kategórie B alebo C. Údaje sú z Česka, kde jazdia rovnaké modely ako na Slovensku. Metodika