Autorady.skDatabáza áut

Volkswagen Multivan 2000: oplatí sa kúpiť? Spoľahlivosť a poruchy

Z 1 073 pravidelných technických kontrol áut Volkswagen Multivan prvýkrát registrovaných v roku 2000.

31 %
menej vážnych chýb na STK ako priemerné auto rovnakého veku. Vážnu chybu malo 6,4 % áut Volkswagen Multivan z roku 2000, pri rovnako starých autách je to 9,3 %.

Volkswagen Multivan 2000 v skratke

  • Ročník 2000 je nadpriemerne spoľahlivý – o 31 % menej vážnych chýb ako iné autá z toho roku.
  • Najčastejšie neprejde STK pre: emisie – príliš veľký rozptyl nameranej dymivosti.
  • Polovica áut má najazdené menej ako 378 tis. km – výrazne vyšší stav tachometra pri ponuke stojí za otázku.
  • Spoľahlivejšie vychádzajú susedné ročníky 2003.
6,4 %
malo na STK vážnu chybu
378 tis. km
bežný nájazd (medián), priemer áut tohto veku 225 tis. km
−31 %
vážnych chýb oproti priemeru ročníka 2000

Na čo sa pozrieť pri kúpe

Vážne chyby, kvôli ktorým Volkswagen Multivan z roku 2000 najčastejšie neprešla STK.

Emisie – príliš veľký rozptyl nameranej dymivosti
auto kvôli tomu neprešlo pri 2,61 % kontrol
2,61 %
Emisie – dymivosť nad hodnotou zo štítku výrobcu
auto kvôli tomu neprešlo pri 2,42 % kontrol
2,42 %
Karoséria – korózia narúša pevnosť
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,84 % kontrol
0,84 %
Úniky kvapalín – únik oleja či inej kvapaliny
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,84 % kontrol
0,84 %
Zadná hmlovka – nesvieti na ľavej strane (bližšie k stredu cesty)
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,56 % kontrol
0,56 %

Najčastejšie chyby na STK

Všetky zapísané chyby vrátane drobných.

Riadenie – poškodené manžety kĺbov tyčí riadenia
pri 14,0 % kontrol
14,0 %
Brzdy – hadica povrchovo odretá či popraskaná, spodná vrstva celá
pri 10,4 % kontrol
10,4 %
Sklo – menšia prasklina mimo stieranej plochy alebo do 20 mm v nej
pri 10,4 % kontrol
10,4 %
Osvetlenie ŠPZ – nesvieti niektorá žiarovka
pri 9,7 % kontrol
9,7 %
Svetlomety – poškodené sklo alebo teleso, bez vplyvu na svietenie
pri 8,5 % kontrol
8,5 %
Ručná brzda – opotrebenie mechanizmu bez vplyvu na funkciu
pri 6,9 % kontrol
6,9 %
Brzdy – uvoľnená časť uchytenia brzdového potrubia, bez rizika poškodenia
pri 5,2 % kontrol
5,2 %
Poloos – prasknutá manžeta, mazivo neuniká
pri 4,9 % kontrol
4,9 %

Susedné ročníky

Podiel áut s vážnou chybou. Staršie autá majú prirodzene viac chýb – porovnávaj s priemerom.

Multivan 19967,4 %priemer 9,0 %
Multivan 19977,9 %priemer 8,8 %
Multivan 19987,9 %priemer 9,2 %
Multivan 19995,4 %priemer 9,1 %
Multivan 20006,4 %priemer 9,3 %
Multivan 20016,8 %priemer 8,7 %
Multivan 20027,2 %priemer 8,7 %
Multivan 20034,6 %priemer 8,7 %
Multivan 20045,6 %priemer 8,8 %

← Všetky ročníky a motory Volkswagen Multivan

Rady ku kúpe jazdeného auta

Z magazínu Autorady.sk.

Hrdza na prahu a STK: Kedy ešte auto prejde a kedy už korózia znamená vážnu chybuChystáš sa kúpiť auto zo zahraničia? Na Slovensku platia nové pravidlá homologizácie, pri prihlásení môžeš mať problémSTK sa môže výrazne zmeniť. EÚ rieši kontrolu softvéru, kamier aj asistenčných systémovKupuješ jazdené pneumatiky? Pekný dezén ešte neznamená, že sú bezpečné

Zdroj: Ministerstvo dopravy ČR, otvorené dáta technických prehliadok (ISTP), kontroly 21. 09. 2024 – 20. 09. 2026. „Vážna chyba“ = chyba kategórie B alebo C. Údaje sú z Česka, kde jazdia rovnaké modely ako na Slovensku. Metodika