Autorady.skDatabáza áut

Volkswagen Sharan 1997: oplatí sa kúpiť? Spoľahlivosť a poruchy

Z 434 pravidelných technických kontrol áut Volkswagen Sharan prvýkrát registrovaných v roku 1997.

7 %
viac vážnych chýb na STK ako priemerné auto rovnakého veku. Vážnu chybu malo 9,4 % áut Volkswagen Sharan z roku 1997, pri rovnako starých autách je to 8,8 %.

Volkswagen Sharan 1997 v skratke

  • Ročník 1997 je spoľahlivosťou priemerný.
  • Najčastejšie neprejde STK pre: karoséria – korózia narúša pevnosť.
  • Polovica áut má najazdené menej ako 367 tis. km – výrazne vyšší stav tachometra pri ponuke stojí za otázku.
  • Spoľahlivejšie vychádzajú susedné ročníky 1998, 1999.
9,4 %
malo na STK vážnu chybu
367 tis. km
bežný nájazd (medián), priemer áut tohto veku 185 tis. km
+7 %
vážnych chýb oproti priemeru ročníka 1997

Na čo sa pozrieť pri kúpe

Vážne chyby, kvôli ktorým Volkswagen Sharan z roku 1997 najčastejšie neprešla STK.

Karoséria – korózia narúša pevnosť
auto kvôli tomu neprešlo pri 2,53 % kontrol
2,53 %
Emisie – dymivosť nad hodnotou zo štítku výrobcu
auto kvôli tomu neprešlo pri 2,53 % kontrol
2,53 %
Emisie – príliš veľký rozptyl nameranej dymivosti
auto kvôli tomu neprešlo pri 2,30 % kontrol
2,30 %
Úniky kvapalín – únik oleja či inej kvapaliny
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,38 % kontrol
1,38 %
Obrysové a denné svetlá – nesvieti niektoré svetlo
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,15 % kontrol
1,15 %

Najčastejšie chyby na STK

Všetky zapísané chyby vrátane drobných.

Svetlomety – poškodené sklo alebo teleso, bez vplyvu na svietenie
pri 19,6 % kontrol
19,6 %
Brzdy – hadica povrchovo odretá či popraskaná, spodná vrstva celá
pri 15,9 % kontrol
15,9 %
Riadenie – poškodené manžety kĺbov tyčí riadenia
pri 15,0 % kontrol
15,0 %
Blatníky – uvoľnené alebo poškodené, bez vplyvu na funkciu
pri 12,7 % kontrol
12,7 %
Ručná brzda – opotrebenie mechanizmu bez vplyvu na funkciu
pri 11,5 % kontrol
11,5 %
Osvetlenie ŠPZ – nesvieti niektorá žiarovka
pri 10,4 % kontrol
10,4 %
Sklo – menšia prasklina mimo stieranej plochy alebo do 20 mm v nej
pri 10,4 % kontrol
10,4 %
Riadenie – netesnosť prevodky riadenia
pri 9,2 % kontrol
9,2 %

Susedné ročníky

Podiel áut s vážnou chybou. Staršie autá majú prirodzene viac chýb – porovnávaj s priemerom.

Sharan 19979,4 %priemer 8,8 %
Sharan 19988,0 %priemer 9,2 %
Sharan 19997,6 %priemer 9,1 %
Sharan 200010,9 %priemer 9,3 %
Sharan 20019,8 %priemer 8,7 %

← Všetky ročníky a motory Volkswagen Sharan

Rady ku kúpe jazdeného auta

Z magazínu Autorady.sk.

Hrdza na prahu a STK: Kedy ešte auto prejde a kedy už korózia znamená vážnu chybuChystáš sa kúpiť auto zo zahraničia? Na Slovensku platia nové pravidlá homologizácie, pri prihlásení môžeš mať problémSTK sa môže výrazne zmeniť. EÚ rieši kontrolu softvéru, kamier aj asistenčných systémovKupuješ jazdené pneumatiky? Pekný dezén ešte neznamená, že sú bezpečné

Zdroj: Ministerstvo dopravy ČR, otvorené dáta technických prehliadok (ISTP), kontroly 21. 09. 2024 – 20. 09. 2026. „Vážna chyba“ = chyba kategórie B alebo C. Údaje sú z Česka, kde jazdia rovnaké modely ako na Slovensku. Metodika