Volkswagen Golf: spoľahlivosť, poruchy a spotreba
Z 260 678 pravidelných technických kontrol a z údajov o 484 521 nových autách predaných v EÚ v rokoch 2023 – 2025.
Spoľahlivosť podľa ročníka
Koľko percent áut malo na STK vážnu alebo nebezpečnú chybu. Čím nižší stĺpec, tým lepšie. Čiara ukazuje priemer všetkých áut rovnakého ročníka.
Pre čo najčastejšie neprejde STK
Vážne chyby, kvôli ktorým musí auto na opakovanú kontrolu. Na tieto miesta sa pri kúpe jazdenky pozri ako prvé.
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,97 % kontrol
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,78 % kontrol
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,74 % kontrol
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,57 % kontrol
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,57 % kontrol
Najčastejšie chyby na STK
Všetky chyby, ktoré technik zapísal, vrátane drobných (napríklad poškodené sklo svetla bez vplyvu na svietenie).
pri 9,5 % kontrol
pri 7,0 % kontrol
pri 6,0 % kontrol
pri 4,9 % kontrol
pri 4,5 % kontrol
pri 3,8 % kontrol
pri 3,6 % kontrol
pri 3,1 % kontrol
Motory a spotreba
Katalógová spotreba (WLTP) a skutočná spotreba z palubných počítačov áut v EÚ za rok 2024. Počet nových áut predaných na Slovensku v roku 2025.
| Motor | Katalóg | Skutočne | Predaných v SR |
|---|---|---|---|
| 2,0 nafta 110 kW (150 k) 1 485 kg · CO₂ 122 g/km | 4,7 l | 5,5 l | 194 |
| 1,5 hybrid 110 kW (150 k) 1 395 kg · CO₂ 125 g/km | 5,5 l | 6,6 l | 327 |
| 2,0 nafta 85 kW (116 k) 1 419 kg · CO₂ 115 g/km | 4,4 l | 5,2 l | 289 |
| 1,5 benzín 85 kW (116 k) 1 323 kg · CO₂ 125 g/km | 5,5 l | 6,1 l | 78 |
| 1,5 benzín 110 kW (150 k) 1 363 kg · CO₂ 129 g/km | 5,7 l | 6,6 l | 54 |
| 1,5 hybrid 85 kW (116 k) 1 354 kg · CO₂ 120 g/km | 5,3 l | 6,1 l | 147 |
| 1,0 hybrid 81 kW (110 k) 1 316 kg · CO₂ 119 g/km | 5,3 l | 6,0 l | 1 |
| 1,5 hybrid 96 kW (131 k) 1 369 kg · CO₂ 126 g/km | 5,6 l | 6,2 l | 0 |
| 1,0 benzín 81 kW (110 k) 1 276 kg · CO₂ 125 g/km | 5,5 l | 6,0 l | 0 |
| 1,5 benzín 96 kW (131 k) 1 320 kg · CO₂ 124 g/km | 5,5 l | 6,2 l | 0 |
| 1,5 plug-in hybrid 110 kW (150 k) 1 644 kg · CO₂ 9 g/km | 0,4 l | 3,5 l | 3 |
| 2,0 benzín 195 kW (265 k) 1 457 kg · CO₂ 163 g/km | 7,2 l | 9,5 l | 9 |
| 2,0 benzín 221 kW (301 k) 1 460 kg · CO₂ 171 g/km | 7,5 l | 9,3 l | 6 |
| 2,0 benzín 180 kW (245 k) 1 449 kg · CO₂ 164 g/km | 7,2 l | 8,8 l | 0 |
Koľko najazdia
Medián stavu tachometra na STK podľa ročníka. Polovica áut má najazdené menej, polovica viac.
Stav tachometra klesol medzi dvoma kontrolami pri 178 z 125 952 áut (0,14 %). Ide o stočený alebo vymenený tachometer zistený v Česku – stočenie pred dovozom tieto údaje neukážu.
Čítaj aj na Autorady.sk
Z magazínu Autorady.sk.
Máš Golf či Octaviu na 17-palcových kolesách? AvD otestoval 15 zimných pneumatík, tri neodporúča
ADAC otestoval nový Golf 2.0 TDI: Nameraná spotreba ukazuje, prečo diesel ešte nekončí
Hrdza na prahu a STK: Kedy ešte auto prejde a kedy už korózia znamená vážnu chybu
Chystáš sa kúpiť auto zo zahraničia? Na Slovensku platia nové pravidlá homologizácie, pri prihlásení môžeš mať problémSpoľahlivosť: pravidelné technické kontroly osobných áut v ČR (Ministerstvo dopravy ČR, otvorené dáta technických prehliadok (ISTP), 21. 09. 2024 – 20. 09. 2026). „Vážna chyba“ = chyba kategórie B alebo C, auto musí na opakovanú kontrolu. Porovnanie s priemerom berie do úvahy vek auta. Spotreba a predaje: © Európska environmentálna agentúra (EEA), CC BY 4.0. Ako počítame