Autorady.skDatabáza áut

Volvo S60 2004: oplatí sa kúpiť? Spoľahlivosť a poruchy

Z 489 pravidelných technických kontrol áut Volvo S60 prvýkrát registrovaných v roku 2004.

28 %
menej vážnych chýb na STK ako priemerné auto rovnakého veku. Vážnu chybu malo 6,3 % áut Volvo S60 z roku 2004, pri rovnako starých autách je to 8,8 %.

Volvo S60 2004 v skratke

  • Ročník 2004 je nadpriemerne spoľahlivý – o 28 % menej vážnych chýb ako iné autá z toho roku.
  • Najčastejšie neprejde STK pre: emisie – príliš veľký rozptyl nameranej dymivosti.
  • Polovica áut má najazdené menej ako 301 tis. km – výrazne vyšší stav tachometra pri ponuke stojí za otázku.
  • Spoľahlivejšie vychádzajú susedné ročníky 2001, 2006.
6,3 %
malo na STK vážnu chybu
301 tis. km
bežný nájazd (medián), priemer áut tohto veku 223 tis. km
−28 %
vážnych chýb oproti priemeru ročníka 2004

Na čo sa pozrieť pri kúpe

Vážne chyby, kvôli ktorým Volvo S60 z roku 2004 najčastejšie neprešla STK.

Emisie – príliš veľký rozptyl nameranej dymivosti
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,84 % kontrol
1,84 %
Emisie – dymivosť nad hodnotou zo štítku výrobcu
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,64 % kontrol
1,64 %
Ručná brzda – niektoré koleso nedosahuje požadovaný účinok
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,23 % kontrol
1,23 %
Brzdy – kotúč silno skorodovaný (viac ako 1/5 trecej plochy)
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,82 % kontrol
0,82 %
Ručná brzda – na niektorom kolese nefunguje
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,82 % kontrol
0,82 %

Najčastejšie chyby na STK

Všetky zapísané chyby vrátane drobných.

Svetlomety – poškodené sklo alebo teleso, bez vplyvu na svietenie
pri 14,1 % kontrol
14,1 %
Riadenie – poškodené manžety kĺbov tyčí riadenia
pri 10,6 % kontrol
10,6 %
Ručná brzda – opotrebenie mechanizmu bez vplyvu na funkciu
pri 10,2 % kontrol
10,2 %
Sklo – menšia prasklina mimo stieranej plochy alebo do 20 mm v nej
pri 7,6 % kontrol
7,6 %
Osvetlenie ŠPZ – nesvieti niektorá žiarovka
pri 7,0 % kontrol
7,0 %
Brzdy – hadica povrchovo odretá či popraskaná, spodná vrstva celá
pri 6,1 % kontrol
6,1 %
Riadenie – netesnosť prevodky riadenia
pri 4,9 % kontrol
4,9 %
Poloos – prasknutá manžeta, mazivo neuniká
pri 3,9 % kontrol
3,9 %

Susedné ročníky

Podiel áut s vážnou chybou. Staršie autá majú prirodzene viac chýb – porovnávaj s priemerom.

S60 20014,0 %priemer 8,7 %
S60 20028,1 %priemer 8,7 %
S60 20038,4 %priemer 8,7 %
S60 20046,3 %priemer 8,8 %
S60 20058,2 %priemer 8,8 %
S60 20063,7 %priemer 8,5 %
S60 20075,8 %priemer 8,2 %
S60 20086,3 %priemer 7,8 %

← Všetky ročníky a motory Volvo S60

Rady ku kúpe jazdeného auta

Z magazínu Autorady.sk.

Hrdza na prahu a STK: Kedy ešte auto prejde a kedy už korózia znamená vážnu chybuChystáš sa kúpiť auto zo zahraničia? Na Slovensku platia nové pravidlá homologizácie, pri prihlásení môžeš mať problémSTK sa môže výrazne zmeniť. EÚ rieši kontrolu softvéru, kamier aj asistenčných systémovKupuješ jazdené pneumatiky? Pekný dezén ešte neznamená, že sú bezpečné

Zdroj: Ministerstvo dopravy ČR, otvorené dáta technických prehliadok (ISTP), kontroly 21. 09. 2024 – 20. 09. 2026. „Vážna chyba“ = chyba kategórie B alebo C. Údaje sú z Česka, kde jazdia rovnaké modely ako na Slovensku. Metodika