Volkswagen: spoľahlivosť a spotreba modelov
Spoľahlivosť na STK
| Model | Vážna chyba | Priemer rovnako starých | Hodnotenie |
|---|---|---|---|
| Volkswagen Golf 260 678 kontrol | 6,0 % | 6,6 % | Priemerne spoľahlivé |
| Volkswagen Passat 241 466 kontrol | 5,4 % | 5,9 % | Priemerne spoľahlivé |
| Volkswagen Touran 122 139 kontrol | 5,9 % | 6,3 % | Priemerne spoľahlivé |
| Volkswagen Polo 72 553 kontrol | 7,4 % | 7,3 % | Priemerne spoľahlivé |
| Volkswagen Caddy 64 310 kontrol | 5,2 % | 5,3 % | Priemerne spoľahlivé |
| Volkswagen Tiguan 61 241 kontrol | 3,1 % | 4,5 % | Nadpriemerne spoľahlivé |
| Volkswagen Sharan 52 959 kontrol | 6,5 % | 6,6 % | Priemerne spoľahlivé |
| Volkswagen Transporter 46 682 kontrol | 6,8 % | 7,3 % | Priemerne spoľahlivé |
| Volkswagen Multivan 31 700 kontrol | 4,8 % | 6,1 % | Nadpriemerne spoľahlivé |
| Volkswagen Golf Plus 26 610 kontrol | 6,2 % | 7,5 % | Nadpriemerne spoľahlivé |
| Volkswagen Kombi 19 076 kontrol | 3,1 % | 3,2 % | Priemerne spoľahlivé |
| Volkswagen Caravelle 12 146 kontrol | 6,4 % | 7,6 % | Nadpriemerne spoľahlivé |
| Volkswagen Golf Sportsvan 11 460 kontrol | 1,5 % | 3,5 % | Nadpriemerne spoľahlivé |
| Volkswagen Arteon 9 188 kontrol | 2,0 % | 2,3 % | Priemerne spoľahlivé |
| Volkswagen Beetle 8 521 kontrol | 7,3 % | 7,6 % | Priemerne spoľahlivé |
| Volkswagen Bora 7 890 kontrol | 8,7 % | 8,9 % | Priemerne spoľahlivé |
| Volkswagen Up! 5 840 kontrol | 3,8 % | 3,9 % | Priemerne spoľahlivé |
| Volkswagen T-ROC 5 679 kontrol | 1,0 % | 2,2 % | Nadpriemerne spoľahlivé |
| Volkswagen FOX 4 625 kontrol | 9,9 % | 8,3 % | Podpriemerne spoľahlivé |
| Volkswagen Jetta 4 595 kontrol | 7,5 % | 7,5 % | Priemerne spoľahlivé |
| Volkswagen Lupo 3 815 kontrol | 10,2 % | 8,9 % | Priemerne spoľahlivé |
| Volkswagen CC 3 606 kontrol | 4,5 % | 4,8 % | Priemerne spoľahlivé |
| Volkswagen Scirocco 3 082 kontrol | 6,3 % | 7,0 % | Priemerne spoľahlivé |
| Volkswagen EOS 2 947 kontrol | 5,5 % | 7,9 % | Nadpriemerne spoľahlivé |
| Volkswagen Crafter 2 708 kontrol | 4,4 % | 2,5 % | Podpriemerne spoľahlivé |
| Volkswagen T-cross 2 452 kontrol | 1,4 % | 2,0 % | Nadpriemerne spoľahlivé |
| Volkswagen California 2 115 kontrol | 3,8 % | 1,8 % | Podpriemerne spoľahlivé |
| Volkswagen Tranporter 1 960 kontrol | 5,4 % | – % | |
| Volkswagen 7HC 1 426 kontrol | 4,3 % | 3,5 % | Podpriemerne spoľahlivé |
Nové modely (spotreba a technické údaje)
Taigo952 predaných v SR v 2025ID.4128 predaných v SR v 2025ID.381 predaných v SR v 2025ID.7218 predaných v SR v 2025ID4spotreba a motoryID3spotreba a motoryTayron554 predaných v SR v 2025Id.21 predaných v SR v 2025Touareg597 predaných v SR v 2025ID5spotreba a motoryID.525 predaných v SR v 2025Id.buzzspotreba a motory