Autorady.skDatabáza áut

Volkswagen Caravelle 2006: oplatí sa kúpiť? Spoľahlivosť a poruchy

Z 403 pravidelných technických kontrol áut Volkswagen Caravelle prvýkrát registrovaných v roku 2006.

26 %
viac vážnych chýb na STK ako priemerné auto rovnakého veku. Vážnu chybu malo 10,7 % áut Volkswagen Caravelle z roku 2006, pri rovnako starých autách je to 8,5 %.

Volkswagen Caravelle 2006 v skratke

  • Ročník 2006 má o 26 % viac vážnych chýb ako iné autá z toho roku – pri kúpe buď opatrnejší.
  • Najčastejšie neprejde STK pre: emisie – dymivosť nad hodnotou zo štítku výrobcu.
  • Polovica áut má najazdené menej ako 337 tis. km – výrazne vyšší stav tachometra pri ponuke stojí za otázku.
  • Spoľahlivejšie vychádzajú susedné ročníky 2003, 2005, 2008.
10,7 %
malo na STK vážnu chybu
337 tis. km
bežný nájazd (medián), priemer áut tohto veku 217 tis. km
+26 %
vážnych chýb oproti priemeru ročníka 2006

Na čo sa pozrieť pri kúpe

Vážne chyby, kvôli ktorým Volkswagen Caravelle z roku 2006 najčastejšie neprešla STK.

Emisie – dymivosť nad hodnotou zo štítku výrobcu
auto kvôli tomu neprešlo pri 4,96 % kontrol
4,96 %
Emisie – príliš veľký rozptyl nameranej dymivosti
auto kvôli tomu neprešlo pri 3,47 % kontrol
3,47 %
Osvetlenie ŠPZ – nesvieti žiadna žiarovka
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,49 % kontrol
1,49 %
Úniky kvapalín – únik oleja či inej kvapaliny
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,99 % kontrol
0,99 %
Kolesá – neschválený typ alebo rozmer kolesa (nezhoduje sa s dokladmi)
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,74 % kontrol
0,74 %

Najčastejšie chyby na STK

Všetky zapísané chyby vrátane drobných.

Svetlomety – poškodené sklo alebo teleso, bez vplyvu na svietenie
pri 15,4 % kontrol
15,4 %
Riadenie – poškodené manžety kĺbov tyčí riadenia
pri 11,2 % kontrol
11,2 %
Osvetlenie ŠPZ – nesvieti niektorá žiarovka
pri 11,2 % kontrol
11,2 %
Sklo – menšia prasklina mimo stieranej plochy alebo do 20 mm v nej
pri 8,4 % kontrol
8,4 %
Brzdy – hadica povrchovo odretá či popraskaná, spodná vrstva celá
pri 7,4 % kontrol
7,4 %
Ručná brzda – opotrebenie mechanizmu bez vplyvu na funkciu
pri 6,5 % kontrol
6,5 %
Poloos – prasknutá manžeta, mazivo neuniká
pri 5,2 % kontrol
5,2 %
Emisie – dymivosť nad hodnotou zo štítku výrobcu
pri 5,0 % kontrol · ako vážna chyba 5,0 %
5,0 %

Susedné ročníky

Podiel áut s vážnou chybou. Staršie autá majú prirodzene viac chýb – porovnávaj s priemerom.

Caravelle 20026,8 %priemer 8,7 %
Caravelle 20036,0 %priemer 8,7 %
Caravelle 20059,3 %priemer 8,8 %
Caravelle 200610,7 %priemer 8,5 %
Caravelle 200711,2 %priemer 8,2 %
Caravelle 20087,7 %priemer 7,8 %
Caravelle 20095,5 %priemer 7,5 %
Caravelle 20105,1 %priemer 6,8 %

← Všetky ročníky a motory Volkswagen Caravelle

Rady ku kúpe jazdeného auta

Z magazínu Autorady.sk.

Hrdza na prahu a STK: Kedy ešte auto prejde a kedy už korózia znamená vážnu chybuChystáš sa kúpiť auto zo zahraničia? Na Slovensku platia nové pravidlá homologizácie, pri prihlásení môžeš mať problémSTK sa môže výrazne zmeniť. EÚ rieši kontrolu softvéru, kamier aj asistenčných systémovKupuješ jazdené pneumatiky? Pekný dezén ešte neznamená, že sú bezpečné

Zdroj: Ministerstvo dopravy ČR, otvorené dáta technických prehliadok (ISTP), kontroly 21. 09. 2024 – 20. 09. 2026. „Vážna chyba“ = chyba kategórie B alebo C. Údaje sú z Česka, kde jazdia rovnaké modely ako na Slovensku. Metodika