Mercedes-Benz Trieda A: spoľahlivosť, poruchy a spotreba
Z 21 049 pravidelných technických kontrol a z údajov o 154 265 nových autách predaných v EÚ v rokoch 2023 – 2025.
Spoľahlivosť podľa ročníka
Koľko percent áut malo na STK vážnu alebo nebezpečnú chybu. Čím nižší stĺpec, tým lepšie. Čiara ukazuje priemer všetkých áut rovnakého ročníka.
Pre čo najčastejšie neprejde STK
Vážne chyby, kvôli ktorým musí auto na opakovanú kontrolu. Na tieto miesta sa pri kúpe jazdenky pozri ako prvé.
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,91 % kontrol
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,76 % kontrol
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,58 % kontrol
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,53 % kontrol
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,47 % kontrol
Najčastejšie chyby na STK
Všetky chyby, ktoré technik zapísal, vrátane drobných (napríklad poškodené sklo svetla bez vplyvu na svietenie).
pri 14,5 % kontrol
pri 6,4 % kontrol
pri 5,1 % kontrol
pri 4,9 % kontrol
pri 4,5 % kontrol
pri 4,4 % kontrol
pri 2,8 % kontrol
pri 2,6 % kontrol
Motory a spotreba
Katalógová spotreba (WLTP) a skutočná spotreba z palubných počítačov áut v EÚ za rok 2024. Počet nových áut predaných na Slovensku v roku 2025.
| Motor | Katalóg | Skutočne | Predaných v SR |
|---|---|---|---|
| 1,3 hybrid 100 kW (136 k) 1 441 kg · CO₂ 135 g/km | 6,0 l | 7,0 l | 80 |
| 1,3 plug-in hybrid 120 kW (163 k) 1 701 kg · CO₂ 22 g/km | 1,0 l | 5,1 l | 1 |
| 1,3 hybrid 120 kW (163 k) 1 442 kg · CO₂ 136 g/km | 6,0 l | 7,3 l | 4 |
| 1,9 nafta 85 kW (116 k) 1 528 kg · CO₂ 135 g/km | 5,1 l | 5,6 l | 8 |
| 1,9 nafta 110 kW (150 k) 1 529 kg · CO₂ 133 g/km | 5,1 l | 5,8 l | 1 |
| 1,9 nafta 140 kW (190 k) 1 561 kg · CO₂ 136 g/km | 5,2 l | 6,0 l | 1 |
| 2,0 hybrid 165 kW (224 k) 1 584 kg · CO₂ 161 g/km | 7,1 l | 8,3 l | 0 |
| 1,3 plug-in hybrid 118 kW (160 k) 1 679 kg · CO₂ 24 g/km | 1,1 l | 4,8 l | 0 |
| 2,0 hybrid 140 kW (190 k) 1 578 kg · CO₂ 160 g/km | 7,0 l | 8,3 l | 2 |
| 1,3 benzín 120 kW (163 k) 1 381 kg · CO₂ 141 g/km | 6,2 l | 7,3 l | 0 |
| 1,3 benzín 100 kW (136 k) 1 366 kg · CO₂ 138 g/km | 6,1 l | 7,0 l | 0 |
Koľko najazdia
Medián stavu tachometra na STK podľa ročníka. Polovica áut má najazdené menej, polovica viac.
Stav tachometra klesol medzi dvoma kontrolami pri 17 z 10 135 áut (0,17 %). Ide o stočený alebo vymenený tachometer zistený v Česku – stočenie pred dovozom tieto údaje neukážu.
Rady ku kúpe jazdeného auta
Z magazínu Autorady.sk.
Hrdza na prahu a STK: Kedy ešte auto prejde a kedy už korózia znamená vážnu chybu
Chystáš sa kúpiť auto zo zahraničia? Na Slovensku platia nové pravidlá homologizácie, pri prihlásení môžeš mať problém
STK sa môže výrazne zmeniť. EÚ rieši kontrolu softvéru, kamier aj asistenčných systémov
Kupuješ jazdené pneumatiky? Pekný dezén ešte neznamená, že sú bezpečnéSpoľahlivosť: pravidelné technické kontroly osobných áut v ČR (Ministerstvo dopravy ČR, otvorené dáta technických prehliadok (ISTP), 21. 09. 2024 – 20. 09. 2026). „Vážna chyba“ = chyba kategórie B alebo C, auto musí na opakovanú kontrolu. Porovnanie s priemerom berie do úvahy vek auta. Spotreba a predaje: © Európska environmentálna agentúra (EEA), CC BY 4.0. Ako počítame