Autorady.skDatabáza áut

Volkswagen Caravelle 2007: oplatí sa kúpiť? Spoľahlivosť a poruchy

Z 384 pravidelných technických kontrol áut Volkswagen Caravelle prvýkrát registrovaných v roku 2007.

37 %
viac vážnych chýb na STK ako priemerné auto rovnakého veku. Vážnu chybu malo 11,2 % áut Volkswagen Caravelle z roku 2007, pri rovnako starých autách je to 8,2 %.

Volkswagen Caravelle 2007 v skratke

  • Ročník 2007 má o 37 % viac vážnych chýb ako iné autá z toho roku – pri kúpe buď opatrnejší.
  • Najčastejšie neprejde STK pre: emisie – dymivosť nad hodnotou zo štítku výrobcu.
  • Polovica áut má najazdené menej ako 325 tis. km – výrazne vyšší stav tachometra pri ponuke stojí za otázku.
  • Spoľahlivejšie vychádzajú susedné ročníky 2005, 2008, 2010.
11,2 %
malo na STK vážnu chybu
325 tis. km
bežný nájazd (medián), priemer áut tohto veku 229 tis. km
+37 %
vážnych chýb oproti priemeru ročníka 2007

Na čo sa pozrieť pri kúpe

Vážne chyby, kvôli ktorým Volkswagen Caravelle z roku 2007 najčastejšie neprešla STK.

Emisie – dymivosť nad hodnotou zo štítku výrobcu
auto kvôli tomu neprešlo pri 3,39 % kontrol
3,39 %
Emisie – príliš veľký rozptyl nameranej dymivosti
auto kvôli tomu neprešlo pri 2,60 % kontrol
2,60 %
Svetlomety – poškodené sklo či teleso ovplyvňuje svietenie
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,56 % kontrol
1,56 %
Úniky kvapalín – únik oleja či inej kvapaliny
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,30 % kontrol
1,30 %
Emisie – dymivosť nad zákonným limitom (výrobca hodnotu neuvádza)
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,04 % kontrol
1,04 %

Najčastejšie chyby na STK

Všetky zapísané chyby vrátane drobných.

Svetlomety – poškodené sklo alebo teleso, bez vplyvu na svietenie
pri 17,4 % kontrol
17,4 %
Sklo – menšia prasklina mimo stieranej plochy alebo do 20 mm v nej
pri 10,9 % kontrol
10,9 %
Riadenie – poškodené manžety kĺbov tyčí riadenia
pri 10,9 % kontrol
10,9 %
Osvetlenie ŠPZ – nesvieti niektorá žiarovka
pri 10,7 % kontrol
10,7 %
Brzdy – hadica povrchovo odretá či popraskaná, spodná vrstva celá
pri 6,0 % kontrol
6,0 %
Blatníky – uvoľnené alebo poškodené, bez vplyvu na funkciu
pri 5,5 % kontrol
5,5 %
Poloos – prasknutá manžeta, mazivo neuniká
pri 4,7 % kontrol
4,7 %
Stierače – zadný chýba alebo zle stiera
pri 3,9 % kontrol
3,9 %

Susedné ročníky

Podiel áut s vážnou chybou. Staršie autá majú prirodzene viac chýb – porovnávaj s priemerom.

Caravelle 20036,0 %priemer 8,7 %
Caravelle 20059,3 %priemer 8,8 %
Caravelle 200610,7 %priemer 8,5 %
Caravelle 200711,2 %priemer 8,2 %
Caravelle 20087,7 %priemer 7,8 %
Caravelle 20095,5 %priemer 7,5 %
Caravelle 20105,1 %priemer 6,8 %
Caravelle 20113,9 %priemer 5,9 %

← Všetky ročníky a motory Volkswagen Caravelle

Rady ku kúpe jazdeného auta

Z magazínu Autorady.sk.

Hrdza na prahu a STK: Kedy ešte auto prejde a kedy už korózia znamená vážnu chybuChystáš sa kúpiť auto zo zahraničia? Na Slovensku platia nové pravidlá homologizácie, pri prihlásení môžeš mať problémSTK sa môže výrazne zmeniť. EÚ rieši kontrolu softvéru, kamier aj asistenčných systémovKupuješ jazdené pneumatiky? Pekný dezén ešte neznamená, že sú bezpečné

Zdroj: Ministerstvo dopravy ČR, otvorené dáta technických prehliadok (ISTP), kontroly 21. 09. 2024 – 20. 09. 2026. „Vážna chyba“ = chyba kategórie B alebo C. Údaje sú z Česka, kde jazdia rovnaké modely ako na Slovensku. Metodika