Autorady.skDatabáza áut

Opel Zafira 2004: oplatí sa kúpiť? Spoľahlivosť a poruchy

Z 1 123 pravidelných technických kontrol áut Opel Zafira prvýkrát registrovaných v roku 2004.

≈
Rovnako ako priemer. Vážnu chybu malo 8,8 % áut Opel Zafira z roku 2004, pri rovnako starých autách je to 8,8 %.

Opel Zafira 2004 v skratke

  • Ročník 2004 je spoľahlivosťou priemerný.
  • Najčastejšie neprejde STK pre: brzdy – brzdové potrubie alebo spoje poškodené alebo hĺbkovo skorodované.
  • Polovica áut má najazdené menej ako 238 tis. km – výrazne vyšší stav tachometra pri ponuke stojí za otázku.
8,8 %
malo na STK vážnu chybu
238 tis. km
bežný nájazd (medián), priemer áut tohto veku 223 tis. km
+0 %
vážnych chýb oproti priemeru ročníka 2004

Na čo sa pozrieť pri kúpe

Vážne chyby, kvôli ktorým Opel Zafira z roku 2004 najčastejšie neprešla STK.

Brzdy – brzdové potrubie alebo spoje poškodené alebo hĺbkovo skorodované
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,60 % kontrol
1,60 %
Emisie – príliš veľký rozptyl nameranej dymivosti
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,60 % kontrol
1,60 %
Emisie – dymivosť nad hodnotou zo štítku výrobcu
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,16 % kontrol
1,16 %
Emisie – výfukové plyny prekračujú hodnoty výrobcu
auto kvôli tomu neprešlo pri 1,16 % kontrol
1,16 %
Úniky kvapalín – únik oleja či inej kvapaliny
auto kvôli tomu neprešlo pri 0,89 % kontrol
0,89 %

Najčastejšie chyby na STK

Všetky zapísané chyby vrátane drobných.

Svetlomety – poškodené sklo alebo teleso, bez vplyvu na svietenie
pri 19,9 % kontrol
19,9 %
Osvetlenie ŠPZ – nesvieti niektorá žiarovka
pri 12,1 % kontrol
12,1 %
Riadenie – poškodené manžety kĺbov tyčí riadenia
pri 12,0 % kontrol
12,0 %
Brzdy – hadica povrchovo odretá či popraskaná, spodná vrstva celá
pri 10,5 % kontrol
10,5 %
Sklo – menšia prasklina mimo stieranej plochy alebo do 20 mm v nej
pri 8,4 % kontrol
8,4 %
Ručná brzda – opotrebenie mechanizmu bez vplyvu na funkciu
pri 7,9 % kontrol
7,9 %
Poloos – prasknutá manžeta, mazivo neuniká
pri 6,4 % kontrol
6,4 %
Blatníky – uvoľnené alebo poškodené, bez vplyvu na funkciu
pri 6,1 % kontrol
6,1 %

Susedné ročníky

Podiel áut s vážnou chybou. Staršie autá majú prirodzene viac chýb – porovnávaj s priemerom.

Zafira 200011,9 %priemer 9,3 %
Zafira 20019,5 %priemer 8,7 %
Zafira 200210,4 %priemer 8,7 %
Zafira 200310,2 %priemer 8,7 %
Zafira 20048,8 %priemer 8,8 %
Zafira 200510,2 %priemer 8,8 %
Zafira 200610,8 %priemer 8,5 %
Zafira 200711,2 %priemer 8,2 %
Zafira 20089,1 %priemer 7,8 %

← Všetky ročníky a motory Opel Zafira

Rady ku kúpe jazdeného auta

Z magazínu Autorady.sk.

Hrdza na prahu a STK: Kedy ešte auto prejde a kedy už korózia znamená vážnu chybuChystáš sa kúpiť auto zo zahraničia? Na Slovensku platia nové pravidlá homologizácie, pri prihlásení môžeš mať problémSTK sa môže výrazne zmeniť. EÚ rieši kontrolu softvéru, kamier aj asistenčných systémovKupuješ jazdené pneumatiky? Pekný dezén ešte neznamená, že sú bezpečné

Zdroj: Ministerstvo dopravy ČR, otvorené dáta technických prehliadok (ISTP), kontroly 21. 09. 2024 – 20. 09. 2026. „Vážna chyba“ = chyba kategórie B alebo C. Údaje sú z Česka, kde jazdia rovnaké modely ako na Slovensku. Metodika