Autorady.skDatabáza áut

Audi A4 1997: oplatí sa kúpiť? Spoľahlivosť a poruchy

Z 1 132 pravidelných technických kontrol áut Audi A4 prvýkrát registrovaných v roku 1997.

4 %
viac vážnych chýb na STK ako priemerné auto rovnakého veku. Vážnu chybu malo 9,2 % áut Audi A4 z roku 1997, pri rovnako starých autách je to 8,8 %.

Audi A4 1997 v skratke

  • Ročník 1997 je spoľahlivosťou priemerný.
  • Najčastejšie neprejde STK pre: úniky kvapalín – únik oleja či inej kvapaliny.
  • Polovica áut má najazdené menej ako 315 tis. km – výrazne vyšší stav tachometra pri ponuke stojí za otázku.
  • Spoľahlivejšie vychádzajú susedné ročníky 2000.
9,2 %
malo na STK vážnu chybu
315 tis. km
bežný nájazd (medián), priemer áut tohto veku 185 tis. km
+4 %
vážnych chýb oproti priemeru ročníka 1997

Na čo sa pozrieť pri kúpe

Vážne chyby, kvôli ktorým Audi A4 z roku 1997 najčastejšie neprešla STK.

Úniky kvapalín – únik oleja či inej kvapaliny
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,59 % kontrol
1,59 %
Emisie – dymivosť nad hodnotou zo štítku výrobcu
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,41 % kontrol
1,41 %
Emisie – príliš veľký rozptyl nameranej dymivosti
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,41 % kontrol
1,41 %
Emisie – výfukové plyny prekračujú hodnoty výrobcu
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,33 % kontrol
1,33 %
Výfuk – zjavne netesný
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,80 % kontrol
0,80 %

Najčastejšie chyby na STK

Všetky zapísané chyby vrátane drobných.

Svetlomety – poškodené sklo alebo teleso, bez vplyvu na svietenie
pri 15,3 % kontrol
15,3 %
Riadenie – poškodené manžety kĺbov tyčí riadenia
pri 15,0 % kontrol
15,0 %
Brzdy – hadica povrchovo odretá či popraskaná, spodná vrstva celá
pri 13,8 % kontrol
13,8 %
Osvetlenie ŠPZ – nesvieti niektorá žiarovka
pri 11,0 % kontrol
11,0 %
Sklo – menšia prasklina mimo stieranej plochy alebo do 20 mm v nej
pri 10,4 % kontrol
10,4 %
Poloos – prasknutá manžeta, mazivo neuniká
pri 9,4 % kontrol
9,4 %
Blatníky – uvoľnené alebo poškodené, bez vplyvu na funkciu
pri 7,9 % kontrol
7,9 %
Ručná brzda – opotrebenie mechanizmu bez vplyvu na funkciu
pri 7,6 % kontrol
7,6 %

Susedné ročníky

Podiel áut s vážnou chybou. Staršie autá majú prirodzene viac chýb – porovnávaj s priemerom.

A4 199513,7 %priemer 8,8 %
A4 19969,5 %priemer 9,0 %
A4 19979,2 %priemer 8,8 %
A4 19988,6 %priemer 9,2 %
A4 19998,1 %priemer 9,1 %
A4 20007,3 %priemer 9,3 %
A4 20017,7 %priemer 8,7 %

← Všetky ročníky a motory Audi A4

Rady ku kúpe jazdeného auta

Z magazínu Autorady.sk.

Hrdza na prahu a STK: Kedy ešte auto prejde a kedy už korózia znamená vážnu chybuChystáš sa kúpiť auto zo zahraničia? Na Slovensku platia nové pravidlá homologizácie, pri prihlásení môžeš mať problémSTK sa môže výrazne zmeniť. EÚ rieši kontrolu softvéru, kamier aj asistenčných systémovKupuješ jazdené pneumatiky? Pekný dezén ešte neznamená, že sú bezpečné

Zdroj: Ministerstvo dopravy ČR, otvorené dáta technických prehliadok (ISTP), kontroly 21. 09. 2024 – 20. 09. 2026. „Vážna chyba“ = chyba kategórie B alebo C. Údaje sú z Česka, kde jazdia rovnaké modely ako na Slovensku. Metodika