Mercedes-Benz Trieda C: spoľahlivosť, poruchy a spotreba
Z 31 196 pravidelných technických kontrol a z údajov o 154 513 nových autách predaných v EÚ v rokoch 2023 – 2025.
Spoľahlivosť podľa ročníka
Koľko percent áut malo na STK vážnu alebo nebezpečnú chybu. Čím nižší stĺpec, tým lepšie. Čiara ukazuje priemer všetkých áut rovnakého ročníka.
Pre čo najčastejšie neprejde STK
Vážne chyby, kvôli ktorým musí auto na opakovanú kontrolu. Na tieto miesta sa pri kúpe jazdenky pozri ako prvé.
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,18 % kontrol
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,90 % kontrol
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,57 % kontrol
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,53 % kontrol
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,39 % kontrol
Najčastejšie chyby na STK
Všetky chyby, ktoré technik zapísal, vrátane drobných (napríklad poškodené sklo svetla bez vplyvu na svietenie).
pri 8,2 % kontrol
pri 5,3 % kontrol
pri 5,1 % kontrol
pri 3,7 % kontrol
pri 3,2 % kontrol
pri 2,8 % kontrol
pri 1,9 % kontrol
pri 1,6 % kontrol
Motory a spotreba
Katalógová spotreba (WLTP) a skutočná spotreba z palubných počítačov áut v EÚ za rok 2024. Počet nových áut predaných na Slovensku v roku 2025.
| Motor | Katalóg | Skutočne | Predaných v SR |
|---|---|---|---|
| 2,0 hybrid 147 kW (200 k) 1 807 kg · CO₂ 127 g/km | 4,8 l | – | 49 |
| 2,0 plug-in hybrid 150 kW (204 k) 2 115 kg · CO₂ 14 g/km | 0,6 l | 5,3 l | 1 |
| 2,0 hybrid 120 kW (163 k) 1 790 kg · CO₂ 124 g/km | 4,7 l | – | 2 |
| 1,5 hybrid 125 kW (170 k) 1 686 kg · CO₂ 148 g/km | 6,5 l | 8,0 l | 5 |
| 1,5 hybrid 150 kW (204 k) 1 712 kg · CO₂ 152 g/km | 6,7 l | 8,3 l | 15 |
| 2,0 plug-in hybrid 145 kW (197 k) 2 199 kg · CO₂ 15 g/km | 0,6 l | 4,6 l | 0 |
| 2,0 hybrid 145 kW (197 k) 1 858 kg · CO₂ 126 g/km | 4,8 l | – | 12 |
| 2,0 hybrid 195 kW (265 k) 1 835 kg · CO₂ 139 g/km | 5,3 l | – | 1 |
| 2,0 hybrid 190 kW (258 k) 1 752 kg · CO₂ 164 g/km | 7,2 l | 9,0 l | 2 |
| 1,5 hybrid 135 kW (184 k) 1 675 kg · CO₂ 173 g/km | 7,6 l | 8,8 l | 0 |
| 1,9 nafta 143 kW (194 k) 1 716 kg · CO₂ 146 g/km | 5,6 l | 6,4 l | 0 |
| 2,0 plug-in hybrid 185 kW (252 k) 2 137 kg · CO₂ 28 g/km | 0,7 l | 6,3 l | 0 |
| 1,5 benzín 115 kW (156 k) 1 651 kg · CO₂ 173 g/km | 7,6 l | 8,4 l | 0 |
Koľko najazdia
Medián stavu tachometra na STK podľa ročníka. Polovica áut má najazdené menej, polovica viac.
Stav tachometra klesol medzi dvoma kontrolami pri 31 z 15 160 áut (0,20 %). Ide o stočený alebo vymenený tachometer zistený v Česku – stočenie pred dovozom tieto údaje neukážu.
Rady ku kúpe jazdeného auta
Z magazínu Autorady.sk.
Hrdza na prahu a STK: Kedy ešte auto prejde a kedy už korózia znamená vážnu chybu
Chystáš sa kúpiť auto zo zahraničia? Na Slovensku platia nové pravidlá homologizácie, pri prihlásení môžeš mať problém
STK sa môže výrazne zmeniť. EÚ rieši kontrolu softvéru, kamier aj asistenčných systémov
Kupuješ jazdené pneumatiky? Pekný dezén ešte neznamená, že sú bezpečnéSpoľahlivosť: pravidelné technické kontroly osobných áut v ČR (Ministerstvo dopravy ČR, otvorené dáta technických prehliadok (ISTP), 21. 09. 2024 – 20. 09. 2026). „Vážna chyba“ = chyba kategórie B alebo C, auto musí na opakovanú kontrolu. Porovnanie s priemerom berie do úvahy vek auta. Spotreba a predaje: © Európska environmentálna agentúra (EEA), CC BY 4.0. Ako počítame