Autorady.skDatabáza áut

Volkswagen Sharan 1999: oplatí sa kúpiť? Spoľahlivosť a poruchy

Z 619 pravidelných technických kontrol áut Volkswagen Sharan prvýkrát registrovaných v roku 1999.

17 %
menej vážnych chýb na STK ako priemerné auto rovnakého veku. Vážnu chybu malo 7,6 % áut Volkswagen Sharan z roku 1999, pri rovnako starých autách je to 9,1 %.

Volkswagen Sharan 1999 v skratke

  • Ročník 1999 je nadpriemerne spoľahlivý – o 17 % menej vážnych chýb ako iné autá z toho roku.
  • Najčastejšie neprejde STK pre: karoséria – korózia narúša pevnosť.
  • Polovica áut má najazdené menej ako 333 tis. km – výrazne vyšší stav tachometra pri ponuke stojí za otázku.
7,6 %
malo na STK vážnu chybu
333 tis. km
bežný nájazd (medián), priemer áut tohto veku 226 tis. km
−17 %
vážnych chýb oproti priemeru ročníka 1999

Na čo sa pozrieť pri kúpe

Vážne chyby, kvôli ktorým Volkswagen Sharan z roku 1999 najčastejšie neprešla STK.

Karoséria – korózia narúša pevnosť
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,94 % kontrol
1,94 %
Brzdy – brzdové potrubie alebo spoje poškodené alebo hĺbkovo skorodované
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,62 % kontrol
1,62 %
Úniky kvapalín – únik oleja či inej kvapaliny
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,45 % kontrol
1,45 %
Brzdové svetlá – nesvieti niektoré povinné brzdové svetlo
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,29 % kontrol
1,29 %
Emisie – dymivosť nad hodnotou zo štítku výrobcu
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,29 % kontrol
1,29 %

Najčastejšie chyby na STK

Všetky zapísané chyby vrátane drobných.

Brzdy – hadica povrchovo odretá či popraskaná, spodná vrstva celá
pri 16,5 % kontrol
16,5 %
Svetlomety – poškodené sklo alebo teleso, bez vplyvu na svietenie
pri 14,9 % kontrol
14,9 %
Riadenie – poškodené manžety kĺbov tyčí riadenia
pri 14,7 % kontrol
14,7 %
Osvetlenie ŠPZ – nesvieti niektorá žiarovka
pri 11,2 % kontrol
11,2 %
Sklo – menšia prasklina mimo stieranej plochy alebo do 20 mm v nej
pri 10,5 % kontrol
10,5 %
Blatníky – uvoľnené alebo poškodené, bez vplyvu na funkciu
pri 10,2 % kontrol
10,2 %
Ručná brzda – opotrebenie mechanizmu bez vplyvu na funkciu
pri 10,0 % kontrol
10,0 %
Brzdy – uvoľnená časť uchytenia brzdového potrubia, bez rizika poškodenia
pri 9,2 % kontrol
9,2 %

Susedné ročníky

Podiel áut s vážnou chybou. Staršie autá majú prirodzene viac chýb – porovnávaj s priemerom.

Sharan 19979,4 %priemer 8,8 %
Sharan 19988,0 %priemer 9,2 %
Sharan 19997,6 %priemer 9,1 %
Sharan 200010,9 %priemer 9,3 %
Sharan 20019,8 %priemer 8,7 %
Sharan 20029,8 %priemer 8,7 %
Sharan 20038,7 %priemer 8,7 %

← Všetky ročníky a motory Volkswagen Sharan

Rady ku kúpe jazdeného auta

Z magazínu Autorady.sk.

Hrdza na prahu a STK: Kedy ešte auto prejde a kedy už korózia znamená vážnu chybuChystáš sa kúpiť auto zo zahraničia? Na Slovensku platia nové pravidlá homologizácie, pri prihlásení môžeš mať problémSTK sa môže výrazne zmeniť. EÚ rieši kontrolu softvéru, kamier aj asistenčných systémovKupuješ jazdené pneumatiky? Pekný dezén ešte neznamená, že sú bezpečné

Zdroj: Ministerstvo dopravy ČR, otvorené dáta technických prehliadok (ISTP), kontroly 21. 09. 2024 – 20. 09. 2026. „Vážna chyba“ = chyba kategórie B alebo C. Údaje sú z Česka, kde jazdia rovnaké modely ako na Slovensku. Metodika