Kia Ceed: spoľahlivosť, poruchy a spotreba
Z 15 835 pravidelných technických kontrol a z údajov o 161 991 nových autách predaných v EÚ v rokoch 2023 – 2025.
Spoľahlivosť podľa ročníka
Koľko percent áut malo na STK vážnu alebo nebezpečnú chybu. Čím nižší stĺpec, tým lepšie. Čiara ukazuje priemer všetkých áut rovnakého ročníka.
Pre čo najčastejšie neprejde STK
Vážne chyby, kvôli ktorým musí auto na opakovanú kontrolu. Na tieto miesta sa pri kúpe jazdenky pozri ako prvé.
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,42 % kontrol
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,35 % kontrol
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,28 % kontrol
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,25 % kontrol
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,23 % kontrol
Najčastejšie chyby na STK
Všetky chyby, ktoré technik zapísal, vrátane drobných (napríklad poškodené sklo svetla bez vplyvu na svietenie).
pri 1,7 % kontrol
pri 0,6 % kontrol
pri 0,4 % kontrol · ako vážna chyba 0,4 %
pri 0,4 % kontrol
pri 0,3 % kontrol · ako vážna chyba 0,3 %
pri 0,3 % kontrol
pri 0,3 % kontrol · ako vážna chyba 0,3 %
pri 0,3 % kontrol
Motory a spotreba
Katalógová spotreba (WLTP) a skutočná spotreba z palubných počítačov áut v EÚ za rok 2024. Počet nových áut predaných na Slovensku v roku 2025.
| Motor | Katalóg | Skutočne | Predaných v SR |
|---|---|---|---|
| 1,5 benzín 103 kW (140 k) 1 383 kg · CO₂ 134 g/km | 5,9 l | 6,8 l | 3 271 |
| 1,5 benzín 118 kW (160 k) 1 377 kg · CO₂ 134 g/km | 5,9 l | 6,8 l | 11 |
| 1,0 benzín 74 kW (101 k) 1 314 kg · CO₂ 125 g/km | 5,5 l | 6,4 l | 57 |
| 1,6 plug-in hybrid 77 kW (105 k) 1 610 kg · CO₂ 30 g/km | 1,4 l | 4,0 l | 1 |
| 1,0 benzín 88 kW (120 k) 1 314 kg · CO₂ 125 g/km | 5,5 l | 6,5 l | 0 |
| 1,6 hybrid 100 kW (136 k) 1 453 kg · CO₂ 120 g/km | 4,6 l | – | 0 |
| 1,5 hybrid 103 kW (140 k) 1 415 kg · CO₂ 130 g/km | 5,7 l | 6,8 l | 0 |
| 1,0 benzín 73 kW (99 k) 1 300 kg · CO₂ 123 g/km | 5,4 l | 6,4 l | 0 |
| 1,0 hybrid 74 kW (101 k) 1 395 kg · CO₂ 126 g/km | 5,7 l | 6,4 l | 0 |
| 1,6 benzín 150 kW (204 k) 1 413 kg · CO₂ 154 g/km | 6,8 l | 8,0 l | 0 |
| 1,0 hybrid 88 kW (120 k) 1 395 kg · CO₂ 125 g/km | 5,5 l | 6,5 l | 0 |
| 1,5 hybrid 118 kW (160 k) 1 412 kg · CO₂ 129 g/km | 5,7 l | 6,8 l | 0 |
| 1,0 hybrid 73 kW (99 k) 1 380 kg · CO₂ 125 g/km | 5,6 l | 6,4 l | 0 |
Koľko najazdia
Medián stavu tachometra na STK podľa ročníka. Polovica áut má najazdené menej, polovica viac.
Stav tachometra klesol medzi dvoma kontrolami pri 10 z 8 657 áut (0,12 %). Ide o stočený alebo vymenený tachometer zistený v Česku – stočenie pred dovozom tieto údaje neukážu.
Rady ku kúpe jazdeného auta
Z magazínu Autorady.sk.
Hrdza na prahu a STK: Kedy ešte auto prejde a kedy už korózia znamená vážnu chybu
Chystáš sa kúpiť auto zo zahraničia? Na Slovensku platia nové pravidlá homologizácie, pri prihlásení môžeš mať problém
STK sa môže výrazne zmeniť. EÚ rieši kontrolu softvéru, kamier aj asistenčných systémov
Kupuješ jazdené pneumatiky? Pekný dezén ešte neznamená, že sú bezpečnéSpoľahlivosť: pravidelné technické kontroly osobných áut v ČR (Ministerstvo dopravy ČR, otvorené dáta technických prehliadok (ISTP), 21. 09. 2024 – 20. 09. 2026). „Vážna chyba“ = chyba kategórie B alebo C, auto musí na opakovanú kontrolu. Porovnanie s priemerom berie do úvahy vek auta. Spotreba a predaje: © Európska environmentálna agentúra (EEA), CC BY 4.0. Ako počítame